18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Bunga_Bunga 2014-01-26, 21:07
No w końcu nowy odcinek. Piwko
Zgłoś
Avatar
zyzio966 2014-01-26, 21:08 1
Obejrzałbyś to przynajmniej!
Zgłoś
Avatar
Gharotief 2014-01-26, 21:11
Co za żenujący ustawiony i zmanipulowany cygan na tym filmiku jest?

Co to, kasety VHS za nim? Jakies monitory CRT? No przeciez to proazka... I ten akcent godny katoli...

Może ktos usunąć ten filmik z tego serwisu?
Zgłoś
Avatar
Autor 2014-01-26, 21:13
Zgłoś
Avatar
B................i 2014-01-26, 21:27
Warto oglądnąć chociażby ze względu na fakt że mówi konkretnie i wie o czym mówi, przecież nie trzeba się od razu zgadzać.
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-01-26, 21:38 3
Gharotief napisał/a:


Może ktos usunąć ten filmik z tego serwisu?


Nie, ale możemy Ciebie usunąć.

A...z Sosnowca. I wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2014-01-26, 22:14 1
Pisałem o tym w komentarzach pod większością filmików na temat WOŚPu i Owsiaka. Setek piw nie dostałem, ale Max pewnie je dostanie..
Ustalone jest też ,że my nic z tym nie zrobimy. Za Owsiakiem stoi TV a za telewizją Rząd(PO i PiS). Żaden Polak nie jest wstanie z tym walczyć.
W takim przypadku pozostają dwa warianty:
1. Zostań w kraju i zastosuj się do powiedzenia "Jeśli nie możesz ich pokonać, przyłącz się do nich". lub
2. Postanów nie uczestniczyć w całym dym bajzlu, oszczędź własnych dzieci aby i one nie musiały tak żyć i wyjedź tam gdzie nikt nie będzie Cie dymał tak jak robi to nasz kraj.
Zgłoś
Avatar
Bunga_Bunga 2014-01-26, 22:16 2
Może mi ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego filmy z poczekalni z liczbą piw <20 lądują w dziale polityka i religia? Który to moderator jest taki mądry? Pewnie któryś z tych ostatnio przyjętych. Zazwyczaj przenoszono tematy dopiero ze strony głównej i to po pewnym czasie. Teraz gdy z poczekalni lecą od razu do polityki i religii (gdzie mało kto zagląda), a zatem nie są widoczne na głównej znacznie tracą na popularności. Pewnie nikt się nie przyzna.
Zgłoś
Avatar
deluxe 2014-01-26, 23:15
Bunga_Bunga napisał/a:

Może mi ktoś logicznie wytłumaczyć dlaczego filmy z poczekalni z liczbą piw <20 lądują w dziale polityka i religia? Który to moderator jest taki mądry? Pewnie któryś z tych ostatnio przyjętych. Zazwyczaj przenoszono tematy dopiero ze strony głównej i to po pewnym czasie. Teraz gdy z poczekalni lecą od razu do polityki i religii (gdzie mało kto zagląda), a zatem nie są widoczne na głównej znacznie tracą na popularności. Pewnie nikt się nie przyzna.


Ta sytuacja to i tak pikuś. Co trzeci filmik mi od razu kasują, nawet bez przeniesienia do innego działu.
Zgłoś
Avatar
ran.dom.setup 2014-01-27, 7:54
co tak malo piw dla maxa? ludzie ogarnijcie sie
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-01-27, 9:42
deluxe napisał/a:


Ta sytuacja to i tak pikuś. Co trzeci filmik mi od razu kasują, nawet bez przeniesienia do innego działu.



Tutaj masz odpowiedź.

sadistic.pl/zglos-problem-z-forum-zasugeruj-zmiany-vt26,2310.htm2892465
Zgłoś
Avatar
Raziel91 2014-01-27, 12:03 4
Mr.Hardistic napisał/a:



Tutaj masz odpowiedź.

sadistic.pl/zglos-problem-z-forum-zasugeruj-zmiany-vt26,2310.htm2892465



Myślałem że forum sadistic kształtują użytkownicy, wyrażając za pomocą wirtualnych piw co chcą oglądać, ale najwyraźniej byłem w błędzie
Zgłoś
Avatar
dozek 2014-01-27, 12:42
Czyżby na sadolu był jakiś lewacki mod?
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2014-01-27, 13:02
Cent ich rucha na kasę, więc jakoś się muszą wyRZyć.

[ Komentarz dodany przez: Mr.Hardistic: 2014-01-29, 11:06 ]
Nie martw się o Centa. Jeśli chodzi o hajs, to się zgadza.
Zgłoś