18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Hollow_Man 2020-10-13, 16:37 15
Jeśli to Hameryka to co się dziwicie jak oni nawet nie wiedzą że kawa w automacie jest gorącą wodą zalewana, a co dopiero że na chodniku w zimie może być ślisko
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-10-13, 16:42 1
O ja pierdole! Śnieg!
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-10-13, 16:51 124
Crazy_Edek napisał/a:

Wychodzę do hasioka

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pierdolić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o kurwa z czego beka o "ślunskim narodzie" i ruchach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwel. Nic mnie tak nie wkurwia.
Barany wy się nawet kurwa na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!

Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:

Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-10-13, 16:55 3
janlew napisał/a:

Do czego kurwa?



Do kosza
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-10-13, 17:22 14
janlew napisał/a:

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pierdolić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o kurwa z czego beka o "ślunskim narodzie" i ruchach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwel. Nic mnie tak nie wkurwia.
Barany wy się nawet kurwa na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:



Mieszkam na Śląsku Opolskim, jeżdżę służbowo po całym Śląsku i uwierz mi gadają tak - gadają i lekarze i gadają stolarze, gadają tak baby w sklepie i szef fabryki więc nie pierdol głupot
A RAŚ to wymysl paru debili jak MN na Opolszczyźnie chcieli by do Niemiec ale Niemcy ich nie chcą





Zgłoś
Avatar
Halman 2020-10-13, 17:39 19
janlew napisał/a:

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno,


Niestety, raptem miesiąc temu obsługiwałem ślub i wesele właśnie w katowicach.. uszy więdły od słów których by sam diabeł nie rozkminił...
Zgłoś
Avatar
djoshin 2020-10-13, 17:54
do smietnika
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-10-13, 17:58 2
janlew napisał/a:

Do czego kurwa? Ja pierdole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pierdolić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o kurwa z czego beka o "ślunskim narodzie" i ruchach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwel. Nic mnie tak nie wkurwia.
Barany wy się nawet kurwa na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:


Dziecko nie pierdol i odpal sobie TVN czy cos.

Halman napisał/a:

Niestety, raptem miesiąc temu obsługiwałem ślub i wesele właśnie w katowicach.. uszy więdły od słów których by sam diabeł nie rozkminił...


Obsługa zmywaka aż tak się nasłuchała gwary ? Nie wymyślaj Halinka!
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-10-13, 18:20 2
To bylo pewne, jak techno w Trendzie
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-10-13, 18:27 4
baronturbina napisał/a:


Obsługa zmywaka aż tak się nasłuchała gwary ? Nie wymyślaj Halinka!


zarabiam wiecej od ciebie w branży foto-video i za miesiąc mam tyle co ty w rok na budowie przy betoniarce nie zarobisz wrzucając piach z cementem na zmianę..
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-10-13, 18:30 2
Halman napisał/a:

zarabiam wiecej od ciebie w branży foto-video i za miesiąc mam tyle co ty w rok na budowie przy betoniarce nie zarobisz wrzucając piach z cementem na zmianę..



Ale w tym roku pewnie dupa, trochę wesel jednak poszło się jebac, chyba że pogrzeby też kręcisz
Swoją drogą kiedyś za dziecka robiło się zdjęcia na pogrzebach czy teraz też się robi?
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-10-13, 18:32 5
Pralpunkt napisał/a:

Mieszkam na Śląsku Opolskim, jeżdżę służbowo po całym Śląsku i uwierz mi gadają tak


Nie do końca się chyba dobrze wyraziłem. W miastach na prawdziwym śląsku, nikt tak nie gada, po zapadłych wiochach a i owszem. Ale to zaciąganie wiejskie jest normalne w każdym województwie. Natomiast w woj. katowickim, które nie wiem kto z dupy nazwał śląskiem, bo nie jest nim nawet w połowie, a jego stolica w ogóle, w największych miastach, gadają jakby im ktoś śląskość wstrzykiwał.
Osobiście znam pajaca co 10 lat temu przeprowadził się z Warszawy za żoną do katowickiego, i napierdala teraz śląską gwarą, której nawet nie znał do innych warszawiaków, i nazywa ich "gorole". No kurwa beka, debilizm, i ogólne spierdolenie.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-10-13, 18:33
Pralpunkt napisał/a:

Ale w tym roku pewnie dupa, trochę wesel jednak poszło się jebac, chyba że pogrzeby też kręcisz
Swoją drogą kiedyś za dziecka robiło się zdjęcia na pogrzebach czy teraz też się robi?


kto wybrzydza ten nie rucha, teraz biorę wszystko, zabawy, chrzciny, wszelakie okolicznościowe... a po prostu śluby z weselami były najbardziej lukratywne.
Zgłoś
Avatar
przemod5 2020-10-13, 19:12
Ale łajza
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie