18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wypadek na 3 pod Zieloną Górą
styq • 2013-09-11, 12:36
Dnia 09.09.2013 o godzinie 11:55 na wylocie z Zielonej Góry wyprzedził mnie z prędkością 200km/h + samochód marki chevrolet. Dwa km dalej napotkały mnie 4 godzinne opóźnienia, podczas których nie przemieściłem się nawet o 5cm. Okazało się że kierowca chevroleta to zastępca szefa ABW, który pędził na łuku 200km/h + wyprzedzając 3 zestawy. Skasował trzy samochody. Po 20 min pojawił się helikopter zabierając go z urazami kręgosłupa. Straż, policja, ITD, karetki w tą i z powrotem... Samochody w rowach itp. Solówką nie mogłem zawrócić, więc byłem świadkiem wszystkiego. Przyjechał prokurator po ok godzinie czekania, powinni zrobić wahadło, lub nas puścić, ale nie. Otaśmowali teren, kazali zastawić pojazdami straży pożarnej, tak aby było widać jak najmniej. Zablokowali całą drogę (wolny lewy pas i pobocze...) pod pretekstem plamy oleju (wielkości ok. 1,5m2) widziałem nie jeden wypadek (pracuję jako kierowca) i w takich sytuacjach strażacy rozsypują piach z mieszanką wchłaniającą i po 15 min jest pozamiatane) w tym przypadku wyglądało to dosyć ciekawie. Przyjechało kilku z ABW w tą i z powrotem jeździły czarne audice itp. Sami zbierali co się porozpadało... (wszystko wiem od strażaków, którzy porozmawiali z nami tymi z przodu po tym jak odjechali Ci z ABW ) Puścili nas dopiero po 4 godzinach, gdzie w innych przypadkach trwało by to maksymalnie 1h! Od tamtej pory próbuję znaleźć informację o tym wypadku... Szukam i szukam a tu nic. W między czasie w gazetach i informatorach pisali o wielu wypadkach, ale o tym że zastępca szefa ABW spowodował kraksę przy 200km/h+ i zbierali niewinnych ludzi rozwalonych po ulicy, a jego zabrali po 20min helikopterem, to już nigdzie nie napiszą... Jeżeli jest inaczej to temat wyjebać, jeżeli kogoś to zainteresuję to fajnie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-09-11, 12:38 13
Ło kurwa. Wczoraj jechałem przez Katowice, zamyśliłem się (może od nadmiaru wungla w powietrzu?) i wszedłem w łuk 140km/h. Przez moment bałem się, że mnie z pasa wyjebie.
Zgłoś
Avatar
trzy2jeden 2013-09-11, 13:50 51
@styq

chodzi o to ?
wypadek na s3 zielona góra,uwieczniony przez mojego wujka,reanimował ludzi. 10m i też by go zgarnęli





Zgłoś
Avatar
szefu 2013-09-11, 13:52 102
@trzy2jeden

Czarne audice wyruszyły już po Ciebie z Warszawy ;d
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2013-09-11, 14:18 42
Jak "auto za rozsądną cenę" można rozpędzić do 200km/h??

Swoją drogą właśnie dlatego lubię sadistic, bo często tu się dowiaduję o rzeczach, o których często nie ma mowy w TV ani na portalach.
Zgłoś
Avatar
cveljan 2013-09-11, 14:22
chevrolet turbo?
Zgłoś
Avatar
pecik2006 2013-09-11, 14:23 3
Zdarzenie drogowe z udziałem funkcjonariusza państwowego, bez względu na skutki, obrabiane jest jak wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Dlatego tak długo trwa i blokuje się cały teren.
Zgłoś
Avatar
erniii 2013-09-11, 14:24 8
Ale skąd wiedziałeś, ze to zastępca szefa abw?
Zgłoś
Avatar
I................r 2013-09-11, 14:30 2
strażacy mu powiedzieli... bys doczytał to końca, przecież ten tekst to niecała minuta czytania...
Zgłoś
Avatar
owiecs 2013-09-11, 14:34 1
@trzy2jeden,

to na zdjęciach to droga ekspresowa? wygląda jak zwykła DK

znalazłem taki oto filmik na stronia jakiejś telewizji lokalnej:

rtvlubuska.pl/aktualnosci/2162,dwa_powazne_wypadki_na_s3

na tym materiale widać jakiegoś chevroleta znacznie bardziej skasowanego niż na twoich zdjęciach, co bardziej pasowałoby do opisu autora

@styq

Skąd masz informacje kto to był, jak doszło do wypadku i jakie odniósł obrażenia?
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-09-11, 14:51
płk Kazimierz Mordaszewski i ppłk Jacek Gawryszewski, to dwaj zastępcy szefa ABW, o których wie wujek Google. Jednak żadnej informacji jakoby któryś z nich spowodował wypadek... może nie umiem szukać, a może to żaden z nich.
Zgłoś
Avatar
elsjusz 2013-09-11, 14:56 1
Jeśli to prawda to mamy kolejny fajny ale bardziej nie fajny przykład na to jak media nami manipulują...
Zgłoś
Avatar
Gudio89 2013-09-11, 14:59
owiecs napisał/a:

@trzy2jeden,

to na zdjęciach to droga ekspresowa? wygląda jak zwykła DK

znalazłem taki oto filmik na stronia jakiejś telewizji lokalnej:

rtvlubuska.pl/aktualnosci/2162,dwa_powazne_wypadki_na_s3

na tym materiale widać jakiegoś chevroleta znacznie bardziej skasowanego niż na twoich zdjęciach, co bardziej pasowałoby do opisu autora



Nie masz racji. W filmiku wyraźnie widać ciężarówkę leżącą w rowie, która zawiniła wszystkiemu. Nawet świadkowie i poszkodowani mówią, że STOJĄC W KORKU (przez wypadek z przodu, najprawdopodobniej poruszany ten przez autora) ciężarówka nie wyhamowała i staranowała inne auta.

Także sprawa zatajona, hue hue.

@kenzol

A uważasz, że będą się tym chwalić?
Zgłoś
Avatar
elsjusz 2013-09-11, 15:00
@Gudio89

nie bo to polska... a wiadomo jak u nas wszystko się odbywa... lewaki... ehh
Zgłoś
Avatar
SzpaneRR 2013-09-11, 15:02 1
No proszę - ludzie i tak na S3 jeżdżą jak popie***leńcy, a tu jeszcze dawca z ABW...
Ciekawe jak rozwinie się ta sytuacja i czy przypadkiem nie zostanie wyciszona przez media.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie