18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
Avatar
Polak_mały Wczoraj 15:17 8
Geraldinio napisał/a:

Nawet gdyby 70 obcokrajowców wymordowało 700 niewinnych dzieci, to faszyści nie mają prawa ich palcem tknąć, chyba, że chcą w Polsce drugiej rosji czy Libii.
ps
to pytanie retoryczne, bo wiadomo, że chcą anarchii i dyktatury.



Marna prowokacja.
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano Wczoraj 15:18 3
Prawidłowo gonić robactwo brawo panowie.ni3ch kurwy brudne wiedzą że sie nie damy
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 15:19 13
Geraldinio napisał/a:

o kurwa, co za ekonomiczny bełkot... obniżenie kosztów produkcji spowoduje spadek pkb i bankructwa firm?



nie przekrecaj kota ogonem, sprowadzenie nowych nachodzców podniesie koszty dla państwa (społeczne) (ubezpieczenie ich zdrowotne, zakwaterowanie, wyzywienie jak nie mają pracy) (przykład najlepszy Niemcy ) a ze państwo nie ma swoich pieniędzy geniuszu ! tylko ma z Naszych podatków to tak bedzie. Polskie filmy się zamykają. A koszty produkcji mają niższe tylko zachodnie korpo KTÓRE CAŁY ZYSK WYTRANSFEROWYWUJĄ ZA GRANICĘ !!!

Więc łyknij TO i nie pierdol kocopołówm jak drugi ,,geniusz '' Petru.

Zgłoś
Avatar
Brzęczyszczykiewicz Wczoraj 15:25 7
Na iksie widziałem jak w Żyrardowie dobrze opaleni sobie chodzili dużą grupą wykrzykując jakieś hasła. x.com/Radoslaw2202/status/1839222809324650502
Zgłoś
Avatar
brylski11 Wczoraj 15:26 3
Gdyby jeszcze uciekli na zachód ... byłoby super!
Zgłoś
Avatar
Jebadło Wczoraj 15:56
Dzisiejszego piątkowego wieczoru miałem ugościć kilku znajomych pochodzenia arabskiego: było to dwóch inżynierów i trzech lekarzy, wyznawcy muzułmańscy. Pod to spotkanie bardzo dokładnie się przygotowałem. Od wujka Stacha ze wsi zabrałem kilka świń, które ubiłem i rozkładały się od dobrych kilku tygodni - poprzez rozkład ich ciał już mocno pogniły i zmiękły. Wnętrzności świńskie wrzuciłem do balii plus z moim podstawowym dodatkiem, składającym się z: kilkunastu kilogramów rolniczego, rzadkiego, sraczkowatego stolca, stężonej końskiej i wieprzowej spermy plus wyciąg z cyst i ropniaków pochodzenia ludzkiego, jak i zwierzęcego. To wszystko wymieszałem łopatą i z wywaru zaczęło aż bulgotać i parować. Smród jaki się przez to wydzielał, był nie do opisania - z tego wrażenia zrzygałem się i naszczałem gęstym, gorącym moczem do środka. Pięcioro ahmedów właśnie weszło do środka. Poprosiłem żeby się rozebrali i umyli wszyscy razem w wielkiej balii, wypełnionej wyżej wspomnianymi cudownymi, nietuzinkowymi darami prosto od Allaha ich bożka. Koledzy inżynierowie i lekarze po kąpieli czuli się cudownie i wykrzykiwali Allah Akbar itp. Na obiad przygotowałem wieprzowinę z rozkładajacych się ciał świń. Każdy był mocno uradowany i rzewnie wszyscy razem zapłakaliśmy ze wzruszenia 🥲. Tak mija u mnie niecodzienne piątkowe popołudnie. Na koniec wizyty dałem każdemu z abdullachów pełen słoik rozkładającego się świniaka, spermy, ropniaków, cyst, plus od siebie nektar z niemytego od urodzenia pępka i pożegnaliśmy się. Pozdrawiam cieplutko 😊
Zgłoś
Avatar
MysteryMan Wczoraj 16:03
Wiadomo kiedy w Krakowie ? Z chęcią bym się przeszedł.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 16:09 2
Gdyby nie pojebane dofinansowania za zatrudnianie przyjezdnych to pewnie nie byliby takimi zajebistymi pracownikami w oczach pracodawców.
Zgłoś
Avatar
zajac1190 Wczoraj 16:19
Za jajco kurwa!
Zgłoś
Avatar
Prosty Wczoraj 16:24 2
MysteryMan napisał/a:

Wiadomo kiedy w Krakowie ? Z chęcią bym się przeszedł.



Zorganizuj nie czekaj z marzeniami , spełniaj je
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa Wczoraj 16:51
ism napisał/a:

może teraz zatrudni Polaków za ludzkie stawki



Kolega myślący widzę, pozdrawiam za ludzkie podejście .
Zgłoś
Avatar
WERFI Wczoraj 16:52 3
Jaki kurwa ksenofobiczny??? Czy ktoś się boi imigrantów? fobia to chyba lęk przed czymś? Pismaki wiadomo niedojebanie mózgowe gwarantem pracy jako redaktor
Zgłoś
Avatar
TheJack22 Wczoraj 16:53 5
100 razy bardziej cenię każdego uczciwie pracującego Ukraińca, Pakistańczyka, czy kto tam skąd pochodzi, ważne, że staje się pożyteczna społecznie jednostką, niż zjebanego polaczka ciągnącego benefity od państwa ze "szlachta nie pracuje",. czy utytą Karynę produkującą kolejną patologię za grube tysiące zapomóg. Kiedyś funkcjonowało trafne określenie - pasożyt społeczny, budżet państwa nie jest z gumy, jak do życia wystawiasz tylko swój otwór gębowy, nie dajesz z siebie nic, to kasa wpłacana na takich nierobów nie wpływa do służby zdrowia, edukacji etc, Zero składek, jedyny podatek to Vat i akcyza z fajek i browarów, a z hobby to niszczenie miejskiej infrastruktury. Poza tym, jakim nieudacznikiem trzeba być, jak lepiej sobie w tym kraju radzi emigrant, bez języka, bez znajomości, mieszkania, znajomości prawa, rodziny.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 16:56 4
To wręcz szokujące, jak wiele osób nie łapie elementarnych podstaw ekonomii. A potem taki debil jeden z drugim idzie do wyborów i głosuje na pis czy konfę. Pamiętam lata 90-te i wielki hejt na Balcerowicza za prywatyzację państwowych przedsiębiorstw. I jestem kurwa dumny, że mieliśmy wtedy kogoś takiego, bo oddawanie nawet za darmo państwowych nierentownych i zadłużonych molochów z perspektywy czasu OPŁACIŁO SIĘ. Wzrostu pkb i zamożności społeczeństwa nie da się zakwestionować. Teraz mamy podobną sytuację z pracownikami, a konkretnie ich brakiem. W kraju NIE MA RĄK DO PRACY, bezrobocie nie istnieje. Takie są fakty, opłaca się dofinansowywać sprowadzanie ich zza granicy. Zdecydowana większość Ukraińców, Gruzinów czy Białorusinów tutaj pracuje, płaci podatki, kupuje polskie wyroby w sklepach, wynajmuje mieszkania od Polaków, korzysta z naszych usług, napędza koniunkturę i dzięki nim jeszcze ten kurwidołek jakoś się kręci.
Zgłoś
Avatar
Coffey Wczoraj 17:25 2
Plotki mówią, że za próbę gwałtu.

Kiedyś plotki mówiły o rytualnych mordach chrześcijańskich dzieci...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie