18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
WOŚP
marten4 • 2014-01-12, 19:44
W tym roku pieniądze zbierane na WOŚP mają wspierać najmłodszych i najstarszych. Wreszcie będzie dofinansowanie do aborcji i eutanazji!
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2014-01-12, 20:03 25
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-01-12, 20:08 1
owsiak zlodziej, polowa pieniedzy idzie na koszty "organizacyjne"... pozdrawiam.
Tak zaraz bóle dupy, że tyle sprzętu kupionego.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-01-12, 20:13 7
@grzechu5444, nie musisz przecież wrzucać ani grosza do puszki, nie jestem zwolennikiem owsiaka, ale niech każdy rzuca na co chce , czy to na owsiaka czy na tace
Zgłoś
Avatar
Smuggler1920 2014-01-12, 20:30 10
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2014-01-12, 21:47 14
Rok w rok ten sam syf w necie i szczekanie ludzi zawiedzionych życiem...
Mam w dupie czyjeś opinie i zdanie nt. tzw. darowizn i datków na te i inne organizacje.
Daję kasę (lub też odliczam swój 1%) w imię tzw. "szczytnej idei" dla tych, których osobiście uważam za godnych mojego zaufania i potrzebujących. Moja kasa - moja decyzja, kto dostanie.

WOŚP ode mnie dostała i w skarbonę, i w ramach mojej działalności - i chuj komuś do tego, kto jeszcze dostał i ile z mojego portfela poszło dla Caritasu czy na jakieś schronisko dla zwierząt.
Moja sprawa i mój wybór, czy będę chciał pomóc człowiekowi, czy porzuconym zwierzętom.

Po chuj w ogóle ta śmiesznie tęga rozkmina? Każdy powinien robić w tej kwestii, co uważa za sposobne.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-01-12, 22:00 12
grzechu5444 napisał/a:

owsiak zlodziej, polowa pieniedzy idzie na koszty "organizacyjne"... pozdrawiam.
Tak zaraz bóle dupy, że tyle sprzętu kupionego.



Właśnie kończy się kolejny proces o oszczerstwa typu "Owsiak to złodziej". Chcesz się załapać na kolejny?
Zgłoś
Avatar
repowski 2014-01-13, 0:12 2
Zgłoś
Avatar
RexDex 2014-01-13, 0:52
tds1974: żebyś się nie zdziwił co do tego procesu. Jak na razie to Jerzy O. walczył o to, żeby proces był niejawny (co mu się na szczęście nie udało), no i cały czas czekamy na te faktury
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-01-13, 0:59 1
Owsiak i jego świta to niezłe cwaniaczki. Przez lata opracowali sobie taki system odbijania argumentów, że każdy zarzut wymierzony w wośp albo owsiaka nie zostaje zdementowany tylko zagłuszony pseudo logicznym bełkotem. Np:

zarzut: Owsiak bierze kasę dla siebie, buduje domy, kupuje samochody itd.
odpowiedź: Ten kto tak mówi po prostu zieje bezmyślną zawiścią, jest wcieleniem zła.

zarzut: Wośp nie wydaje całej zgromadzonej kasy na realizację obiecywanych celi.
odpowiedź: Ten kto tak mówi chce żeby dzieci umierały w szpitalach.

zarzut: Koszty organizacji wośp są niewspółmierne do ilości zebranych pieniędzy.
odpowiedź: Zobaczcie ile jest sprzętu z serduszkiem w szpitalach bla bla bla.

zarzut: Przetargi na zakup sprzętu są ustawione, kupiony sprzęt zbiera kurz.
odpowiedź: Bez wośp służba zdrowia by zginęła, połowa dzieci by wymarła.

I wiele innych. Coś musi tutaj śmierdzieć skoro posuwaną się do takich tanich trików.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-01-13, 11:08
moja kobita pracowała w tym sztabie liczenia forsy, jak mi powiedziała że jakiś dzieciak 2 kółka w tej puszce przyniósł to mi się słabo zrobiło... kilka godzin a gówniarz w puszce ma więcej siana niż moja miesięczna wypłata... ile takich puszek się zgubiło...
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-01-13, 13:42 1
Z tacy idzie 100% na koszta organizacyjne i nikt afery nie robi. Żeby nie było, nie dałem kasy ani WOŚP, ani Caritasowi, ani kościołowi. Nadmiar gotówki idzie na pomoc zwierzętom. Bo kurwa ludzie jakoś sobie na tym skurwiałym świecie poradzą, a zwierzęta niekoniecznie.
Zgłoś
Avatar
Promocja 2014-01-13, 16:38 1
aszdziennik.wordpress.com/2014/01/05/owsiak-cala-kasa-z-tego-finalu-wo...
Zgłoś