18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
fezer44 2012-01-05, 14:19 1
Wysadzić powinni ten brudstoock, takich downów nigdy nie widziałem,powinno tam wbić SS Einsatzgruppen i było by po sprawie z tymi zwierzętami.Menelstwo i babilon ras ,rzygać się chce jak na to się patrzy.
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-01-05, 14:29 1
Jeszcze ten jebane brudasy psy tam wożą ! dla mnie zawsze pozostaną brudasami. KONIEC i .
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2012-01-05, 14:31 2
@up
A ty zawsze pozostaniesz debilem który siedzi cały dzień przed komputerem
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2012-01-05, 14:45 4
kultura punkowa czy metalowa jest zajebista. koncerty takie jak właśnie woodstock pokazują jak dobrze potrafimy się bawić a nie jak dziwki słuchać dźwięków z syntezatora i spedalonych wokali puszczonych tylko w efekt echa. wszyscy ci którzy piszą źle o takich imprezach jak i ludziach chuja całego wiedzą jak tam jest. woodstock rulez i mnie tam znów nie zabraknie.
A co do metali że brudni czy coś.. to nie jest prawda akurat.. ale my, znawcy metalu mamy jaja i wyobraźnie bo wy żelmisie potraficie ssać sobie na jebanych piana party. chuj w dupę technoboyom
Zgłoś
Avatar
s................1 2012-01-05, 14:47 2
było zajebiście, kto nie był ten niech nie pierdoli i zostanie na cały życie w hermetycznym świecie jego chujowego internetu
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-05, 15:10
@blade ziele
swoja wypowiedzia prezentujesz nie wiecej niz te twoje "technozjeby", a nawet mniej niz wielu z nich:P kultura punkowa czy metalowa jest zajebista dla punkow czy metali, nikogo wiecej. dla reszty jestescie scierwem, tak jak "technozjeby" dla was. co ty myslisz? ze oni nie potrafia sie bawic bo wygladaja na zadbanych? chyba, ze dla ciebie szczytem frajdy jest tarzanie sie w blocie, to rzeczywscie nie potrafia:P

woodstock jest dla brudasow, haineken dla bananow, a sunrise dla koxow i "plastikow" i niech tak zostanie. kazdy sobie wybierze co bedzie chcial
Zgłoś
Avatar
Serval666 2012-01-05, 15:14
bylem widzialem przezylem w 2009. niestety ze syf to prawda i to syf nad syfami syfem powiewajacy. muza spoko zabawa tez w ryj sie raczej nie dostanie to plus. ale lasek ja bym kijem nie tknal bo rownie czyste co psi park przed moim oknem chyba polowa ludzi tam przypierdalala sie zeby dac im kase a zeby dopchac sie na te wywiady to trzeba miec farta total. sa brudasy w chuj ale bawic sie potrafia. ja osobiscie tego nie lubie ale pomysl zeby dac ludzia szczere pole i róbta co chceta przy dobrej muzyce jest spoko. i na pewno wole tych brudsow niz hip hop chlopczykow lysych pojebow w kapturach itp bo co jak co ale dostac w ryj zdarzylo mnie sie tylko raz i to przypadkiem z przeprosinami a mianowicie w pogo.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-01-05, 15:17
Tak kurwa że niby jak ktoś się nie turla w błocie to życia nie ma? Większość tych ,,zajebistych" ludzi to jebany margines społeczny i wasze durne gadanie o tym jak tam nie jest fajnie tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
faatbooy 2012-01-05, 15:26
lepszy brudas na woodstocku niz gejo hipster na deptaku !!!
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-01-05, 15:31
Zaebauem napisał/a:

@tuiq kurwa żebyś tam był to byś wiedział, że można się tam normalnie jak człowiek umyć w wannie, pod prysznicem jedynie co musisz miec to szampon -.^



Byłem - raz. Potem, w drodze powrotnej i tak już się upierdoliłem, więc wolałem wysyłać swoich niewolników po wodę, którą przynosili mi w butelkach. True story.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-01-05, 15:32
aopia napisał/a:

Kurwa, ciągle próbuję ale no nie mogę się powstrzymać przed określeniem tych ludzi brudasami.


To wyobraź sobie cygana.
Zgłoś
Avatar
mietek997 2012-01-05, 15:43 1
taie moje małe marze zeby alkaida zaplanowala tam swoj kolejny atak.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-05, 16:28 2
Ja pierdole, ktoś tam na pierwszej stronie o survivalu wspomniał... człowieku, pojedź sobie na miesiąc do lasu ze scyzorykiem to będziesz miał survival. Woodstock to chlanie od rana do nocy, ew. chodzenie na koncerty i kupowanie jedzenia. Nie ma tam nic ciekawego. Ludzie? Ludzie są wszędzie, nie trzeba jechać na takie wysypisko odpadów, żeby kogoś poznać. Co więcej, większość znajomości z takiego miejsca nie trwa długo, bo albo ludzie są nakurwieni i się w ogóle nie pamiętają, albo po prostu są takimi kretynami, że nadają się tylko do picia na jednej imprezie. Syf na każdym kroku, wszędzie rozsypane butelki, puszki, kubki po piwie, reklamówki i wszystko co można sobie wymarzyć. Ludzie srają innym pod namiotami, wszędzie jakieś zgony i chichoczące małolaty, które cieszy fakt, że mogą chlać, bo ktoś im kupi alkohol. Tak, byłem tam. W chuj żebraków, "daj na piwko", "daj fajkę", oraz drących ryja schlanych w trzy dupy punków i innych tego typu. Raj to może to jest, ale dla mieszkańców skłotów. Jest super, można ćpać, chlać, srać, rzygać i nie ma za to żadnych konsekwencji. Losie, ludzie... trochę szacunku do samych siebie. Ja osobiście wolę posiedzieć ze znajomymi w mieszkaniu/pubie/gdziekolwiek, niż jechać z nimi do Brudlandu. Mniej pieniędzy wydam, mniej się zmęczę, skończę kiedy będę chciał i nikt mnie nie będzie denerwował.

A.. i nie ma nic gorszego niż przyjazny najebany punk próbujący się wpierdolić do Twojego namiotu. - -'
Zgłoś
Avatar
Breakcore 2012-01-05, 16:36 4
Kelt napisał/a:

Tak k***a że niby jak ktoś się nie turla w błocie to życia nie ma? Większość tych ,,zajebistych" ludzi to j***ny margines społeczny i wasze durne gadanie o tym jak tam nie jest fajnie tego nie zmieni.


A właśnie że pierdolisz głupoty. Większość ludzi którzy tam są, to typowa polska młodzież.Na różnego rodzaju filmach celowo pokazywane są te najdziwniejsze postacie,inaczej by te filmiki sensu nie miały. I specjalnie na te impreze sporo osób robi sobie niecodzienną fryzure, ubiera sie inaczej niż na codzień. Woodstock to poprostu festiwal służący za odskocznie od rzeczywistości na 3 dni!! Nie oznacza to że ci ludzie sie kąpią w błocie 365 dni w roku. (Zwłaszcza że naprawde niewielki % do tego błota wchodzi). Większość ludzi poprostu rozbija tam namiot w gronie znajomych i wieczorami idzie na koncerty.

lapps napisał/a:


woodstock jest dla brudasow, haineken dla bananow, a sunrise dla koxow i "plastikow" i niech tak zostanie. kazdy sobie wybierze co bedzie chcial


I to jest właśnie stereotypowe myślenie ignorantów. Każda z tych imprez jest dla ludzi!! I tylko ograniczony umysłowo człowiek tego nie pojmie. Ja jestem w takim razie i brudasem i koxem i bananem bo umiem sie bawić na różnego typu imprezach z różnorodną muzyką.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-01-05, 16:37
Breakcore,

O, i temu panu srogo polać!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie