18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Geraldinio 2024-09-18, 13:30 10
Narodowcy i wyznawcy Konfy chwalili się kiedyś, że podczas Marszu Niepodległości seks był za darmo!
Wystarczyło znaleźć drugiego kolegę i sobie nawzajem obciągnąć.
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-09-18, 13:40 6
Suchar mi się przypomniał, jak chłop pytał w burdelu, czy za 10 złotych da radę coś poruchać, a burdel mama powiedziała, że za dziesięć zeta to może iść tu za róg zwalić sobie konia.
Chwilę minęło wraca ten chłop na co burdel mama od progu woła, co nie słyszałeś za pierwszym razem, a chłopina na to skruszony głosem, tak słyszałem i przyszedłem zapłacić 😂
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-18, 14:13 1
Postępowe miasto Łódź ulica fabryczna.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-18, 14:14 80
Geraldinio napisał/a:

Narodowcy i wyznawcy Konfy chwalili się kiedyś, że podczas Marszu Niepodległości seks był za darmo!
Wystarczyło znaleźć drugiego kolegę i sobie nawzajem obciągnąć.



Chyba się załapałeś na te atrakcje bo widać, że do dziś rzewnie wspominasz.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-18, 14:39 4
Bul_od_bytu napisał/a:

Chyba się załapałeś na te atrakcje bo widać, że do dziś rzewnie wspominasz.



Nie moje klimaty, ale działaj młody, śmiało, może Cię do jakiejś prawicowej orgii w końcu wciągną. A jak dobrze zakombinujesz, to nawet na zakrystię do proboszcza zaproszą.
Zgłoś
Avatar
BękartEddardaStarka 2024-09-18, 14:44
To jakiś zespół grajków z pod łokna
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-09-18, 15:06 18
Geraldinio napisał/a:

Nie moje klimaty, ale działaj młody, śmiało, może Cię do jakiejś prawicowej orgii w końcu wciągną. A jak dobrze zakombinujesz, to nawet na zakrystię do proboszcza zaproszą.



A splunął ci kiedyś Prawicowiec w twarz?
Zgłoś
Avatar
saves 2024-09-18, 15:08 27
Geraldinio napisał/a:

Narodowcy i wyznawcy Konfy chwalili się kiedyś, że podczas Marszu Niepodległości seks był za darmo!
Wystarczyło znaleźć drugiego kolegę i sobie nawzajem obciągnąć.



Uczestnik pedoparady i jego projekcje.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-18, 15:16 16
Geraldinio napisał/a:

Nie moje klimaty, ale działaj młody, śmiało, może Cię do jakiejś prawicowej orgii w końcu wciągną. A jak dobrze zakombinujesz, to nawet na zakrystię do proboszcza zaproszą.



Widzę, że kolega ostro działał w różnych młodzieżówkach i ma sporo doświadczeń. Dobrze znać ludzi z kontaktami
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-09-18, 15:19 14
Geraldinio napisał/a:

Narodowcy i wyznawcy Konfy chwalili się kiedyś, że podczas Marszu Niepodległości seks był za darmo!
Wystarczyło znaleźć drugiego kolegę i sobie nawzajem obciągnąć.



Przecież to lewactwo nosi na sztandarach hasła o dwóch facetach robiących sobie dobrze. Może w konfie się tacy znajdą, ale nie namawiają wszystkich w około do tego że to takie dobre.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-18, 16:47
Ja pierdole co się dzieje w z ludźmi ziom.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2024-09-18, 18:02
Bul_od_bytu napisał/a:

Widzę, że kolega ostro działał w różnych młodzieżówkach i ma sporo doświadczeń. Dobrze znać ludzi z kontaktami



Przyszłe,,ministra"Lepiej zapamiętac,w 2040 może nawet premier- ka - ko.Osoba naczelna.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-18, 18:36 1
Sado maso dla żuli.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2024-09-18, 18:36 10
Geraldinio napisał/a:

Narodowcy i wyznawcy Konfy chwalili się kiedyś, że podczas Marszu Niepodległości seks był za darmo!
Wystarczyło znaleźć drugiego kolegę i sobie nawzajem obciągnąć.



Przypierdalasz sie do konfy a to wy Lewackie teczowe z zukowska walicie sie z przybyszami w sloneczku, w blocie na granicy. Tfu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie