18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kuriki 2015-01-05, 23:37 12
Randka + feministka? Plażo proszę, przecież te wojujące babsztyle nawet w swoich mokrych fantazjach nie mogą znaleźć faceta bo ludzki mózg jest przystosowany jednak do logicznego działania więc nawet pomimo bycia w czaszce feminazi, mózg będzie skutecznie hamował aż tak irracjonalne, chore i nieprzeciętnie pierdolnięte rzeczy jak randka feministki

Zgłoś
Avatar
szefooo 2015-01-06, 0:26 14
Jak na feministke całkiem ruchable. Angielski nie był mi potrzebny. Dźwięk i tak wyłączyłem bo nie interesuje mnie co samice mają do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
J................S 2015-01-06, 0:40 49
huehue i prawidłowo, szmata chce za darmo się wozić, nażreć i co jeszcze kurwa? tańsza jest dziwka w burdelu
Zgłoś
Avatar
D................r 2015-01-06, 1:38 6
No kurwa świat marzeń, jeszcze żeby obsadzały wakaty w kopalniach, hutach, stoczniach, kanalizacji, wyrębie lasów i innych miłych i przyjemnych zawodach.
Zgłoś
Avatar
R................y 2015-01-06, 5:00 7
No nie wiem ... zapłacenie za żarcie i podwózka dupeczki to raczej normalna sprawa jeśli nam zależy na jakiejś samicy ? He ?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2015-01-06, 7:05 21
Jaka jest wymarzona randka dziewczyny z nadwagą?

Jakakolwiek
Zgłoś
Avatar
Ruchacz_Dmuchacz 2015-01-06, 8:44
Leć na główną
Zgłoś
Avatar
PolaczekRR 2015-01-06, 8:56 1
chujowe nie ogladać
Zgłoś
Avatar
k................1 2015-01-06, 8:59 6
Raz lasce powiedzialem,ze na pierwszą randke zabiore ją w niesaowite miejsce, a potem do restauracji cos zjesc. Poszlismy do Zoo, a potem do dworcowego baru na Harnasia:) Nie chciala jesc. Ale przynajmniej odprowadzila mnie na dworzec...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-01-06, 9:18 40
Niby się mówi, że faceci szukają kobiety która zastąpi im matkę i będzie sprzątać, gotować. A prawda jest taka, że kobiety szukają następcy tatuśka który zapłaci, zawiezie, rozwiąże problemy, obroni, da kieszonkowe. Mimo, że są na czyjejś łasce to się jeszcze potrafią odgrażać, że odejdą i liczą wtedy na reakcję typu: och córciu nie odchodź, co ja zrobię bez ciebie.
Zgłoś
Avatar
decode21 2015-01-06, 9:56 13
Z feministka od razu wiadomo ze nie ma co sobie głowy zawracać. Gorsze są te które zapraszasz do kina, na kolacje, robisz wycieczki we dwoje za wszystko płacisz a usłyszysz że ona ma cie od początku tylko za kolegę. No to dobra to krzyż na drogę, ale ona mówi że chce się dalej spotykać. Super możemy się dalej spotykać ale płacisz za siebie. Następnie słyszę od niej: ale dlaczego ty taki jesteś? już mnie nie lubisz? To mówię już wprost mam swoje potrzeby i jak jej to nie odpowiada to nie będę się męczył. Usłyszałem że nie mam na co liczyć. Czyli koniec ale potem znowu pisze że się chce spotkać. Bądź tu mądry z tymi idiotkami.
Zgłoś
Avatar
1suko9 2015-01-06, 10:03 7
Up. Jaja wystarczy mieć to każdą poruchasz A jak sie dajesz jak pizda robić, no to trudno ;(
Zgłoś
Avatar
j................3 2015-01-06, 10:15
weźcie się kurwa bo zachowujecie się jak baby płaczki jebane chłop musi mieć posturę mięśnie ryknąć i strzelić flachę np. w rocznicę o niej zapominając zrzygać się na tapczan i strzelić liścia
wtedy wygląda się androgenicznie a nie andrygonicznie a to wiąże się z byciem pożądanym
Zgłoś
Avatar
decode21 2015-01-06, 10:19 5
1suko9 napisał/a:

Up. Jaja wystarczy mieć to każdą poruchasz A jak sie dajesz jak pizda robić, no to trudno ;(



Zdaję sobie sprawę że u was w gimnazjum to panują inne obyczaje. Tylko że mi nie chodzi żeby sobie poruchać byle co i taką który każdy może mieć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie