18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Blezzer 2013-12-28, 16:29 15
Pozwólcie, że każdy sam będzie decydował o tym, komu, jak i za ile pomagać z własnej kieszeni.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-12-28, 16:32 34
Widziałem już naście razy w szpitalach sprzęt ufundowany przez wośp, także nawet jeśli Jurek wziął sobie 100k zł w kieszeń to szczerze wolę żeby on kasował za dobrą robotę tyle, niż żeby banda złodziei i krętaczy z sejmu szabrowała na okrągło większe sumki bez żadnej pracy.
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-12-28, 16:41 7
Pravda. Same lewackie propagandy.
Przez WOŚP :
- Wole Wolny rynek
- Uważam za słuszne jednanie się z narodami słowiańskimi(oraz walkę o własne dziedzictwo)
- Popieram patriotyzm(względnie umiarkowany nacjonalizm)
- Uważam za RN to lewacka banda pro-rządowa
- Minimalizacje państwa i pozbycie się wersji opiekuńczej za okey.
- Jestem pacyfistą i wyznaję zasadę "Chcesz pokoju to szykuj się do wojny" (dlatego chce iść do wojska...)
- Rozróżniam poszczególnie odłamy islamu i wiem które to te gówniane(o zgrozo ... kolaboruje z ciapkami pewno...)
- Nie popieram rasizmu(100% lewackie :<)
- Nie wierze w boga

Uważajcie bo wasze dzieci też skończą jako lewaki :< Nie pozwalajcie im myśleć samodzielnie !
Do autora: idź być gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2013-12-28, 16:43 1
To już trochę paranoją zajeżdża.

Mimo wszytko lewactwo to choroba i trzeba to leczyć. III Rzesza miała odpowiednie lekarstwa.
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-12-28, 17:15 1
III Rzesza była lewacka bo "Narodowy-SOCJALIZM" a kumpel Hitlera był zadeklarowanym gejem(zabity podczas nocy długich ostrzy) ps: ZSRR po wojnie było bardziej rasistowskie, tylko Słowianie mogli mieć ważne stanowiska w wojsku i miejsca strategiczne. Z reszta sporo panów z NKWD i Gestapo się lubiło. A po wojnie wielu mogło dostać ciepłe posadki zapewnione przez NKWD.
Zgłoś
Avatar
jonasz1939 2013-12-28, 17:55 15
Gdyby nie WOŚP pewnie bym teraz srała pod siebię, lub w najlepszym wypadku kwiatki wąchała od korzeni. Maszyna kupiona dzięki tej organizacji uratowała mi serce. 4 Lata byłam wolontariuszem. I gdy mnie spotkało nieszczęście uratowali mnie. Koniec bólu dupy dziękuje dobranoc, a za chujowy materiał nie ma piwa, ani cycków. Co Ty kmiocie zrobiłeś dla innych.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-28, 18:14 3
lewackie to lewackie tamto
zajebiscie ze dzieciakom wszystko co sie nie podoba jest lewackie a cala reszta cudownie anielsko prawacka
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-28, 18:29 1
Jurek odpierdala dobrą robotę, czy się to komuś podoba czy też nie
Zgłoś
Avatar
Małpiateg 2013-12-28, 18:32 2
@up satan696 Przez Ciebie musiałem sobie konto na Sadisticu założyć bo mnie irytuje jak ktoś jest niedouczony. III Rzesza nie była lewacka określenie NARODOWY-SOCJALIZM stworzył Hitler dla swojej partii po to by mieć poparcie i u lewicy jak i prawicy więc ciężko powiedzieć ,że Rzesza była lewacka żeby nie było ,że z dupy sobie to wymyśliłem to odnoszę się do książki "Historia SS Legiony śmierci w służbie Hitlera".
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-12-28, 18:51
"Najwłaściwsza prawica" bawi niezmiennie:) Lewą rękę sobie jeszcze urżnijcie i przestawcie serce w antylewacką stronę
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-12-28, 19:00 2
Najbardziej mnie rozpierdala ta implikacja, że niby bycie prawakiem jest czymś lepszym od bycia lewakiem...
Zgłoś
Avatar
n................i 2013-12-28, 19:12 1
Od wrzucania takich plakatów lepiej napisz dlaczego tak sądzisz w punktach, bo inaczej będziesz uchodzić za napinacza lub trolla który dzieli się materiałami których nie rozumie.
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-12-28, 19:16
@up Małpiateg
Nacjonalizm jest niepełny i potrzebuje dopełnienia, fakt faktem jest on częściej po prawicy bo wiąże się z konserwatyzmem. Dalej, jego nacjonalizm był tak świetny że w armii miał więcej arabów,ruskich czy czarnych niż my obecnie. Sam nacjonalizm zakłada to że nasz kraj jest najlepszy i nikt inny(tak w skrócie) i raczej pomija aspekty typowo prawicowe(np religia naprostowana na swoja politykę) oraz i ekonomiczne.
A prawicowcy no cóż jak historia pokazuje to lubią zmieniać fronty...
Sam naucz się bo widzę że ci za chuja nie idzie. III Rzesza to lewicowy kraj.

No 'prawaki' to temat rzeka w polsce. Najlepszy jest koleś którego sanacja bardzo nie lubiła i był z ONR a potem po wojnie trafił do rady PRL : ]
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-28, 19:30
niech jakis mod to wypierdoli z dokumentow zeby wiekszego burdelu nie robic. byle debil jak nie chce zeby jego wypociny wyladowaly w sucharach to wrzuca to do dokumentow bo tu tematy wisza do usranej smierci chocby mialy 0 piw
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie