18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
servus124 2020-10-13, 19:21
Tylko zobaczylem 5 sekund filmu i wiedzialem, ze wykurwi sie ta glupia pizda.
Zgłoś
Avatar
Dawid0305 2020-10-13, 19:37
servus124 napisał/a:

Tylko zobaczylem 5 sekund filmu i wiedzialem, ze wykurwi sie ta glupia pizda.



Serio musiałeś go włączać żeby wiedzieć, że się wypierdoli na głupi ryj?

Zgłoś
Avatar
heartagram 2020-10-13, 19:57 1
janlew napisał/a:

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pierdolić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o kurwa z czego beka o "ślunskim narodzie" i ruchach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwel. Nic mnie tak nie wkurwia.
Barany wy się nawet kurwa na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:



Na politechnice śląskiej Gliwice/Bytom napierdalają ślunską gwarą jak nie wiem co, zaś w KATOWICACH na uniwersytecie śląskim prawie nikt : D
Zgłoś
Avatar
Bantol 2020-10-13, 20:14
sadistic.pl/jak-mikolaj-wital-prezydenta-vt188394,60.htm
Zgłoś
Avatar
pyjo84 2020-10-13, 20:16
Szkoda ze ona miała z W-f 1bo teraz by tego filmiku by nie było
Zgłoś
Avatar
Tymonek 2020-10-13, 22:14 1
janlew napisał/a:

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pierdolić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o kurwa z czego beka o "ślunskim narodzie" i ruchach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwel. Nic mnie tak nie wkurwia.
Barany wy się nawet kurwa na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:



ale od terespola to ty sie odpier*ol a śląsk górny nie jest tam gdzie katowice ?
Zgłoś
Avatar
JoachimKnychała 2020-10-13, 22:59 6
O, odezwało się paru polskich stulejarzy, którzy by chcieli żeby śląskość zniknęła. Może i na waszym poziomie znika, ale z prostakami trudno jest dyskutować. Na szczęście na wyższym poziomie się odradza i to w sposób bardzo znaczący.
Zgłoś
Avatar
J................a 2020-10-13, 23:12 4
janlew napisał/a:

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pierdolić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o kurwa z czego beka o "ślunskim narodzie" i ruchach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwel. Nic mnie tak nie wkurwia.
Barany wy się nawet kurwa na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:



Dobrze pierdolisz, ale weź trochę poczytaj i się doucz historii bo Staliningrad w odróżnieniu od Stalinogrodu to chyba gdzie indziej ....
Zgłoś
Avatar
VVitek69 2020-10-13, 23:57 2
janlew napisał/a:

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pierdolić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o kurwa z czego beka o "ślunskim narodzie" i ruchach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwel. Nic mnie tak nie wkurwia.
Barany wy się nawet kurwa na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:



nie zesraj sie pedale jebany
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2020-10-14, 0:53 1
janlew napisał/a:

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat,. nagle zaczynają pierdolić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o kurwa z czego beka o "ślunskim narodzie" i ruchach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwel. Nic mnie tak nie wkurwia.
Barany wy się nawet kurwa na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:



Ale głąb. Śląski jest etnolektem, ale nie gwarą. Katowice są na obrzeżu, ale co z tego? W okolicy bardzo dużo osób mówi po śląsku. To zabawne, że mówisz o tych 200 latach, bo to samo można powiedzieć o takim szczecinie. Oczywiście, że znajdujemy się na Śląsku. Więcej - gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę, to wiedziałbyś, że naród opiera się na kulturze i poczuciu przynależności. Jeżeli ktoś się czuje Ślązakiem, to nim jest. Takich osób ostatnio zgłosiło się 900 tysięcy.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-10-14, 2:10 1
M00nSpeLL napisał/a:

Ale głąb. Śląski jest etnolektem, ale nie gwarą. Katowice są na obrzeżu, ale co z tego? W okolicy bardzo dużo osób mówi po śląsku. To zabawne, że mówisz o tych 200 latach, bo to samo można powiedzieć o takim szczecinie. Oczywiście, że znajdujemy się na Śląsku. Więcej - gdybyś miał jakąkolwiek wiedzę, to wiedziałbyś, że naród opiera się na kulturze i poczuciu przynależności. Jeżeli ktoś się czuje Ślązakiem, to nim jest. Takich osób ostatnio zgłosiło się 900 tysięcy.



Lol Szczecin 200 lat co za baran. Kiedy Gryfici ze Szczecina rozpierdalali Skandynawie i ruchali wszystkie ksiezniczki zachodniej europy, na slazakow mowiono Niemcy i ich napierdalano dla zabawy.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-10-14, 2:25
M00nSpeLL napisał/a:

...Jeżeli ktoś się czuje Ślązakiem, to nim jest. Takich osób ostatnio zgłosiło się 900 tysięcy.



Ale to co? Dodajemy kolejną literke do LGBT+...?
A chuj tam... Niech ci będzie: LGBTŚ+
Zgłoś
Avatar
bonczas. 2020-10-14, 2:56 4
janlew napisał/a:

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pierdolić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o kurwa z czego beka o "ślunskim narodzie" i ruchach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwel. Nic mnie tak nie wkurwia.
Barany wy się nawet kurwa na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:



nie zesrej sie
Zgłoś
Avatar
KAIXER 2020-10-14, 12:03 1
Zagłębie Śląsko Dąbrowskie to nie Śląsk więc się doucz nieuku gdzie co leży i żebyś dostał sraczki A te farmazony
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2020-10-14, 12:32 2
Śląska to może być kiełbasa, a nie autonomia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie