18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Piotru70 2018-01-29, 14:54 2
Abraxus napisał/a:

@up ja mam ból dupy? to wy skamlecie na forum, że znowu Polakom odmówili szacunku i że za mało mówią i o naszych herosach.
Znowu polska martyrologia. Nikt nas nie lubi, nie szanują nas, nam historia to dała w dupę jak mało komu, wszyscy nas biją, wiecznie nic nam nie wychodzi, każdy nas oszukuje i okrada. Żyjemy historią, husarzy to byli... Ja pierdole...



Co ty mi przypisujesz, ja mam w dupie tego frajera co zdechł na Nanga coś tam... Byłem wkurwiony że MSZ sfinansowało wyprawę która uratowała Francuzkę a Polaka miała w dupie. Polska teraz powinna wystawić rachunek za uratowanie jakieś kretynki żądnej przygód. Mam w dupie to co kto będzie o nas pisał, i tak wiadomo od dawna że Polska jest szkalowana i starają się nam nawet Holocaust przypisać tak wiec skończ pierdolić te wypociny bo mnie one nie ruszają. Jeżeli mówisz ze żyjemy przeszłością to powiedz mi jak mam odzyskać dzieła sztuki i literatury skradzione w Krakowie mojej rodzinie a obecnie są w magazynach niemieckich warte około 1,5mln złoty. Moja babcia sama mi pokazała które obrazy były jej a Niemcy powiedzieli że nie mam dowodów aby uważać że te dzieła należą do mojej rodziny. Sam jestem prawnukiem żydówki i Niemca który ją zgwałcił. Chyba mam prawo rościć sobie jakiś szacunek. Masz coś jeszcze do powiedzenia?
Zgłoś
Avatar
KarpKiller 2018-01-29, 15:01 2
Abraxus napisał/a:


ok. Przepraszam. To teraz możesz iść się umartwiać i oburzać bo znowu nie okazano nam należytego szacunku. Co za wenże nie ludzie.
A tak serio to wykaż trochę wysiłku. W pierwszym linku usuń ] Pozostałe przeczytaj jeszcze raz. Tylko powolutku i dokładnie.



Uff, przeczytałem i od razu mi lepiej. Chociaż nie, nie widzę różnicy. Twoje pierdolenie, jest dalej pierdoleniem, dodaj jeszcze coś o utwardzanym tłuszczu palmowym bo tego mi brakuje w tym komentarzu
Zgłoś
Avatar
nano50 2018-01-29, 15:02
jenna.jameson napisał/a:



Dla mnie wszyscy alpiniści i aplinistki i inni tego miotu "zdobywcy" niezdobytego to tępe kurwy i niedojeby, próbujące się dowartościować jakimiś kretyńskimi napierdalankami w -50 stopni na 7 tys. metrów. Na pewno każdy z was miał takiego pierdolonego padalca w szkole albo pod blokiem co to zawsze chciał biec najszybciej, wspiąć się na najwyższe drzewo, podnieść największy kamień - taką popisującą się gównem szmatę, która potem wpierdala się na K2 żeby podnieść swoje ego, jebane przez całe dzieciństwo przez ojca pijaka i matkę nieudacznicę.
Natura stworzyła tam takie warunki po to, żeby żaden niedojeb-alpinista tam się nie wpierdalał. Warunki nieLUDZKIE czyli nie dla ludzi. Won stamtąd i tyle - to chciała powiedzieć natura.
Zakazałbym międzynarodowym prawem takich pedalskich wspinaczek, a tym, którzy by ten zakaz łamali, dopierdoliłbym milionowe kary i oczywiście zwrot kosztów akcji ratunkowej * 1000 - tak dla przykładu.



Miałem się coś kłócić, ale to nie ma sensu. Żal mi Cię człowieku po prostu...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-29, 15:12
Cytat:

tak wiadomo od dawna że Polska jest szkalowana i starają się nam nawet Holocaust przypisać


To jest właśnie ta Polska martyrologia. Polska jest szkalowana... dorośli ludzie i kurwa jak w przedszkolu. Idź jeszcze tupnij nóżką i pochlipuj w koncie bo ktoś powiedział brzydko na Polskę. Ty wiesz w ogóle co to są stosunki międzynarodowe? Taka jest polityka i takie jest życie dorosłych ludzi. Mało romantyczne i fajne.

Co mają powiedzieć, kacapy, USA, Francja, Izrael, UK po których jadą jak po burych sukach? Jakoś nie słyszałem, żeby wydali ustawę w której nakazują szacunek do siebie.
Mają na do głęboko wyjebane. Tylko polactwo wiecznie kwiczy jak to ich się obraża grzechem przez zaniechanie okazywania szacunku.
Nikt nie przypisuje nam holocaustu idioto. Żydzi nie zgadzają się tylko w temacie, że Polacy ustawowo obmyli ręce od współudziału Polaków w zbrodniach przeciwko Żydom. A jak powszechnie wiadomo były przypadki polskich szmalcowników, kapo i donosicieli.

Dokładnie w taki sam sposób kilka lat temu ustawowo obmyli ręce z krwi Ukraińcy, którzy zabronili mówić o zbrodni UPA jako o ludobójstwie a uznali to za drobny incydent. I jakoś polski rząd wtedy nie protestował i się na ich decyzję zgodził.

Francuzi również mieli swoje świnie w czasie wojny, które podpierdalały na Żydów i nie wpadli na pomysł aby ustawowo wybielać swoich zbrodniarzy.

Rozumiesz teraz różnicę czy dalej nic?

Piotru70 napisał/a:

to powiedz mi jak mam odzyskać dzieła sztuki i literatury skradzione w Krakowie mojej rodzinie


Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-01-29, 15:13 1
Abraxus napisał/a:


To jest właśnie ta Polska martyrologia. Polska jest szkalowana... dorośli ludzie i kurwa jak w przedszkolu. Idź jeszcze tupnij nóżką i pochlipuj w koncie bo ktoś powiedział brzydko na Polskę. Ty wiesz w ogóle co to są stosunki międzynarodowe? Taka jest polityka i takie jest życie dorosłych ludzi. Mało romantyczne i fajne.

Co mają powiedzieć, kacapy, USA, Francja, Izrael, UK po których jadą jak po burych sukach? Jakoś nie słyszałem, żeby wydali ustawę w której nakazują szacunek do siebie.
Mają na do głęboko wyjebane. Tylko polactwo wiecznie kwiczy jak to ich się obraża grzechem przez zaniechanie okazywania szacunku.
Nikt nie przypisuje nam holocaustu idioto. Żydzi nie zgadzają się tylko w temacie, że Polacy ustawowo obmyli ręce od współudziału Polaków w zbrodniach przeciwko Żydom. A jak powszechnie wiadomo były przypadki polskich szmalcowników, kapo i donosicieli.

Dokładnie w taki sam sposób kilka lat temu ustawowo obmyli ręce z krwi Ukraińcy, którzy zabronili mówić o zbrodni UPA jako o ludobójstwie a uznali to za drobny incydent. I jakoś polski rząd wtedy nie protestował i się na ich decyzję zgodził.

Francuzi również mieli swoje świnie w czasie wojny, które podpierdalały na Żydów i nie wpadli na pomysł aby ustawowo wybielać swoich zbrodniarzy.

Rozumiesz teraz różnicę czy dalej nic?



Abraxiu mówisz dokładnie to samo co żydy.

A w ustawie chodzi tylko o sam zwrot ,,polskie obozy" żeby nikt nie ważył się tak mówić.

Chuj z tego że wśród Polaków były też świnie, to nie Polacy postawili obozy i NIE MA KURWA MOŻLIWOŚCI żeby ktoś mówił że było inaczej. Chodzi tu tylko o to.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-29, 15:15
Piotru70 napisał/a:

Chyba mam prawo rościć sobie jakiś szacunek.


Szacunku nie da się żądać, narzucać ustawowo czy narzucać przemocą.

Piotru70 napisał/a:

to powiedz mi jak mam odzyskać dzieła sztuki i literatury skradzione w Krakowie mojej rodzinie


Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.
100Burned napisał/a:

A w ustawie chodzi tylko o sam zwrot ,,polskie obozy" żeby nikt nie ważył się tak mówić.

Chuj z tego że wśród Polaków były też świnie, to nie Polacy postawili obozy i NIE MA KURWA MOŻLIWOŚCI żeby ktoś mówił że było inaczej. Chodzi tu tylko o to.


Nie wiem co wam tam mówią na tvpis ale z zapisem "polskie obozy" Żydzi nie mają żadnego problemu.
Nikt nie mówi, że było inaczej. To są kurwa wasze halucynacje.
Zgłoś
Avatar
głest 2018-01-29, 15:19 1
Abraxus napisał/a:

Nie rozumiem po co ci ludzie to robią. Przeczytałem kilkanaście książek o alpinistach różnych alpinistów. Żaden z nich nie był w stanie podać ani jednego racjonalnego argumentu po chuj to robi.



Niezależnie jak dużo ich (książek) przeczytasz to i tak chuja się z nich dowiesz. Wszystko napisane zostało przez tych, którzy przeżyli. A istotą jest to co nie zostało zapisane - treść która nie pojawi się nigdy i nigdzie - bo autorzy zabrali ją ze sobą do Krainy Wiecznych Lodów.
Zgłoś
Avatar
nano50 2018-01-29, 15:19 1
Abraxus napisał/a:


To jest właśnie ta Polska martyrologia. Polska jest szkalowana... dorośli ludzie i kurwa jak w przedszkolu. Idź jeszcze tupnij nóżką i pochlipuj w koncie bo ktoś powiedział brzydko na Polskę. Ty wiesz w ogóle co to są stosunki międzynarodowe? Taka jest polityka i takie jest życie dorosłych ludzi. Mało romantyczne i fajne.

Co mają powiedzieć, kacapy, USA, Francja, Izrael, UK po których jadą jak po burych sukach? Jakoś nie słyszałem, żeby wydali ustawę w której nakazują szacunek do siebie.
Mają na do głęboko wyjebane. Tylko polactwo wiecznie kwiczy jak to ich się obraża grzechem przez zaniechanie okazywania szacunku.
Nikt nie przypisuje nam holocaustu idioto. Żydzi nie zgadzają się tylko w temacie, że Polacy ustawowo obmyli ręce od współudziału Polaków w zbrodniach przeciwko Żydom. A jak powszechnie wiadomo były przypadki polskich szmalcowników, kapo i donosicieli.

Dokładnie w taki sam sposób kilka lat temu ustawowo obmyli ręce z krwi Ukraińcy, którzy zabronili mówić o zbrodni UPA jako o ludobójstwie a uznali to za drobny incydent. I jakoś polski rząd wtedy nie protestował i się na ich decyzję zgodził.

Francuzi również mieli swoje świnie w czasie wojny, które podpierdalały na Żydów i nie wpadli na pomysł aby ustawowo wybielać swoich zbrodniarzy.

Rozumiesz teraz różnicę czy dalej nic?

Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.



Twoich wypocin nie da się nawet czytać. Żałosne.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-01-29, 15:22
Abraxus napisał/a:


Szacunku nie da się żądać, narzucać ustawowo czy narzucać przemocą.

Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.
Nie wiem co wam tam mówią na tvpis ale z zapisem "polskie obozy" Żydzi nie mają żadnego problemu.
Nikt nie mówi, że było inaczej. To są kurwa wasze halucynacje.



Nie o szacunek chodzi tylko o zakłamywanie historii. Nie trzeba być kurwa Miodkiem żeby wiedzieć, że przymiotnik ,,polskie" znaczy niezależnie od interpretacji coś należące do Polski. Coś stworzone przez Polskę, coś nad czym Polska ma kontrolę.

Jeśli żaden chuj i debil zajmujący się dziennikarstwem nie jest w stanie skonstruować zdania mniej dwuznacznego (w najlepszym wypadku) żeby nie urazić uczuć innych ludzi to powinien przykisnąć te 3 lata w pierdlu. W sumie wyrok do 3 lat to mało kurwa.

Skoro te wykurwieńce sromotne bawią się w poprawne politycznie dziennikarstwo żeby islamuchów nie urażać to dlaczego nie potrafią się postarać o nieobrażanie Polski, najdotkliwiej zniszczonej przez wojnę, która długo i zaciekle się broniła.

W przeciwieństwie do Czechosłowacji czy francy.

Dodam że uszom nie wierzyłem słysząc wysrane łamaną polszczyzną przemówienie ambasadora izraela. Przecież to jest kurwa absurd. Interpretacja stworzona tak bardzo na siłę, że długo nie mogłem rozkminić dlaczego tak naprawdę się przypierdalają. To jest dramat.
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-01-29, 15:25 1
Abraxus napisał/a:


To jest właśnie ta Polska martyrologia. Polska jest szkalowana... dorośli ludzie i kurwa jak w przedszkolu. Idź jeszcze tupnij nóżką i pochlipuj w koncie bo ktoś powiedział brzydko na Polskę. Ty wiesz w ogóle co to są stosunki międzynarodowe? Taka jest polityka i takie jest życie dorosłych ludzi. Mało romantyczne i fajne.

Co mają powiedzieć, kacapy, USA, Francja, Izrael, UK po których jadą jak po burych sukach? Jakoś nie słyszałem, żeby wydali ustawę w której nakazują szacunek do siebie.
Mają na do głęboko wyjebane. Tylko polactwo wiecznie kwiczy jak to ich się obraża grzechem przez zaniechanie okazywania szacunku.
Nikt nie przypisuje nam holocaustu idioto. Żydzi nie zgadzają się tylko w temacie, że Polacy ustawowo obmyli ręce od współudziału Polaków w zbrodniach przeciwko Żydom. A jak powszechnie wiadomo były przypadki polskich szmalcowników, kapo i donosicieli.

Dokładnie w taki sam sposób kilka lat temu ustawowo obmyli ręce z krwi Ukraińcy, którzy zabronili mówić o zbrodni UPA jako o ludobójstwie a uznali to za drobny incydent. I jakoś polski rząd wtedy nie protestował i się na ich decyzję zgodził.

Francuzi również mieli swoje świnie w czasie wojny, które podpierdalały na Żydów i nie wpadli na pomysł aby ustawowo wybielać swoich zbrodniarzy.

Rozumiesz teraz różnicę czy dalej nic?

Myślę, że to jest temat dla prawnika a nie na forum internetowe.



Ty jesteś upośledzony. Przecież nie można przypisywać zbrodni pojedynczych ludzi całemu narodowi. Co innego gdyby inicjatorami zbrodni był rząd z poparciem społecznym, tj Nazizm, Faszyzm, Banderyzm, Bolszewizm, Komunizm, itd... W przypadku kiedy w kraju jedna osoba bądź grupa dokonuje zbrodni wbrew woli społeczeństwa tj. wojna domowa podczas reżimu który to dokonuje ludobójstwa to jest ona osądzana jednostkowo a nie na zasadzie współudziału. Ludzie którzy walczyli np. Z Asadem nie mogą być osądzani za jego zbrodnie. Ale Ty tego nie pojmujesz bo według ciebie jedni i drudzy są Syryjczykami i ludzie którzy z nim walczyli są odpowiedzialni za jego czyny. Jesteś popierdolony... Każdy ma w dupie to co Niemcy zrobili, ja jako Polak mam w dupie co Francuzi robili podczas wojny, Mam w dupie Faszyzm Włoski i obecną Żydokomunę, mnie interesuje tylko to co konkretny rząd zrobił mojej rodzinie, w tym przypadku są to Niemcy które nie zreperowały tego co wyrządziły. No oczywiście prócz reparacji wobec Żydów nie biorą pod uwagę ze te Żydki to byli w większości Polacy a nasz kraj nie zobaczył z tego ani grosza. Tak więc Polacy zostali wyjebani z wszystkiego, wymordowani, później jeszcze wyjebani przez ruskich, później przez postkomunistów, a jak już weszliśmy do UE, to jesteśmy jebani dalej tak samo jak Grecja czy inne kraje, pod hasłem "Dobrobyt" czy wspólnota... O czym ty człowieku pierdolisz... Mam w dupie to ze jestem polakiem, ale nie mam w dupie tego co kto zrobił mojej rodzinie...
Jesteś zwykłym śmieciem...

Same Niemcy żyją dzięki planowi wyjścia który został opracowany w 43 roku. Kiedy Niemcy już wiedziały że przegrają to wycofali kapitał do USA, dziwne, nie? Ale takie są realia, po wojnie, wpompowali kasę z powrotem i do tego jeszcze objął je plan Marszala. Akurat zbrodniarzy. Ale kit z tym mówisz coś o polityce międzynarodowej... Jesteś dzieckiem? które nie wie że w polityce nie liczą się stosunki międzynarodowe tylko wpływy? Nie można fałszować prawdy w imię dobrych relacji. Albo prawda będzie prawdą i wszyscy ją zaakceptują albo niech wszystko się pierdoli bo Żydzi i tak są najbardziej poszkodowani i wyciągną kasę nawet od Tybetu bo to jest przecież naród wybrany.
Zgłoś
Avatar
głest 2018-01-29, 15:30 1
nowynick napisał/a:

...BBC, Yahoo!, CNN, New York Times... ...



Toś sobie wybrał publikatory
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-01-29, 15:32 1
głest napisał/a:



Toś sobie wybrał publikatory



Brakło TVN i szalom.tv
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2018-01-29, 15:43 3
jak wy kurwa przesliscie od goscia ktory umarl do rozmowy o zydach i polityce
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-01-29, 15:46 3
Koniec pierdolenia.



ZAMYKAM
Zgłoś