18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wujek sadol
eroticparty • 2014-01-20, 22:16
Jako, że moja rodzinka ma specyficzne poczucie humoru pragnę Wam przedstawić akcję która miała miejsce jakieś 2 lata temu u mojej babci na wsi. Wiadomo typowa polska wieś, pieniądzem tam nie pachnie, bo żyjemy w kraju gdzie rudy r*cha wszystkich równo, a emeryturka cienka. Drzwi wejściowe do domu w opłakanym stanie, nieszczelne. Po uzyskaniu odpowiedniej kwoty pieniężnej babcia postanowiła wymienić drzwi. Cała akcja przebiegła sprawnie, drzwi są na miejscu, działają bez zarzutów. Obserwując wujka przez dłuższą chwilę zadawałem sobie pytanie co on robi. Otworzył drzwi na oścież i zaczął mierzyć na oko odległość pomiędzy futrynami. Kiedy zapytałem co on właściwie robi odpowiedział: "Patrzę czy trumna z babką przejdzie"

Pierwszy temat także jechać jak po BongManie
Zgłoś
Avatar
kolo_ziom 2014-01-20, 22:46
Historia niewiarygodna wręcz. Ja jebię, to takie rzeczy na wsiach się wyprawiają.
Zgłoś
Avatar
d................2 2014-01-20, 22:49 2
Gratuluję wujka pojeba
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-01-20, 22:54 31
Pierdolicie. Całkiem dobry czarny humor.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-01-21, 0:00
Ech! Człowieku.

Babka zbiera dzięgi na trumnę/pomnik i dla księdza dobrodzieja.
Pewnie ma kilka słoików mamony, jeno wam nie ufa.

Bo przecież, jak bidulka kopyrtnie, to musi mieć pomnik ze spiżu albo
najmniej z marmuru, a nie z lastriko.

A i księdzu dobrodziejowi trzeba odpierdolić dawkę gotówki,
za przynajmniej 30 lat, żeby jak najszybciej z Czyśćca wyjść.

Wprost do nieba.

Ty wiesz jakie to koszta?
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-01-21, 0:15 7
eroticparty napisał/a:

Jako, że moja rodzinka ma specyficzne poczucie humoru pragnę Wam przedstawić akcję która miała miejsce jakieś 2 lata temu u mojej babci na wsi. Wiadomo typowa polska wieś, pieniądzem tam nie pachnie, bo żyjemy w kraju gdzie rudy r*cha wszystkich równo, a emeryturka cienka. Drzwi wejściowe do domu w opłakanym stanie, nieszczelne. Po uzyskaniu odpowiedniej kwoty pieniężnej babcia postanowiła wymienić drzwi. Cała akcja przebiegła sprawnie, drzwi są na miejscu, działają bez zarzutów. Obserwując wujka przez dłuższą chwilę zadawałem sobie pytanie co on robi. Otworzył drzwi na oścież i zaczął mierzyć na oko odległość pomiędzy futrynami. Kiedy zapytałem co on właściwie robi odpowiedział: "Patrzę czy trumna z babką przejdzie"

Pierwszy temat także jechać jak po BongManie



Mów za siebie, mnie nikt nie rucha a i drzwi mam w dobrym stanie i szczelne.
Zgłoś
Avatar
toms2m 2014-01-21, 0:20 70
@hogg Jak wyjdziesz z gimnazjum i zaczniesz pracować, to dowiesz się, kto cie rucha, a nie siedzisz na utrzymaniu rodziców
Zgłoś
Avatar
r................r 2014-01-21, 2:46 6
Jeśli nie zrobił ci nic BongMan to po kiego chujacza każesz go wyzywać synek ?
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2014-01-21, 6:08
@up - czytaj ze zrozumieniem...
Zgłoś
Avatar
dupa222 2014-01-21, 7:01 5
Skończcie już dodawać do tematów wzmiankę o Bongmanie. Ile można? Ni to śmieszne ni zabawne.
Co wam ten biedny człowiek zrobił, że po nim każdy jeździ? Rozumiem, że jego dowcipy są dosyć suche, ale bez przesady. Co trzeci temat to "Bongman,Bongmana,Bongmanem". Ja pierd***e
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-01-21, 7:07
gość jest zwyczajnie pragmatyczny
Zgłoś
Avatar
wojan81 2014-01-21, 7:26
Co to kurwa zlotopolscy na glownej?
Zgłoś
Avatar
włóczykijskc 2014-01-21, 8:32
Ale jak umrze w domu to w worek i do kostnicy,a nie od razu w trumnę.Chyba,że tam jest jakoś inaczej.Nie wiem
Zgłoś
Avatar
r................5 2014-01-21, 9:21 1
kurwa już miałem CI dawać piwo ale za ten dopisek o bongmanie chuja w ucho dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
MetaCarpus 2014-01-21, 9:46
Ja nie wiem dopisek o bongmanie jest spoko, przecież to taki wierutny i bardzo pomysłowy koleś...
Tak celowo użyłem słowa wierutny...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie