18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Pralpunkt 2021-06-21, 0:12 2
Oklepal bym mordę jak by nie było świadków a potem jeszcze raz
Zgłoś
Avatar
Smokw 2021-06-21, 6:00 24
Pralpunkt napisał/a:

Oklepal bym mordę jak by nie było świadków a potem jeszcze raz



Też nienawidzę, jak pchają mi się za dupą jakimiś dostawczakami. Nie dość, że wyprzedza ciężarówkę w kiepskich warunkach pogodowych to ten jeszcze wsiada mu na zderzak.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2021-06-21, 9:07 18
Gość w trakcie przypomniał sobie, że jeździ chujowym samochodem i zbraknie mu mocy aby bezpiecznie wyprzedzić, więc po prostu się wycofał. Z dwojga złego lepiej jak się wycofa niż jakby napierdalał twardo na czołówkę spychając z drogi tego z naprzeciwka...
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-06-21, 10:36 5
grudzin7 napisał/a:

Gość w trakcie przypomniał sobie, że jeździ chujowym samochodem i zbraknie mu mocy aby bezpiecznie wyprzedzić, więc po prostu się wycofał. Z dwojga złego lepiej jak się wycofa niż jakby napierdalał twardo na czołówkę spychając z drogi tego z naprzeciwka...



Pierdolnięty jesteś? Gdzie Ty tam widzisz samochód z naprzeciwka? Facet zrobił to specjalnie i nawet wyłączył światła STOPu żeby nie było widać, że hamował.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-06-21, 10:41 2
Gość w osobówce zdygał się po prostu samochodu z naprzeciwka, a kretyn w dostawczaku za nim i tak by nie zdążył wyprzedzić bez czołówy/kraksy.
Zgłoś
Avatar
norsman 2021-06-21, 12:45 3
Misiek_KRK napisał/a:

Pierdolnięty jesteś? Gdzie Ty tam widzisz samochód z naprzeciwka? Facet zrobił to specjalnie i nawet wyłączył światła STOPu żeby nie było widać, że hamował.



No to sprawdź dokładnie czy ta ciemna plama zbliżająca się z przeciwka nie zrobiła się większa pod koniec filmiku. A potem przestań pierdolić.
Zgłoś
Avatar
zorskel27 2021-06-21, 13:34 1
A gdzie tu wyprzedzanie "na drugiego"?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-06-21, 15:50 3
Pralpunkt napisał/a:

Oklepal bym mordę jak by nie było świadków a potem jeszcze raz



Ale za co? Kierowca osobówki stwierdził, że nie da rady i zrezygnował z wyprzedzania. To autor dał dupy i chciał przykozaczyć.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2021-06-21, 17:10 2
W sumie nie wiem, czy taka wina dostawczaka. Ja na pewno bym z nagraniem o sądu poszedł. Auto tak upierdolone, że nie widać swiateł stopu. Inaczej. Podstawowe światła stop chyba nawet nie działają... A trzecie światło jest niewidoczne przez brud.
Zgłoś
Avatar
nano50 2021-06-21, 18:45 3
zorskel27 napisał/a:

A gdzie tu wyprzedzanie "na drugiego"?



Debile nigdy się nie nauczą.

mazga50 napisał/a:

Ale za co? Kierowca osobówki stwierdził, że nie da rady i zrezygnował z wyprzedzania. To autor dał dupy i chciał przykozaczyć.



Jak to za co, mógł zwyczajnie zwolnić, a nie dawać po dechach i to bez stopu. Wina dostawczaka, ale ja pierdolę - chyba każdy by się wjebał w tym wypadku w taką pizdę przed sobą.
Zgłoś
Avatar
Silentlog 2021-06-21, 19:30 2
mazga50 napisał/a:

Ale za co? Kierowca osobówki stwierdził, że nie da rady i zrezygnował z wyprzedzania. To autor dał dupy i chciał przykozaczyć.



Obaj pizdy, jeden siedzi kilka minut na zderzaku tira szykując się do wyprzedzania mimo że praktycznie nie widzi co jedzie z przeciwka, potem nagle rezygnuje powodując tworząc zagrożenie na drodze a kierowca dostawczaka zamiast poczekać widząc takiego mistrza kierownicy to pcha się twardo za nim... Obaj bez wyobraźni i umiejętności...

mazga50 napisał/a:

Ale za co? Kierowca osobówki stwierdził, że nie da rady i zrezygnował z wyprzedzania. To autor dał dupy i chciał przykozaczyć.

Zgłoś
Avatar
Maras0803 2021-06-21, 20:47
Smokw napisał/a:

Też nienawidzę, jak pchają mi się za dupą jakimiś dostawczakami. Nie dość, że wyprzedza ciężarówkę w kiepskich warunkach pogodowych to ten jeszcze wsiada mu na zderzak.



Zajebisty musisz mieć samochód skoro przy wyprzedzaniu dostawczaki cię doganiają. W sumie jeżeli wyprzedzasz jak ten dzban, to się nie dziwie, że ci na dupie siadają. Dostawczak od początku nagrania ma włączony kierunkowskaz a w tym szrocie bez świateł stopu pewnie nawet to nie działa. Duża liczba idiotów na drodze wyprzedza właśnie w ten sam sposób co ta łajza ze skody czyli siedzi na dupie auta i bez redukcji biegu po prostu dodaje gazu zamiast oddalić się od auta zredukować bieg i rozpędzony zacząć wyprzedzać. Nie wspomnę o używaniu lusterek.
Zgłoś
Avatar
nano50 2021-06-21, 22:02 1
Maras0803 napisał/a:

Zajebisty musisz mieć samochód skoro przy wyprzedzaniu dostawczaki cię doganiają.



A tam, pierdolisz. Miałem wcześniej Brerę 2.4 JTDM 400 niutów i 240 KM, <7 sekund do setki. Jechałem za jakimś dziadkiem i dojechał mi dostawczak na dupsko. Na oko dostawczak za dychę, jakiś starszy, nie za ładny. Zaczęła się prosta, dałem z dostawczakiem jednocześnie kierunek do wyprzedzenia. Redukcja, wychylam się dynamicznie, gaz w spód(2., 3., 4. bieg - 130 km/h) patrzę w lusterko, a dostawczak siedzi mi na zderzaku w odległości 10 m.

Do teraz kurwa nie wiem, co tam się odpierdoliło i co gość miał pod maską.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-06-21, 22:45
grudzin7 napisał/a:

Gość w trakcie przypomniał sobie, że jeździ chujowym samochodem i zbraknie mu mocy aby bezpiecznie wyprzedzić, więc po prostu się wycofał. Z dwojga złego lepiej jak się wycofa niż jakby napierdalał twardo na czołówkę spychając z drogi tego z naprzeciwka...



kurwa gdzie tam widzisz kogoś z naprzeciwka jak zaczął wyprzedać to nikogo przed sobą nie miał więc jest to zwykła ciota co nie potrafi prowadzić auta..do wyjebania.....a co do mocy auta możesz nawet 1.0 Silnikiem sprawnie wyprzedzać tylko trzeba umieć redukować i popierdalać autem ale większość to chyba prawko w czipsach wygrali ......
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie