18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
DużyKutas 2020-11-17, 10:39 13
I Policja zrobi testy, i wyjdzie koka i 5 lat dostanie bo sądząc po karnacji to za przemyt już odsiedział.
Zgłoś
Avatar
FloriXx_00 2020-11-17, 10:39 2
Typ z flagą Trumpa prawie wszedł mu do samochodu to zaczął spierdalać, a że ktoś latarnie postawił to się nie udało. Ale i tak hyhgyahyahyahyhyhyhuyy wyborca bidona rozwalył see auto heheheaheahahheh
Zgłoś
Avatar
Zewłok666 2020-11-17, 11:14 62
FloriXx_00 napisał/a:

Typ z flagą Trumpa prawie wszedł mu do samochodu to zaczął spierdalać, a że ktoś latarnie postawił to się nie udało. Ale i tak hyhgyahyahyahyhyhyhuyy wyborca bidona rozwalył see auto heheheaheahahheh



Stał przynajmniej metr od samochodu i to na chodniku. Gdyby koleś w samochodzie nie próbował wyrwać mu flagi, to nic by się nie stało. Lewactwo chyba widzi nawet w inny sposób niż normalny człowiek. To może wiele tłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
FloriXx_00 2020-11-17, 11:47 1
Zewłok666 napisał/a:

Stał przynajmniej metr od samochodu i to na chodniku. Gdyby koleś w samochodzie nie próbował wyrwać mu flagi, to nic by się nie stało. Lewactwo chyba widzi nawet w inny sposób niż normalny człowiek. To może wiele tłumaczyć.



No chujowo zrobił no. Ale i tak nie rozumiem tego śmiania się, że typ rozjebał sobie samochód tylko dlatego, że nie lubi Waszego kandydata :/ I "Waszego" napisałem z wielkiej litery śmiecie więc mam do Was szacuneczek . I proszę mnie tu od lewactwa nie wyzywać, bo w mordę można dostać
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-11-17, 11:57 2
Lampa Lives Matter.
Zgłoś
Avatar
Gandalf 2020-11-17, 12:08 4
Nic tak nie cieszy jak ludzkie nieszczęście
Zgłoś
Avatar
konradkonradkonrad 2020-11-17, 12:53 2
stupit ashole i jeb no niby powinno być szkoda ale jednak mordka się cieszy
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-11-17, 16:18 2
I tak będzie z całą Ameryką, jeśli pedofil Bidon & Co. Ltd. zostanie" prezydętę".
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-11-17, 18:22
mazga50 napisał/a:

I tak będzie z całą Ameryką, jeśli pedofil Bidon & Co. Ltd. zostanie" prezydętę".



Już został. Nawet nie uznanie wyników wyborów przez "polskiego" prezydęta tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-17, 18:35 3
FloriXx_00 napisał/a:

No chujowo zrobił no. Ale i tak nie rozumiem tego śmiania się, że typ rozjebał sobie samochód tylko dlatego, że nie lubi Waszego kandydata :/ I "Waszego" napisałem z wielkiej litery śmiecie więc mam do Was szacuneczek . I proszę mnie tu od lewactwa nie wyzywać, bo w mordę można dostać



Nie kompromituj się na Sadolu jak totalny debil. Żaden z nich nie jest naszym kandydatem, jesteśmy w Polsce, a oni w USA. Z resztą już po wyborach.
Zgłoś
Avatar
octave25 2020-11-17, 21:27 9
TranzystorWyklęty napisał/a:

Już został. Nawet nie uznanie wyników wyborów przez "polskiego" prezydęta tego nie zmieni.



Tak? A kiedy Kolegium Elektorów to głosiło? Biden nie jest nawet prezydentem elektem. W Stanch Zjednoczonych Kolegium Elektorów wybiera i ogłasza Prezydenta, nie media. Weź się nie kompromituj, człowieku.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-17, 22:50 7
octave25 napisał/a:

Tak? A kiedy Kolegium Elektorów to głosiło? Biden nie jest nawet prezydentem elektem. W Stanch Zjednoczonych Kolegium Elektorów wybiera i ogłasza Prezydenta, nie media. Weź się nie kompromituj, człowieku.



Ten lewacki śmieć i tak nie ogarnie. Tacy ludzie nie mają podstaw wiedzy o świecie. Szanuj się i zawsze gardź takim ścierwem
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2020-11-17, 23:08
a taki chujowy był, hamerykański.....
Zgłoś
Avatar
Takafura 2020-11-18, 0:16 2
TranzystorWyklęty napisał/a:

Już został. Nawet nie uznanie wyników wyborów przez "polskiego" prezydęta tego nie zmieni.


To że Helmuty piały z zachwytu jestem w stanie zrozumieć (NS2) ale po tym jak Bidon zrównał Polskę z Białorusią to powściągliwość Dudy jest OK.
Choć faktycznie wkurzanie prezydenta USA to jak całowanie lwa w dupę - przyjemność żadna a ryzyko spore
Zgłoś