18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Wypadek na DK 36
czaszemsty • 2013-05-16, 21:51
Wczorajszy wypadek w moich okolicach. DK 36 Rawicz - Kobylin. W efekcie wypadku spaliło się 20 metrów asfaltu, drogę zamknięto do naprawienia jezdni. Musiała zdarzyć się tragedia, żeby zastanowiono się nad tą trasą

Cytat:

Do wypadku doszło przed godziną 8.00. Straż pożarna otrzymała informację o zderzeniu dwóch ciężarówek między Dłonią a Smolicami. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w karambolu uczestniczą trzy ciężarówki. Ze wstępnych informacji wynika, jedna z ciężarówek zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowego z jadącą z naprzeciwka cysterną, na to najechała jeszcze trzecia. Wszystkie trzy stanęły w ogniu i doszczętnie spłonęły. Jedna przewoziła styropian, a pozostałe cement i substancje ropopochodną. Akcja była bardzo trudna - przyznaje Mariusz Przybył, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie - Pożar był ogromny, uderzenie było tak ogromne, że praktycznie rozerwało cysternę, która przewoziła cement, kabiny zostały porozrywane. Kierowcy byli zakleszczeni, nie mieli szans się wydostać, spłonęli w samochodach - dodaje.











Ja od siebie mogę dodać, ze jest to droga krajowa, a jedzie się po niej gorzej niż po gruntowej, autentycznie. Ciężko utrzymać ciężarowe auto w ryzach mijając się z drugą ciężarówką i próbując nie stracić lusterka.
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-05-16, 23:17 10
Przejebane... współczuje mobilom. W policyjnej notatce i tak zapewne napiszą, że przyczyną wypadków była nadmierna prędkość albo co innego byle tylko dopierdolić kierowcom zawodowym. Szerokości życzę.
Zgłoś
Avatar
slam 2013-05-16, 23:18 6
Pragnę jednak zauważyć, że gdybym np. kierował ciężarówką i mijał się z drugą, nadjeżdżającą, to nie zapierdalałbym jak ciapaty do kozy.
Zgłoś
Avatar
geniuszę 2013-05-17, 0:17
Wyrazy współczucia... Wychodzisz z domu i nie wracasz :| I jeszcze taka bolesna śmierć, nikomu nie życzę, no chyba że jebanym tekstylnogłowym.
Zgłoś
Avatar
Naczelnik_Sanepidu 2013-05-17, 9:11
eins zwei drei vier FUF
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-17, 9:52 2
Chuj tam drogi i remonty. Ważne żeby kaska była na postawianie nowych fototrzepów.

Bo to w końcu fotoradary poprawiają bezpieczeństwo... jeden chuj z drugim chujem wymyślili sobie że to prędkość jest przyczyną wypadków i robią na tym kasę kurwy jebane. Za drogi się wziąć!!!
Zgłoś
Avatar
adekniejadek89 2013-05-17, 10:11
za zjarany asfalt na DK 36 Rawicz - Kobylin zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
Marcintyl 2013-05-17, 10:24 1
Sprawa jest na tyle bolesna,że dotyczy nas, POLAKÓW bo kierowcami byli nasi rodacy. Za chujowe komentarze chuj w dupe wszystkim hejterom, a dla ludzi normalnych jest to czas na chwile refleksji nad całym otaczającym nas światem.

Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny,bo nawet nie będzie mogła pożegnać z ciałem które niestety spłonęło.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2013-05-17, 10:29 43
slam napisał/a:

Pragnę jednak zauważyć, że gdybym np. kierował ciężarówką i mijał się z drugą, nadjeżdżającą, to nie zapierdalałbym jak ciapaty do kozy.



jak kiedyś przesiądziesz się z autobusu do samochodu to wtedy możesz spróbować się wypowiadać. Po co tak pierdolić nie mając pojęcia o jeździe zawodowej. Kierowca jest ograniczony między innymi przez czas pracy, max 9 godzin w ciągu dnia. Gdybyś chciał tak zwalniać za każdym razem, to przy polskich warunkach drogowych zrobiłbyś może 200km podczas dniówki. Dlatego sprawdź szczelność dętek w swoim bmx i szczerze Ci radzę
Zgłoś
Avatar
YanioL 2013-05-17, 10:33 1
czaszemsty napisał/a:

W efekcie wypadku spaliło się 20 metrów asfaltu.



To je polska, tego nie zrozumisz.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-05-17, 10:46
Szkoda chłopów.
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2013-05-17, 10:46 2
Oby ci kierowcy zgineli w chwili wypadku a nie palili się żywcem...
Zgłoś
Avatar
muraaas 2013-05-17, 11:16 5
lofix1 napisał/a:



Kierowca jest ograniczony między innymi przez czas pracy, max 9 godzin w ciągu dnia. Gdybyś chciał tak zwalniać za każdym razem, to przy polskich warunkach drogowych zrobiłbyś może 200km podczas dniówki.



No to ma sens... przypomnę sobie to gdy będzie mnie mijał tir lecący jakimś cudem ponad 80 kmh, albo kiedy będę wlókł się za dwoma wyprzedzającymi sie przez 2km tirami. Zesztą królowie szos nie potrzebują chyba usprawiedliwień, ich czas i kasa są najważniejsze.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-05-17, 11:52
CZłowieku raczej nigdy nie prowadziłeś ciężarówki.... Ja jedynie zdawałem prawko CE i jeździłem "małymi" manami/starami z połową załadunku... O ile w nowym manie było w miaaaaaaaaaare spoko to star miał tak wyjebany ukł. keirowniczy(albo taki ma poprostu) że to huj, nosiło od pasa do pasa, a kierownica jak zawieszona w powietrzu, co dopiero rozjebanym(no bo jakim w pl?) ciągnikiem z załadunkiem-jedna dziura w złym miejscu i czołówka na tak wąskiej drodze gotowa....

Strasznie ludzi skzoa, spaleni żywcem, masakra masakra masakra:O Pewnie jeszcze młode chlopaki, którzy próbowali jakolwiek zarobić na godziwe życie....

hujowo:/
Zgłoś
Avatar
marekdbr 2013-05-17, 12:02
Tragedia na maksa... :/

Za materiał z moich okolic leci piwko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie