18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Reklama Nike z Pistoriusem, który przyrównuje swoje ciało do broni. W świetle ostatnich wydarzeń z "przypadkowym" zastrzeleniem żony/narzeczonej została zdjęta z telewizji.

Suchy żarcik: Przed morderstwem się wahał, ale w głowie słyszał "Just Do It"

Zgłoś
Avatar
Sajmonowski 2013-02-18, 21:27 6
I całe pieniądze na reklamę psu w dupe
Zgłoś
Avatar
zatizdig 2013-02-18, 21:42
This is how I frag my bitch...Ok. Ale poważnie, Oskar jest tylko parę sekund, nie da się go wyciąć po prostu?
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-18, 21:43 15
Już mu nogi wycięli, dajcie mu spokój...
Zgłoś
Avatar
sokkaris 2013-02-18, 21:44
Sajmonowski napisał/a:

I całe pieniądze na reklamę psu w dupe



spoko spoko, szybko wyjdzie. W RPA sportowcy długo nie siedzą. Dziś czytałem, że jakiś rugbysta w nocy usłyszał szmery w garażu. Wbiegł ze strzelbą, zaczął strzelać i zabił 19 letnia córkę. Wyrok niewinny

Może Oscar po zatłuczeniu kijem do krykieta wpadł na pomysł z serii "to tylko pomyłka"
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-02-18, 22:38
Wytłumaczcie mi jedno, jak to jest, że na filmiku on jest murzynem a w telewizji jak go pokazywali to był biały. A chuj tu chodzi?
Zgłoś
Avatar
sokkaris 2013-02-18, 22:58 2
matrixpro napisał/a:

Wytłumaczcie mi jedno, jak to jest, że na filmiku on jest murzynem a w telewizji jak go pokazywali to był biały. A chuj tu chodzi?




Na filmiku jest biały, jakbyś miał problem z odróżnieniem, który to Pistorius to mam małą podpowiedź: to ten biegnie z protezami zamiast nóg (np. w 42 sekundzie)
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-02-18, 23:24
up@ a rzeczywiście! Dzięki! Ale na tym filmie to on jest może 2 sekundy... I o to tyle szumu? Kurwa, ludzie to pojeby są.
Zgłoś
Avatar
Udash 2013-02-19, 20:48
Jak ja kurwa nienawidzę tej wypaczonej poprawności, chuj że ktoś zginał, tysiące innych sportowców nie zabili i nie zabiją nigdy nikogo. To tak jakby za debilizm jednego polaka musiał cierpieć cały naród! Hmm Zaraz, zaraz...

Polaka*, Naród*
Przepraszam...
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-19, 20:49
RPA. Kiedyś zasady były inne krótko mówiąc, jak byłeś biały to broń kupowałeś juz pod lotniskiem, ale potem stwierdzono że dajemy czarnym szanse. Jeden Mandela człeka nie uczyni rzec można. Pracowałem z byłym policjantem z RPA, który wyprowadził sie po tym jak czarny strzelił mu w plecy, opowiedział mi to i owo, dziki zachód XXI wieku.
Naprawde ciekawe czy rzeczywiście chciał ją ubić, zobaczymy wynik śledztwa.
BTW ciekawe czy ma specjalne protezy do ruchania żeby sie lepiej łóżka zapierać.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-02-19, 21:04
Wahał się: zastrzelić ją, czy nie?
Pomyślał: "Just Do It", i z uśmiechem pociągnął za spust.
Zgłoś
Avatar
cojestt 2013-02-19, 21:40
This is my weapon
Zgłoś
Avatar
Świst 2013-02-19, 21:53 2
Słyszałem, że będzie odpowiadał z wolnej stopy ;d Życzę mu połamania nóg
Zgłoś
Avatar
j................1 2013-02-19, 21:57
Wina sterydow.
Zgłoś
Avatar
garbiii 2013-02-19, 22:06
gdyby kózka nie skakła ..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie