18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Wyniki
freaky • 2020-08-11, 07:27
Badanie poziomu testosteronu Margot ma wskazać, czy zatrzymana zostanie osadzona w areszcie z mężczyznami czy kobietami. Pobrano już próbkę spermy i aktualnie czekamy na wyniki.

Tak. Wiem, że hormony badamy we krwi.

2020-08-11, 08:12
poziom testosteronu badany jest we krwi , a nie w spermie . Dla twoje wiadomości : poziom wolnego testosteronu w spermie jest zbliżony do poziomu wolnego testosteronu we krwi menstruacyjnej . Także może ty masz jakąś wadę i cały testosteron spływa ci do spermy robiąc z ciebie ciepłą kluchę . No ale przynajmniej masz szybkie i wściekłe plemniki.

2020-08-11, 08:44
Eknen napisał/a:

poziom testosteronu badany jest we krwi , a nie w spermie . Dla twoje wiadomości : poziom wolnego testosteronu w spermie jest zbliżony do poziomu wolnego testosteronu we krwi menstruacyjnej . Także może ty masz jakąś wadę i cały testosteron spływa ci do spermy robiąc z ciebie ciepłą kluchę . No ale przynajmniej masz szybkie i wściekłe plemniki.



haha taka mądra a taka głupia, serio twierdzisz że płeć sprawdza się po ilości testosteronu nawet we krwi? chyba nie zauważyłaś prowokacji albo wypowiadasz się zanim zastanowisz (lewak)
Widzę że żal ci dupę ściska że nie masz plemników, no ale nigdy nie będziesz miała;D

2020-08-11, 09:06
longlong7 napisał/a:

Widzę że żal ci dupę ściska że nie masz plemników, no ale nigdy nie będziesz miała;D


Jak wypluje to będzie miała 8-)

Eknen napisał/a:

poziom testosteronu badany jest we krwi , a nie w spermie.




2020-08-11, 09:43
Wy tam pie**olicie o jakichś tam genderach.lpg-cośtam.
Sprawdzaniu płci po ilości testosteronu.
Dla młodszego pokolenia (i mniej zorientowanych w historii sportu) przypominam.

To są sportsmenki z byłego DDR.



2020-08-11, 09:46
Mówcie co chcecie ale przynajmniej ma odwagę walczyć o swoje ideę i swoje przekonania. nie tak jak większość sadoli, siedzą na piździe w domu i tylko narzekają przed monitorem

2020-08-11, 10:26
pazuzu napisał/a:

Mówcie co chcecie ale przynajmniej ma odwagę walczyć o swoje ideę i swoje przekonania. nie tak jak większość sadoli, siedzą na piździe w domu i tylko narzekają przed monitorem



ONR też mają, tylko że po nich jadą wszystkie media, a różnorodne częsci rowerowe są w tv reklamowane jako panaceum na tychże pseudo patriotów.

2020-08-11, 10:52
Dobry kawał.

Czy ta Margot to odniesienie dojakiejś rzeczywistej postaci?

2020-08-11, 11:23
k***a ty.. faktycznie życie czarnych ma znaczenie tj liczy się, klękać przed nimi polscy kolonialisci

2020-08-11, 12:23
longlong7 napisał/a:

haha taka mądra a taka głupia, serio twierdzisz że płeć sprawdza się po ilości testosteronu nawet we krwi? chyba nie zauważyłaś prowokacji albo wypowiadasz się zanim zastanowisz (lewak)
Widzę że żal ci dupę ściska że nie masz plemników, no ale nigdy nie będziesz miała;D



Napisałam, że poziomu testosteronu nie sprawdza się w próbce spermy , ale we krwi. Nie pisałam nic o sprawdzaniu płci. Zatem moje pytanie : jesteś niedorozwinięty czy tylko udajesz?

2020-08-11, 12:26
pazuzu napisał/a:

Mówcie co chcecie ale przynajmniej ma odwagę walczyć o swoje ideę i swoje przekonania. nie tak jak większość sadoli, siedzą na piździe w domu i tylko narzekają przed monitorem



Po ch*j pie**olisz jakieś swoje lewackie fanaberie?




2020-08-11, 12:34
„Zboczenia, dewiacje i choroby psychiczne, zawsze były, są i będą. Problemem jest to, że inżynierowie społeczni, chcąc osłabić społeczeństwo, aby mieć nad nim kontrolę, w aspekcie społecznym i ekonomicznym, starają się wymusić na nas tolerancję dla takich stanów i zachowań. Szpitale psychiatryczne są pełne osób, którym się wydaje, że są kimś innym i są one o tym święcie przekonane. Zatem gdzie jest granica? Dlaczego chłop, któremu wydaje się, że jest babą, nie dostaje takich samych tabletek, jak ten któremu wydaje się, że jest fotelem w stylu Ludwika XVI? Dlaczego jednych puszcza się na ulicę i pozwala głosić swoje teorie, innych trzyma się w zamknięciu? Idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy zrównać wszystkich chorych psychicznych, którym się WYDAJE, że są kimś innym. Powinniśmy ich traktować według wszelkich reguł jakie przyjmuje się dla osób, czy rzeczy, których tożsamości się domagają. Ja idąc tym samym tokiem rozumowania, będę od jutro stawał na miejscach dla inwalidów, bo chwilowo zacznie mi się wydawać, że jestem inwalidą, będę sikał na siedząco w damskich toaletach, bo uznam, że w tym momencie chcę być kobietą, będę jeździł tramwajem na ulgowym bilecie dla uczniów podstawówki, ponieważ będę wszystkim wmawiał, że mam 9 lat. Na sam koniec nasram komuś na szybę samochodu, udając, że jestem gołębiem i nikt nie ma prawa mi nic powiedzieć, ponieważ będę się zachowywał dokładnie jak zachowują się takie osoby, zwierzęta, czy rzeczy. Będę wykrzykiwał hasła tolerancji i teoretycznie nikt nie powinien mnie ruszyć i zmusić do zmiany mojego postępowania. Ktoś oburzony tutaj napisze, jest różnica miedzy udawaniem, że jest się kobietą, a udawaniem, że jest się psem Burkiem. Jaka k...wa różnica? Udawanie, że jest się kimś innym to zawsze problem natury psychicznej, jeśli tak nie jest, to zróbmy tak jak napisałem powyżej.”

2020-08-11, 12:37
Czy w takim razie mogę do śmieci wyj***ć mój dowód tożsamości i przedstawiać się jako Mariola? Policja nie jest k***a od myślenia czy czuje się chłopem, babą a może koniem i mnie do stajni zamknąć, niech sp***alają te lewackie popłuczyny myśli nowoczesnej

2020-08-11, 12:55
Podobno za pytali Margot czy chce siedzieć z facetami czy z kobietami i powiedziała, że jej to lata koło ch*ja.

2020-08-11, 12:57
Noo...i tu wiele może zależeć, po odsiadce w tym więzieniu, czy bedą pobierać te próbki z przodu czy już z tyłu pacjenta :-/
...a może jakassąda wśród współwięźniów pomoże :lol: