18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
N................o 2013-10-07, 21:41 85
Lewaki słyną ze swojej głupoty i upartości. Nawet gdyby na ziemię zszedł jakikolwiek bóg i powiedział równie dobitny argument, ci debile powiedzieliby, że Bóg jest głupi, że pierdoli, ma słaby dzień.

Kiedyś myślałem, że logiczne argumenty i fakty są zawsze stu procentowo przekonywujące. Byłem w błędzie.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-10-07, 22:02 4
No pewnie, jak w ogóle można miąć broń?!
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-10-07, 22:03 32
Ten argument krazy od lat, a lewica i tak nie pojmuje.
Zaden skazany przestepca nie kupi legalnej broni, bo prawo mu zabrania. Zaden przyszly przestepca nie kupi legalnej broni, bo taka bron jest znakowana. Zakaz dostepu do broni dotyka tylko i wylacznie uczciwych obywateli.
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-10-07, 22:06 13
Kiedyś wrzucałem już cytat z Pratchetta pod podobnym postem tutaj, ale teraz go sparafrazuję:
"Delegalizacja broni doprowadziła do tego, że rabunków i napadów było jeszcze więcej, bo uczciwi ludzie stali się bezbronni, podczas gdy bandyci byli wciąż uzbrojeni"
Po latach już nawet nie pamiętam jaki to był tytuł, ale dobra.
Zgłoś
Avatar
Mieszczuch 2013-10-07, 22:13
"mięli" <3
Zgłoś
Avatar
djoshin 2013-10-07, 22:15 1
parówa taka sama jak masa
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-10-07, 22:15
Cytat:

"mięli" <3



Racja, mój błąd. Niestety już go nie poprawię.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-10-07, 22:17 23
I oczywiście lewica odpowie: "a jak każdy będzie mieć broń to ludzie będą do siebie strzelać na ulicy!". Tak kurwa, a przecież już TERAZ każdy może mieć siekierę. I jakoś ludzie nie napierdalają się siekierami w biały dzień.

Co więcej, kiedy wyskoczy na mnie wariat z taką siekierą, to ja wyjmę gnata i rozpierdolę mu łeb. A teraz każdy szanujący się lewak powinien zapytać: "a co, jeśli on też ma broń?". No to zajebiście, mamy równe szanse, bo o ile z siekierą raczej bym nie spacerował, to z pistoletem owszem - natomiast w wypadku obrony gołymi rękami przed siekierą nie mam żadnych szans. Tu normalny człowiek z IQ powyżej 60 pomyśli "o kurwa, racja, to przecież logiczne!", niestety lewicowcy rzadko przekraczają ten próg, toteż nie jest im dane zrozumieć...
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-10-07, 22:21 3
Lewactwo niech się pierdoli w swoim lewackim towarzystwie
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-10-07, 22:23 7
No najlepiej stosować cytat z przestępcy z innego kraju w Polsce aby mieć argument. W USA dzięki powszechnemu dostępowi do broni czarny rynek jest nią tak nasycony że wprowadzenie zakazu uderzy w normalnych obywateli bo przestępcy i tak ją zdobędą. Po prostu za dużo w USA jej jest. W krajach gdzie nie było takiego dostępu do broni jak w USA ścisła kontrola posiadania broni ma inny sens. Ogranicza możliwość łatwego zdobycia broni przez przestępce. Porównajcie sobie ilość przestępstw z bronią palną w Teksasie i Polsce. Mniej więcej podobna powierzchnia i liczba ludności okaże się iż tak jest więcej takich wykroczeń. Powód ?? Łatwiejszy dostęp do broni oznacza łatwiejszy dostęp do niej w drugim obiegu. Wystarczy zgłosić broń jako skradzioną i zatrzeć numery seryjne aby sprzedać ją komukolwiek w USA.
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-10-07, 22:27 1
W stanach jakoś każdy ma broń i tam wcale nie jest bezpieczniej. Wręcz przeciwnie, normalny człowiek boi się, że na ulicy każdy szaleniec może wyciągnąć broń (co zresztą się regularnie dzieje).

W Polsce jakoś nie ma problemu z conocnymi strzelaninami w każdym mieście.
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-10-07, 22:30 3
pierdolicie glupoty, latwy dostep do broni oznacza ze jakis jebniety gimbus bierze bron od starego i idzie i teroryzuje pol szkoly albo robi jakas masakre, latwy dostep do broni oznacza to ze policja nie mogla by sie pierdolic nie spelniasz polecen to odrazu paralizatorem na glebe albo kulka w glupi leb.
Jestescie mnetalnie na poziomie pantofelka jesli uwazacie ze latwy dostep do broni oznacza wieksze bezpieczenstwo.
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-10-07, 22:31 1
Zanim w Polsce wprowadzimy dostęp obywateli do broni, może najpierw zmienić prawo? Bo to co aktualnie jest ustanowione jest totalnie bez sensu. Co ci po broni, jak nawet za zrobienie dajmy na to mordercy lub złodziejowi krzywdy gołymi rękami idzie sie siedzieć?
Zgłoś
Avatar
picasso 2013-10-07, 22:45
@ McMenelo
Jak możesz porównywać Teksas i Polskę ? Podobna powierzchnia i liczba ludności ? Teksas jest 2x większy a ludności ma o ok 15 mil mniej. Sorry ale to nie są wartości które można nazwać "mniej więcej"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie