18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Muka - teraz popularne
🔥 U kosmetyczki - teraz popularne
Avatar
hesus89 2013-05-22, 23:25
rurek91
Komplikacja dobra i przyjemnie się ogląda , ale ta muzyka jest strasznie drewniana i nie pasuje do tego filmiku.

komplikacje to ty masz w domu po wywiadówce:)
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-22, 23:29
0700panda napisał/a:

Zawsze twierdziłem, że Ronaldo jest tylko jeden. Nazywa się Ronaldo Luis Nazario de Lima znany też jako R9. Każdy inny będzie już tylko cieniem, słabą podróbką, tym bardziej kiedy najważniejszym elementem gry będzie dla niego fryzura.

Zwróćcie uwagę, ile było akcji w tym filmie, po których dzisiejsi aktorzy mogliby się wyjebać na miarę Oscara, a przynajmniej nominacji. A R9? Podeprzeć się rękoma i zapierdalać dalej z piłką. Pokażcie mi, który z dzisiejszych idoli potrafi tak ograć 2, 3 lub 4 obrońców, że nie wiedzą co się dzieje i gdzie jest piłka. I co ważne robił to często na pełnej prędkości. Popatrzcie ile kanałów puścił obrońcom, normalnie wstyd dla nich nieziemski. Pamiętam, że uwielbiałem oglądać mecze w czasach kiedy grał. Teraz wkurwia mnie ciągłe symulowanie, wywrotki, ubolewanie nad "połamanymi" nóżkami itp.


Stary, aż szkoda że nie mogę edytować tematu, bo dodałbym twój post jako opis do filmu
Zgłoś
Avatar
Mistrinic 2013-05-22, 23:30
Zna ktoś może adres tej składanki na youtube ?
Zgłoś
Avatar
Szerokikarq 2013-05-22, 23:33
Bez przesady, nie można powiedzieć, że Messi czy Cristiano to źli/słabi piłkarze.

Prawdą jest natomiast, że od paru lat ogromną rolę w piłce gra taktyka. Pewnie od dziecka uczy się w szkołach reakcji na kopniaka w okolicach pola karanego, także wywrotka z grymasem bólu na twarzy to odruch bezwarunkowy u zawodowych kopaczy.

Jak już wcześniej zauważyliście, można by nagrać podobną kompilację z obecnymi gwiazdami piłki nożnej. Myślę, że część fenomenu Ronaldo polega na tym, że grał on w okresie, w którym ja i pewnie wielu z Was żyło w naiwnym przekonaniu, że my też sięgniemy po mistrzostwo świata, że będziemy Ronaldo. Życie potoczyło się tak, a nie inaczej i ani ja, ani Wy, nie zostaliśmy Canarinhos. Ba, nawet nie oglądamy w telewizorze Orłów Górskiego.

Ale czym byłoby życie bez marzeń i wspomnień!?
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-22, 23:34
Mistrinic napisał/a:

Zna ktoś może adres tej składanki na youtube ?


Wpisz w google: The Physics of Ronaldo the Phenomenon
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-05-22, 23:46
CR7 jest najlepszy i najdroższy w historii, a wy sie podniecacie jakims starym grubasem. Prawdziwy ronaldo to ten z realu
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-05-22, 23:49
Za jakość filmiku, nie dam piwa. Jebie mnie to, że dawno temu filmowane. Miałeś tam być i "kręcić" w HD.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-22, 23:53
zielak300 napisał/a:

CR7 jest najlepszy i najdroższy w historii, a wy sie podniecacie jakims starym grubasem. Prawdziwy ronaldo to ten z realu



Zgadza się ten z okresu 2002–2007

Ps. Co mnie obchodzi ile jest wart jakiś piłkarz?
Co ja na kurwy idę?

Ps.2 Nie powinieneś już spać?
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-05-23, 0:05
SZAJBAAA napisał/a:



Zgadza się ten z okresu 2002–2007

Ps. Co mnie obchodzi ile jest wart jakiś piłkarz?
Co ja na kurwy idę?

Ps.2 Nie powinieneś już spać?



Jeszcze cie kurwa życie nie nauczyło, że droższe=lepsze ?
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2013-05-26, 14:58
Możecie się spierać o co chcecie, ale w piłce wygrywa ta drużyna, która strzeli więcej bramek, a taką średnią co ma CR7 długo nikt nie powtórzy, z żelem na włosach czy bez
Zgłoś
Avatar
maro1959 2013-05-28, 18:06 1
Magazyn liga+ extra organizuje konkurs na turbokozaka. Piłkarze muszą wykonywać różnego rodzaju strzały i sztuczki. Świerczewski jako emerytowany już zawodnik pokonał inne "gwiazdy" polskiego futbolu.

Zgłoś
Avatar
Patol 2013-06-02, 15:01 9
Nie będę się rozpisywał, kolejne niesamowite uderzenie ze strony argentyńczyka.
Zgłoś
Avatar
wojtasior 2013-06-02, 15:03
nienawidze tego chuja, dziwie się że jeszcze nikt mu nóg nie polamał
Zgłoś
Avatar
damianwro 2013-06-02, 15:20
bo piłka była zła, a murawa... murawa też była zła
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2013-06-03, 12:19 9
Kompilacja najładniejszych goli z zakończonego już sezonu 2012/2013
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie