18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
TytanowyRosomak 2017-09-27, 7:01 6
Prosto w ryj
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-27, 8:37 33
Jakby tak oblał moje dziecko to by kurwa żywy nie wyszedł z tej knajpy. Wypatroszył bym pierdolca nożem jak pstrąga.
Zgłoś
Avatar
Knegarn 2017-09-27, 9:18 20
A co to za zwyczaje, że kelner zapierdala z garnkiem po knajpie?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-27, 10:39 45
Abraxus napisał/a:

Jakby tak oblał moje dziecko to by kurwa żywy nie wyszedł z tej knajpy. Wypatroszył bym pierdolca nożem jak pstrąga.


Gówno byś zrobił i dobrze o tym wiesz
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-27, 10:54 10
Zdziwił byś się.
Kiedyś kelner mi podwał zupę nad dzieckiem. Dostał taki opierdol na forum knajpy, że dopóki nie wyszliśmy to zerkał tylko nerwowo z kuchni i bał się wyjść.
Zgłoś
Avatar
Lussy 2017-09-27, 11:32 2
Za boleść kaszojeba zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2017-09-27, 11:36 3
@Abraxus dostał opierdol pałki? dziwne zwyczaje
Zgłoś
Avatar
t................x 2017-09-27, 11:40 27
Abraxus napisał/a:

Zdziwił byś się.
Kiedyś kelner mi podwał zupę nad dzieckiem. Dostał taki opierdol na forum knajpy, że dopóki nie wyszliśmy to zerkał tylko nerwowo z kuchni i bał się wyjść.



No to ty musisz być prze skurwesyn
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-27, 11:50 262
@up Kurwa pewnie, że jestem. Codziennie rano robię tysiąc pompek, 500 podciągnięć i 200 przysiadów. Na śniadanie zjadam żywego kurczaka. Kiedyś tylko po to, żeby udowodnić kumplom jaki ze mnie przechuj podszedłem do największego schaba na osiedlu i zupełnie za nic naplułem mu w ryj, wyjebałem z bańki a jak leżał to na niego naszczałem śmiejąc się, że ruchałem mu mamę. Jego koledzy stali patrząc się na czubki swoich butów i pociągali nosami.
Sam sobie uszyłem garnitur na ślub. W pracy spadłem z rusztowania. Sam nastawiłem sobie bark i zrobiłem trepanację czaszki używając wkrętarki i lusterka z samochodu.
Na weselu u siostry wypiłem skrzynkę wódki i zjadłem wiadro śledzi.
Nie muszę robić kupy jak kim dzong un.
Zębami potrafię przegryźć teownik a ciosem z karate łamię stalowe uliczne lampy.
Kiedyś na urodzinach Elvisa Presley'a wkurwił mnie Chuck Norris więc patrząc mu w oczy powiedziałem, że Texas to osrana dziura pełna pijanych wieśniaków. Rozpłakał się i wyszedł.
Raz leciałem samolotem i się zjebał, wyskoczyłem więc do morza i się utopiłem ale wyłowiły mnie delfiny bałtyckie, sam przywróciłem się do życia jak jezus i dopłynąłem wpław do Belgii na tomarowland.
Piłem wódkę z Borysem Jelcynem i Kwaśniewskim. Najebali się i poszli spać pod stół w swoich rzygowinach a ja poszedłem do mcdonalda na bic maca. Zgubiłem się i po drodze obaliłem z Jarosławem Kaczyńskim komunizm w Polsce.
Rozumiesz kurwa z kim masz do czynienia?
Zgłoś
Avatar
F................o 2017-09-27, 11:59 4
@Abraxus
A potem się obudziłeś.
Zgłoś
Avatar
overgod 2017-09-27, 12:10 5
Abraxus to jakiś lepszy cwaniak. Matkę po szosie wozi, staruszkę, żeby nas tylko wrobić
Zgłoś
Avatar
k................k 2017-09-27, 12:15 9
@Abraxus mogę o tobie napisać książkę? bo już poprzednią skończyłem
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2017-09-27, 12:26 1
Dziecko przeżyło?
Zgłoś
Avatar
ddss 2017-09-27, 13:10 4
To było coś w stylu.

Kelner- Czy życzą sobie Państwo młode gotowane ?

Goście- Tak poprosimy młode, mięsko gotowane

Kelner- Bac gar z wrzątkiem i zasuwa do smroda

Goście- Boże coś Pan zrobił, nasze dziecko

Kelner- Sądziłęm że chcieliście Państwo swoje młode ugotowane, a poza tym zrobicie sobie dziesięć nowych więc w czym problem.

Wystawić rachunek ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie