18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Avatar
Geraldinio Wczoraj 19:58
DeLux napisał/a:

Tak, tak. No bo to prawaki rozdajo socjal ukrom, sprzedają polskie podmioty za granicę i wchodzą w zjebane układy typu CO2 i UE.



PIS rozdawał uchodźcom ukraińskim socjal, sprzedał Lotos mających dobre stosunki ze sowietami arabom za bezcen na haniebnych warunkach, zaklepał Zielony Ład i jak psy szczekają teraz kompromitując się w unijnych instytucjach, bo reżim praworządności!

Takiej głębokiej krytyki pisu się nie spodziewałem ze strony jego wyznawców, ale szacun za szczerość.
Zgłoś
Avatar
DeLux Wczoraj 20:04 1
Geraldinio napisał/a:

PIS rozdawał uchodźcom ukraińskim socjal, sprzedał Lotos mających dobre stosunki ze sowietami arabom za bezcen na haniebnych warunkach, zaklepał Zielony Ład i jak psy szczekają teraz kompromitując się w unijnych instytucjach, bo reżim praworządności!
Takiej głębokiej krytyki pisu się nie spodziewałem ze strony jego wyznawców, ale szacun za szczerość.



PiSu? Baw się dobrze... raz pis raz po i tak się to żyje od wyborów do wyborów.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 20:21
DeLux napisał/a:

PiSu? Baw się dobrze... raz pis raz po i tak się to żyje od wyborów do wyborów.



Bardziej na prawo od pisu i jej przydupasa konfy jest już chyba tylko hitler. Współczuję, ale z takiego upośledzienia z czasem się wyrasta.
Zgłoś
Avatar
saikol Wczoraj 20:22 3
Jakby lokalesi w Holandii, Irlandii i innych krajach Zachodu pojechali tak z polactwem, tobyście się tu wszyscy grubo zesrali.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee Wczoraj 20:43 1
Geraldinio napisał/a:

Schemat myślenia skurwionego prawaka:
1. Polska dla Polakuff! precz z opcokrajofcami!!!
2. ale jakto, firmy bankrutujo, pozostałe podnoszo ceny, nie rozumie....
3. nie ma komu robić?? Sebix nie pójdzie do roboty, ma rente alkoholowo, a Karina pracuje na pełny etat wychowujonc bombelka.
4. Gospodarka pada na ryj, pkb nurkuje, wszystko zgodnie z planem, bo najważniejsze, że rasa czysta, a jeden na milion Ukrainiec nie ukradnie już batonika w sklepie.



Naucz się pisać cepie.
Zgłoś
Avatar
cedrikk Wczoraj 20:43 2
Piwko dla chłopaków. Mają się bać
Zgłoś
Avatar
climbero Wczoraj 20:58 2
Polak_mały napisał/a:

No tak, ewidentnie tam poszło o jednego na milion Ukraińca co ukradł batonika.



A o co poszło? Bo wydaje mi się, że o jakąś plotkę, która pociągnęła lawinę mało rozumnych . Sam autor napisał "podobno"
Zgłoś
Avatar
hitmeme Wczoraj 21:16 1
Geraldinio napisał/a:

Schemat myślenia skurwionego prawaka:
1. Polska dla Polakuff! precz z opcokrajofcami!!!
2. ale jakto, firmy bankrutujo, pozostałe podnoszo ceny, nie rozumie....
3. nie ma komu robić?? Sebix nie pójdzie do roboty, ma rente alkoholowo, a Karina pracuje na pełny etat wychowujonc bombelka.
4. Gospodarka pada na ryj, pkb nurkuje, wszystko zgodnie z planem, bo najważniejsze, że rasa czysta, a jeden na milion Ukrainiec nie ukradnie już batonika w sklepie.



Takie w chuja granie to zdecydowanie domena lewaków. Oni tam co najwyżej drogi blokować potrafią.
Zgłoś
Avatar
Ukrainiec69 Wczoraj 21:32
Nie wolno tak!
Zgłoś
Avatar
itemeczek Wczoraj 22:07 1
Geraldinio napisał/a:

Krótko, która opcja najlepsza, bo 4 drogi nie ma:
1. z budżetu państwa płacić w nieskończoność miliardy na niedochodowe przedsiębiorstwa,
2. zamknąć zaorać i posadzić ziemniaki,
3. oddać za darmo zagranicznemu koncernowi, który zainwestował, zrestrukturyzował i pojawiły się tysiące miejsc pracy, które generowały miliardy wpływów do budżetu z podatków i spadku bzrobocia?



Najlepsze jest to, że nikt nie bierze pod uwage jakiejś restrukturyzacji, no bo może kurwa zamiast dopłacać miliardy to uczynić coś dochodowym, skoro po prywatyzacji jednak przynosiło dochody xDE same wały, poczynając od pegeerów kończąc na telekomunikacji, ciechu, kksm czy banku śląskim i tyle, a nie żaden cud gospodarczy 😎
Zgłoś
Avatar
slaveyy Wczoraj 22:12 1
Geraldinio napisał/a:

Schemat myślenia skurwionego prawaka:
1. Polska dla Polakuff! precz z opcokrajofcami!!!
2. ale jakto, firmy bankrutujo, pozostałe podnoszo ceny, nie rozumie....
3. nie ma komu robić?? Sebix nie pójdzie do roboty, ma rente alkoholowo, a Karina pracuje na pełny etat wychowujonc bombelka.
4. Gospodarka pada na ryj, pkb nurkuje, wszystko zgodnie z planem, bo najważniejsze, że rasa czysta, a jeden na milion Ukrainiec nie ukradnie już batonika w sklepie.



Ale ty jesteś dzbanem ja pierdole, a jeszcze lepsi co dają piwa temu zjebowi.
Zgłoś
Avatar
Roboturnerx Wczoraj 22:16 1
slaveyy napisał/a:

Ale ty jesteś dzbanem ja pierdole, a jeszcze lepsi co dają piwa temu zjebowi.



Bo to zaplute ścierwo jest tylko jebanym trollem, zwykłym umysłowym gównem.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 Wczoraj 22:19 1
KapitanStuleja napisał/a:

hahaha, w jakim świecie Ty żyjesz?



W uśmiechniętej Polsce 😀
Zgłoś
Avatar
Qba_123 Wczoraj 22:30 1
ism napisał/a:

może teraz zatrudni Polaków za ludzkie stawki



Janusz prędzej się zesra, niż godnie zapłaci. Tyle się narzeka na korpo, ale paradoksalnie to one legalnie zatrudniają i nie płacą pod stołem, a i zarobić też można nie najgorzej.
Zgłoś
Avatar
Marmar9104 Wczoraj 23:12
Z przyjemnością się wypowiem. Mieszkam w Żyrardowie od 33 lat, całe życie. Byłem świadkiem ataku na własnej ulicy przez 15-16 latków którzy ganiali Gruzinów z pałami. Jak mu ten mały przypierdzielil w lep to aż było słychać na całej ulicy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie