18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
smc 2024-01-18, 22:44
Gruz 300
Zgłoś
Avatar
pfefe 2024-01-18, 23:39 1
Wg mnie kierowca na prawy pasie był w martwym polu tego na lewym.
Zgłoś
Avatar
Wampay 2024-01-19, 5:12 16
pfefe napisał/a:

Wg mnie kierowca na prawy pasie był w martwym polu tego na lewym.



Według mnie to martwe mają mózgi.
Zgłoś
Avatar
kunalesna 2024-01-19, 6:21
Tak się dzieje przy zaleconym ustawieniu lusterek zewnętrznych. Niestety lusterka należy ustawić tak, żebyśmy centralny tył mogli obserwować tylko lusterkiem wewnętrznym.
Zgłoś
Avatar
Wyjcio 2024-01-19, 6:41 2
pfefe napisał/a:

Wg mnie kierowca na prawy pasie był w martwym polu tego na lewym.



Jakie martwe w takim pudełku?
Ja w długim kombi nie mam żadnego martwego pola, trzeba umieć ustawić lusterka.
Zgłoś
Avatar
your daddy 2024-01-19, 8:16 1
nie zbyt bystry kierowca po prawej oczywiście zamiast przyhamować to trąbi i woli teraz marnować czas na dalsze czynności
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-01-19, 8:29 4
your daddy napisał/a:

nie zbyt bystry kierowca po prawej oczywiście zamiast przyhamować to trąbi i woli teraz marnować czas na dalsze czynności



Z jednej strony tak, pewnie też bym tak zrobił. Ale z drugiej strony niedojebanie mózgowe idioty zmieniającego pas jest niepodważalne. Jeszcze rozumiem, gdyby jechał dostawczakiem z zabudowaną paką (nie mówię już o ciężarówce). Ale tutaj do chuja pana żadnego martwego pola nie ma. Wystarczy obejrzeć się przez ramię. Dobrze tak tępej kurwie, mam nadzieję, że dostanie w chuj wysoki mandat. I że się uszkodził w trakcie dachowania.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-01-19, 9:05
Podoba mie się ze konwersacja nie ustala i ton wciąż ten sam. Kierowca tego małego auta to DEBIL
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-01-19, 9:14 1
Przecież włączył kierunkowskaz....
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-01-19, 10:35 1
Kurwa jaki bagaty kraj. Auto wyjebało się do rowu i już z lewej podjeżdża laweta z nowymi. Można wybrać kolor
Zgłoś
Avatar
pfefe 2024-01-19, 12:38 1
Wyjcio napisał/a:

Jakie martwe w takim pudełku?
Ja w długim kombi nie mam żadnego martwego pola, trzeba umieć ustawić lusterka.



No właśnie on nie umiał ustawić lusterek. To że ty robisz coś dobrze nie znaczy że wszyscy też robią to dobrze.
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-01-19, 20:27
To że debil jedzie lewym pasem swoją drogą, ale drugi nagrywający trzymając się martwej strefy jakby czekał na ten moment i prosiłby o idiotyczną kolizję...
Zgłoś
Avatar
NightAlbatross 2024-01-19, 23:49
I laweta od razu była na miejscu
Zgłoś