18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
skinskin 2012-11-21, 16:28
zrobilabym mu miazge z ryja glanami.
Zgłoś
Avatar
Dziadek 2012-11-21, 16:33
Nie wiem za co i nie wiem dlaczego ją uderzył itp.. Ale na miejscu kamerzysty postawił bym kamerę tak aby było widać cały pokój i odwrócił bym role
Zgłoś
Avatar
Ankane 2012-11-21, 17:05 1
Na litość... Co drugi filmik po rusku, ja w ząb nie umiem tego kosmicznego języka (i nie mam zamiaru, bo mi się jeszcze w głowie poprzewraca).

Nie mam pojęcia za co dostała, co on tam do niej gadał. Widzę:
- patologię
- kolesia, który wyżywa się na kobiecie
- durną babkę, która z z nim jeszcze jest
- jakiegoś kamerzystę, który chyba jest botem

Ogólnie lol Russia.

Zgłoś
Avatar
Pariah 2012-11-21, 17:07 1
jakoś mnie nie rusza, chociaż bicia kobiet nie popieram. Tu widać, że to patologia z jednej i drugiej strony co do kobiety: "widziały gały co brały" Przydało by się jakby ktoś znający Rosyjski przetłumaczył o co biega...
Zgłoś
Avatar
wessoly 2012-11-21, 17:09
Męski kodeks honorowy mówi wyraźnie, KOBIET się nie bije !
Ale jak kobieta puszcza się na lewo i prawo, to staje się zwykłą KURWĄ, a do KUREW powyższa zasada się nie odnosi. A coś mi się zdaje, że to na filmiku jeśli KURWĄ nie jest, to latawcem na pewno.
Zgłoś
Avatar
Anamara 2012-11-21, 17:13
Ej dobra, no patologia i w ogóle, ale co ta laska ma w głowie, że tam jest? Że nie odeszła? Może to brutalnie zabrzmi, ale wielu takich kobiet mi nie szkoda, bo one to lubią... Lubią cierpieć, lubią jak się nimi pomiata, lubią się żalić ludziom, płakać itd. Ale nie robią nic, by to zmienić. Wiadomo, są takie, które z jakichś powodów nie mogą, no, ale... Często dużo ludzi próbuje takim pomóc i co? Nie chcą.

Aha i jeszcze dodam... Choćby i nie wiem jaką kurwą i zerem była, to na bicie nie zasługuje. Wtedy nie zasługuje na uwagę.
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-11-21, 17:43 1
Sadistic, sadisticem, ale na takie coś źle się patrzy... Z chęcią bym zobaczył tego gościa na hardzie w roli głównej.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2012-11-21, 18:23
Koleś jest dla mnie zwykłą szmatą.

A co do umieszczania tu takich filmików - jak najbardziej na miejscu (To sadistic.pl a nie dolinamuminków.com). Byleby tylko nie przyklaskiwać głównym bohaterom.
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-11-21, 18:28 1
qhash napisał/a:

powinni z tego skurwysyna miazgę zrobić



ty to byś największej żulerce spod monopolu po 15 kutasie w pizdzie zrobił minete, taki z ciebie kurwa dżentelnmen.
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-11-21, 18:35
qhash napisał/a:



młody jesteś więc w dupie byłeś, gówno widziałeś

dorośniesz to zmienisz zdanie

jest różnica między strzałem z liścia na otrzeźwienie (co uważam za jak najbardziej właściwe wobec niektórych "dam") a napierdalaniem z buta



Gówno o mnie wiesz i chuj mnie znasz. Zdania nigdy nie zmienie, według Ciebie ten cep dał jej liścia na otrzeźwienie? Napierdalał ją bo myśli że jak (podobno) ma jaja to mu kurwa wszystko wolno!

A co do ludzi którzy piszą, że "chcemy takie wstawki" powiedzieć mogę, że bicie kobiet to nie jest SADYZM tylko DEBILIZM na najwyższym poziomie! Gratuluję, jesteście debilami.
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-11-21, 18:43
MUodyy napisał/a:



Gówno o mnie wiesz i chuj mnie znasz. Zdania nigdy nie zmienie, według Ciebie ten cep dał jej liścia na otrzeźwienie? Napierdalał ją bo myśli że jak (podobno) ma jaja to mu kurwa wszystko wolno!

A co do ludzi którzy piszą, że "chcemy takie wstawki" powiedzieć mogę, że bicie kobiet to nie jest SADYZM tylko DEBILIZM na najwyższym poziomie!



zrób sobie herbatkę, usiądź, policz do 20 i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem wcześniej bo nic z tego nie zrozumiałeś. a jeśli zdania nie zmienisz powtarzaj te czynności dotąd aż zrozumiesz

a jak kiedyś baba będzie okładała ciebie pięściami to nie zapomnij nam o tym napisać w dziale "jestem cipa i daje bić się kobiecie"
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-21, 19:24
MUodyy napisał/a:



Gówno o mnie wiesz i chuj mnie znasz. Zdania nigdy nie zmienie, według Ciebie ten cep dał jej liścia na otrzeźwienie? Napierdalał ją bo myśli że jak (podobno) ma jaja to mu kurwa wszystko wolno!

A co do ludzi którzy piszą, że "chcemy takie wstawki" powiedzieć mogę, że bicie kobiet to nie jest SADYZM tylko DEBILIZM na najwyższym poziomie! Gratuluję, jesteście debilami.



każda baba warta swego chłopa

synek
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-11-21, 19:24
Zastał te swoją Lajle z innym w łóżku.. Buty na ryj sie należały ale jemu tez
Zgłoś
Avatar
etapinceta 2012-11-21, 19:26
No ładnie ją płacił. Piwo
Zgłoś
Avatar
froobbie 2012-11-21, 19:34
Stoi takie cherlawe gówno i sie wyżywa na babie bo tylko tutaj może coś pokazać. Frajerstwo jak skurwysyn. Za młodu musieli nieźle mu ryj okopać że teraz tak się próbuje dowartościować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie