18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
I................r 2013-08-04, 23:11 4
Chciałem zgłosić ,że w temacie jest błąd. Ten "festiwal" nazywa się Brudstock
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedźPustynny 2013-08-04, 23:13
Mógłby ktoś wrzucić przerobioną fotkę jury z "tańca z gwiazdami"? Tę, na której jest magik, Małysz, mama madzi...
Dzięki wielkie! <3
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-08-04, 23:23
Kradną i Miecugowa biją!
Zgłoś
Avatar
sedes001 2013-08-04, 23:26 47
Zgłoś
Avatar
mik360 2013-08-04, 23:30
Bylem i na Audio i na Brudstocku - wszystkie rzeczy w tym roku wróciły
Na Audioriver zespoły grały z play backu, na Brudstocku grali naprawdę mocno - nie wiem tylko kto i gdzie. Muzyka dobiegała ze wszystkich stron, słońce paliło niemiłosiernie, a helikoptery latały dniem i nocą.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-08-04, 23:35 17
Widzę, że ci, których mama nie puściła na Woodstock rekompensują sobie żal wylewaniem jadu na tych, którzy tam byli. Nie bójcie się, może za rok, może za dwa się wam uda.
Zgłoś
Avatar
kolosialdo 2013-08-04, 23:52 3
Wszystko spoko zajebista impreza ale jedno mnie wkurwiło w tym roku. Przyjechałem ogólnie z dwoma kumplami zwykłym nissanem micrą (pierdole pociągi kto wracał ten wie o co chodzi) no i drugiego dnia ojebali nam namiot. Portfel, kasa, dokumenty no i te nieszczęsne klucze od samochodu. Musieliśmy wynająć lawetę na 300 km. Ogólnie w tym roku kradli strasznie ;/ gdybym dorwał typa to ujebał bym ręce po same łokcie

P.S nie wiem jakim cudem ale wygląda na to że okradli nas kiedy spałem w namiocie
Zgłoś
Avatar
cwaniak0000 2013-08-05, 0:01 19
Znajomi mnie wyciągnęli na jeden dzień i powiem tyle: brudu i smrodu nigdy nie zapomnę. Dobrze, że nie musiałem tam nocować. W dodatku jak jakaś dziewczyna chciała być niesiona na rękach przez tłum dziwnym trafem praktycznie zawsze była macana za cycki albo pipę.
Nie gadajcie, że złośliwcy nie byli, a krytykują. Gdybym miał dzieci, to bym ich nie puścił za nic. Sam chlałem za gówniarza, ale w trochę kulturalniejszych warunkach. Nie każdy przeciwny woodstockowi to moher. I zanim pojawią się teksty, że znacie osoby jeżdżące tam z dziećmi zastanówcie się, czy to nie jest przypadkiem zajebiście głupi pomysł pokazywać im zachlanych, zaćpanych i walących się po krzakach wśród zapachu potu, śmieci i gówna "uczestników". Nie chcę być złośliwy, ale poza niewątpliwą atmosferą przyjaźni i bezpieczeństwa to jednak spęd dla spuszczonej ze smyczy młodzieży (chociaż dorosłych w różnym wieku było nie mniej...), która nie zawsze przyjeżdża dla muzyki, tylko by się napić, zapalić, ewentualnie rzadziej inne środki według uznania oraz poruchać...
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-08-05, 0:17 14
enjoypoznan napisał/a:

Ten woodstock to jakieś fatalne nieporozumienie. Ale jak kogoś kręci ćpanie, chlanie, ruchanie każdy z każdym to czemu nie.


a co ciebie kręci mszalne i księżowski kutas w dupie

co roku po woodzie jest hejt ze bród smród etc. byłem sam 2x i wiem jak jest bo kurwa jest bród i smród ale kurwa czego wy chcecie po 3dniach gdzie jest kurwa kilkaset tysięcy ludzi no ja pierdole....ludzie brudasy ? Hejt wypisywany przez kurwa idiotów co co weekend we własnych rzygach zdychają pod klubem lub remiza.... Ćpanie a to zjaranie gieta w domu nie jest ćpanie ale na woodzie to już powód do dopierdolenia się spoko....ja pierdole ogarnijcie się i nie pierdolcie głupot

ps wolę dziewczynę woodstokową ujebana w błotku a nie jakąś wytapetowaną kurwę z "klubu" czy tam remizy...
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-08-05, 0:24 16
a ja w tym roku byłem 3 raz, pierwszy raz na zamkniętym polu dla motocyklistów i ani teraz, ani poprzednie lata nigdy nic mi nie zginęło. Wysrane mam w najebanych, naćpanych i ujebanych gównem ludzi. Zwyczajnie staram się ich omijać, odmawiam dawania pieniędzy, czasem dam komuś łyka piwa, ale nie więcej. Ja się tam dobrze bawię, co roku mam tę samą ekipę. Gdy nie muszę, to nie wychodzę spoza swojego spokojnego miejsca przy namiocie i mi wtedy żaden smród nie przeszkadza.

Debile, którzy przyjeżdżają tylko kraść i sie najebać trafiają się wszędzie. Ale inaczej to wygląda na festiwalach kilkunasto/dziesięcio tysięcznych, a inaczej gdy tych ludzi jej w kurwę dużo. goście z anthraxa napisali na swoim fb po koncercie, że mieli wrażenie koncertowania przed połową ludności kraju... Zresztą, naprodukowałem się, a Wy i tak mnie zjedziecie, dlatego profilaktycznie chuj Wam w dupę. Wam i wam
Zgłoś
Avatar
pawelwmd 2013-08-05, 0:26 1
Ja mam znajomych co tylko po fanty tam jeżdżą, przecież brudasownia to (domyślam się) 75% wstawionych/zezgonionych osób, portfela jak se w dupę nie wsadzisz to bez niego do domu wracasz. Mówią, że średnio to tak z 600-1000zł przywożą.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-08-05, 0:28 17
pawelwmd napisał/a:

Ja mam znajomych co tylko po fanty tam jeżdżą, przecież brudasownia to (domyślam się) 75% wstawionych/zezgonionych osób, portfela jak se w dupę nie wsadzisz to bez niego do domu wracasz. Mówią, że średnio to tak z 600-1000zł przywożą.


weź wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2013-08-05, 0:32
@Loaloa Ciebie widze mama nie tylko na brudstock nie puszczala ale i na dwor zeby sie z kolezankami i kolegami pobawic ? Dlatego teraz snujesz w tej swojej pedalskiej głowie pomysły jak tu komuś dojebać na sadolu ? brawo jasiu !
przy okazji czemu ten niedojebek nie dostał jeszcze bana ?
Zgłoś
Avatar
Cays3r 2013-08-05, 0:36
tylko ze na Woodstocku to kradną miejscowi menele i "młodzież" również złodzieje się z całej polski gromadzą na zbiory ....
Zgłoś
Avatar
zielson1 2013-08-05, 0:53 1
kondziu7 napisał/a:

Jarocin'ie.


Tego jeszcze kurwa nie było........
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie