18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W sumie tym sposobem można sobie łatwo dorobić Zanurkujesz, wyłowisz kilka GoPro i już jesteś bogatszy o kilka stów.

Myślę, że spokojnie możecie oglądać do 20 minuty jeśli ktoś będzie chciał bo przerywniki są bardzo krótkie i można sobie przewinąć.



Ciekawe co by się znalazło w Wiśle poza trupami hehe
Zgłoś
Avatar
trupzszafy 2019-07-11, 21:38
telefonów i klamotów nie użyje bo pewnie trefne;).
Zgłoś
Avatar
P................a 2019-07-11, 21:46 27
Spoko że nie fake.
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2019-07-11, 22:00 16
tylko tłuściochy w USA mogą wierzyć że oni wiecznie przy każdym zanurzeniu wyciągają Iphony i chuj wie co jeszcze
ps, ale uwalnianie zwierzątek z pułapek to szanuję
Zgłoś
Avatar
Shanttyy 2019-07-11, 22:07
Dobrze, że nie sprawdzał czy działa ta latarka
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-07-11, 22:34 1
kupta mu rekawiczki bo chłop zużył i znalazł rugera jebaniec kto wie ten wie co to
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-07-11, 22:49 18
Taaak kurwa sam mam milion wyłowionych towarów. Specjalnie na nie wynajmuję magazyn i zraz mi się kończy umowa, a nie mam kasy... Pewnie mi przepadnie i trafi do programu wojny magazynowe i jakiś hamburger kupi go za bezcen...
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-07-11, 23:05 5
U nas to można co najwyżej wyłowić kalosza lub koło pasowe do Ursusa.
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-07-11, 23:40
@up zdziwiłbyś się
Zgłoś
Avatar
Alisl 2019-07-12, 9:13 1
Czy ja widziałem (19:22) nokię 3310? Ale bez baterii, gdyby bateria była to pewnie by dalej działała
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-12, 9:29 23
W Polsce jakby wyłowił kopyto z pierwszej wojny światowej nawet obrośnięte glonami, rdzą, z lufa zatkaną mułem i zaniósł na policje to by dostał zarzut nielegalnego posiadania broni i nielegalnych prac archeologicznych.
Niech żyje socjalizm!
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-07-12, 9:41 9
@up all, w tym nie ma żadnej ściemy. Amerykanie mają specyficzne podejście do swojego sprzętu, tj. nie dbają o niego szczególnie. Bo stać ich na kupno drugiego ajfonika jeśli pierwszy pójdzie się jebać. To nie polaczek robaczek cebulaczek, który odkłada pięć pensji albo wycina sobe nerkę żeby mieć swojego srajfona, i przekopie się przez gruz radioaktywny, byle żeby swojego krwią kupionego srajfona odzyskać. Amerykanie żyją jak ludzie, więc mają wyjebane.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2019-07-12, 9:41 3
Kurwa jaki nudny ten film. Kto dał piwo ten ciota.
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2019-07-12, 9:45 2
Typ wyje jak zwierzę przy każdym znalezisku.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2019-07-12, 10:16 1
PolicyjnaPatologia napisał/a:

Spoko że nie fake.



dokladnie. no co za wiarygodny materiał...

Katie napisał/a:

@up all, w tym nie ma żadnej ściemy. Amerykanie mają specyficzne podejście do swojego sprzętu, tj. nie dbają o niego szczególnie. Bo stać ich na kupno drugiego ajfonika jeśli pierwszy pójdzie się jebać. To nie polaczek robaczek cebulaczek, który odkłada pięć pensji albo wycina sobe nerkę żeby mieć swojego srajfona, i przekopie się przez gruz radioaktywny, byle żeby swojego krwią kupionego srajfona odzyskać. Amerykanie żyją jak ludzie, więc mają wyjebane.



Jestem Polakiem, kupuje raczej dobrej jakości produkty i o nie dbam,
Musisz być nie spełna rozumu, skoro uważasz, że jeśli cie stać, to można i należy to niszczyć.
Nie - nie trzymam pilotów od tv w filijkach
ale za to mam wszystkieaktualne konsole i poprzednie i lubie jak mi to działa.
w aucie rowniez nie mam nasrane, co nie znaczy ze nie mam koralikow i pokrowcow...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie