18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pyskatyyy 2017-04-16, 15:17 46
Doprawdy? Ten filmik idealnie ukazał, że Łódź to jebany trzeci świat.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-04-16, 16:16 106
Mi się najbardziej w Łodzi podoba nowa obwodnica, dzięki której nie trzeba jechać przez to miasto
Zgłoś
Avatar
Midday 2017-04-17, 1:22
Co Wy kurwa wiecie o Łodzi... Linda chuj ci w dupę zobaczymy jaki to dżihad będzie za parę lat w warszawie, będziesz srał wyjść ze swojego apartamentowca, bo chuj wie czy w windzie bomby nie ma.
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-04-17, 5:51 10
Ale mam kurwa rozkmine czy autor tym materiałem chciał zaprzeczyć słowom Maurera czy wręcz je potwierdzić Jeśli to drugie to mu się chyba udało
Zgłoś
Avatar
Arles. 2017-04-17, 20:51 18
Midday napisał/a:

Co Wy kurwa wiecie o Łodzi... Linda chuj ci w dupę zobaczymy jaki to dżihad będzie za parę lat w warszawie, będziesz srał wyjść ze swojego apartamentowca, bo chuj wie czy w windzie bomby nie ma.


Ja rozumiem urażoną dumę osoby z miasta w którym nawet straż pożarną napadają, ale nie pierdol jak potłuczony
Zgłoś
Avatar
WhiteWolf1980 2017-04-18, 0:23 4
Morda nie szklanka ŁKS Limanka
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-04-18, 1:33 4
Midday napisał/a:

Co Wy kurwa wiecie o Łodzi...


Wiemy, że to zadupie gorsze nawet od Sosnowca, a to już coś
Zgłoś
Avatar
Bociek428 2017-04-18, 3:20 1
Coście się tak do tej Łodzi przyczepili... Wiem że czasem fajnie gównoburze wywołać no ale nudne to trochę... Jak w każdym mieście są zaszczane bramy i czyste bramy, ładne ulice i szpetne... Gdzie byś nie był jak pochodzisz i poszukasz to meneli znajdziesz... W całej Polsce co jakiś czas ktoś coś odpierdoli i dziwna akcja będzie w TV... O kurwa pojebało mi się! Zapomniałem że to sadistic i trzeba wypierdolić logikę przez okno huehuehue kirownikuporatuj pińćzłotychboja złodzijeztem hueh
Zgłoś
Avatar
Riva 2017-04-18, 5:40
TB303 napisał/a:


Wiemy, że to zadupie gorsze nawet od Sosnowca, a to już coś



Weż Ty, kurwa wracaj do tego szpitala psychiatrycznego skąd pochodzisz, bo Cię wypuścili, ale wyleczony to Ty do końca nie jesteś, leków zapomniałeś chyba wziąć, bo pierdolisz jak potłuczony
Zgłoś
Avatar
moriarti 2017-04-18, 5:58 3
@up
Ty nie pierdol, tylko wracaj do garów
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-04-18, 6:53 8
TytanowyRosomak napisał/a:

Ale mam kurwa rozkmine czy autor tym materiałem chciał zaprzeczyć słowom Maurera czy wręcz je potwierdzić Jeśli to drugie to mu się chyba udało



nie no specjalnie pokazuje najgorsze podworko w miescie i podchodzi tylko do zuli, starszych ludzi albo malolatow w ortalionach bo chce pokazac lodz od dobrej strony

TB303 napisał/a:


Wiemy, że to zadupie gorsze nawet od Sosnowca, a to już coś



mozesz tak pisac, ale zawsze jak przyjezdzacie z tego swojego sosnowca do wujka z lodzi w odwiedziny to wygladacie tak samo...

Zgłoś
Avatar
lesiot 2017-04-18, 8:24 2
mygyry napisał/a:

Mi się najbardziej w Łodzi podoba nowa obwodnica, dzięki której nie trzeba jechać przez to miasto


Obwodnica powstała właśnie po to, żeby takie śmiecie jak Ty nie przejeżdżały przez Łódź.
Zgłoś
Avatar
pawbat86 2017-04-18, 8:41
Gościu stanął chyba w najgorszym miejscu w którym tylko mógł i to pewnie jeszcze w sobotę lub w niedziele rano "tzn" na ulicy piotrkowskiej gdzie praktycznie co brama jest jakaś imprezownia , nie dziwię się że spotkał ludzi jakich spotkał
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-18, 8:54
Łódź to jest miasto meneli. Nie rozumiem skąd ten cały hejt na Lindę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie