18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Vaust 2019-08-14, 16:55 26
Wiadomo jak powinno się potraktować takie zachowanie I to nie jest ważne czy baba czy chłop Ktoś cię atakuje masz pełne prawo się bronić Jednak jeśli facet użył by siły fizycznej przeciwko tym babsztylą trudniej by było walczyć w sądzie o udupienia ich Dzięki nagraniu i zbiórce listy innych poszkodowanych od tych kurewek mogą je udupić na cacy Na drogach jest podobnie Ten co z auta wyskakuje do bitki musi liczyć się z tym że druga strona może ją oskarżyć o napaść A za to jest Ok 10 lat paki
Zgłoś
Avatar
rybsony 2019-08-14, 17:07 10
Co za pierdolona pizda z frajera z kamerą. Po 2 minutach miał taki material ze mógł je rozpierdolic legalnie we wlasnej obronie Lamus Jebany. Żony kurwa Ciota nie obroniła przed dwiema Kurwami na Strzała. Chuj mu w Ryja po Same Bile Lachociagowi Pierdolonemu
Zgłoś
Avatar
jinn 2019-08-14, 17:07 2
A może ten gościu to typowy roszczeniowy chujek z miasta? Hiena, która za każdym razem gdy widzi jakies uchybienia w hotelu, straszy właścicieli sądem, żeby ugrać jakiś rabat. Nie wierzę w to, że babki tak nagle wpadły z paralizatorem, żeby wyjebać bogu ducha winną rodzinkę. Pewnie takich "turystów" mają kilku w miesiącu i od razu z grubej rury wypierdalają ich z lokalu.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2019-08-14, 17:13 37
camson napisał/a:

A ta pizda z kamerką "biją nas" zamiast kurwom w pysk wyjebać. O byłoby równouprawnienie dopiero. A nie wiecie dlaczego policjanci poszli najpierw do tych dwóch kurew- bo doskonale wiedzą co się tam kręci.



alexandrus napisał/a:

Jebać odszkodowanie, on tam był z rodziną, ja bym te kurwy rozsmarował na suficie. Łoooo kurwa ale sparing bym miał. Aż mi dygnął na samą myśl jak przyjmują cepy na ryj



To właśnie mądry chłop, gdyby zasłużenie napierdolił tym starym kurwiszczą, to komu uwierzyłaby policja?
Nawet gdyby wypłynęło nagranie, a moim zdaniem by nie wypłynęło, zostaliby na straconej pozycji.
Jak słusznie napisał Camson, tam się wszyscy znają, po takim zachowaniu gość i małżonka trafiliby do aresztu a dzieci na noc do opieki.
Stety-niestety, ale takie mamy w Polsce prawo że jak mężczyzna uderzy takiego babsztyla, nawet w obronie własnej to z góry uważany jest za napastnika i sprawce.
Zgłoś
Avatar
tommitmx 2019-08-14, 17:17 4
na google maja juz piekną opinie
Zgłoś
Avatar
Ghoscik8 2019-08-14, 17:42 5
Dla mnie każdy jeżdżący do Zakopanego a już tym bardziej nocujący tam to głupi ciul. Co nie zmienia oczywiście faktu że dobrze że takie rzeczy się nagłaśnia.
Zgłoś
Avatar
castagir 2019-08-14, 17:44 7
Górale to żydzi z gór. Tam cały czas są jakieś afery turystyczne. W żadnym innym miejscu w Polsce nie ma takiego buractwa, cwaniactwa i złodziejstwa jak tam.
Zawsze pierwsi do zdrady kraju. Wypierdolić ich. W końcu kiedyś chcieli być samodzielnym i odrębnym narodem.
Zgłoś
Avatar
bonawentura 2019-08-14, 18:00 2
Smierdzaca sprawa, na Booking maja naprawde bardzo dobre opinie, cos czuje ze ten koles jest trefny i bije piane o nic a babki sie wkurwily i ich pop prostu wyjebaly

tommitmx napisał/a:

na google maja juz piekną opinie



Bo Google to takie wiarygodne jest ze hej, na Booking musisz zabukowac zeby dac review i nie widac hejtu.
Zgłoś
Avatar
lolczyslaf 2019-08-14, 18:03
Mi to wygląda dość legimitnie, górale są znani z zamiłowania do dudków i nie takie rzeczy dla nich robią. A za takie rękoczyny jakie tam szły w stronę tego gościa i jego żony to chyba bym zajebał szmaty na miejscu.
Zgłoś
Avatar
ComanDo 2019-08-14, 18:08
Jakby mi ktoś bez zapłacenia siedział w pensjonacie też bym go na zbity pysk wyjebał i jeszcze psem poszczuł. Jebać leszczy.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-08-14, 18:17 7
Po pierwsze. Może jestem naiwny ale jak wynajmuje pokój to pierwsze co ide to się wysrać po podróży albo odpalić tv i patrze jakie kanały. Tu gość chodzi z telefonem i nagrywa skrzypiące drzwi z prysznica, światło i inne duperele.
Nie raz wynajmowałem gdzie było by się do czego przyjebać,( naderwane drzwi, ubite lustro...) ale ani ja z tego nigdy nie robiłem afery ani właściciel mnie nieobciążał kosztami.
Po drugie. Chłop jak dąb w kwiecie wieku, dwie stare baby obrażają mu dzieci, biją żone a on płacze. No kurwa wygląda to tak jakby właśnie tak miało być. Łowca odszkodowań? Konkurencja?
Nawet sebixy po dopalaczach nie mają tyle agresji w sobie co te stare baby, dziwne.

Nie bronie tych góralek bo sam pewnie bym im powybijał zęby ale generalnie sprawa wydaje się bardzo dziwna.
Zgłoś
Avatar
dumbras 2019-08-14, 18:17 1
banda chciwych, pazernych górali! dudki są najważniejsze! turystę położyć w syfie, dać mu syf do jedzenia... dla dudków sprzedawali tą ziemię - najpierw Austriakom lizali odbyty po świeżym sraniu do białej kości z gwarancją na 5 lat, potem niemcom, potem komunistom, teraz klerowi i pisowi...
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-08-14, 18:43
Nie chcę bronić górali bo swoje za uszami mają ale ten chłop to wybitna pizda, z gatunku tych co lubią szukać dziury w całym na dzień dobry, zjebał sobie tylko urlop i tyle z tego ma. Zdjęcia czy film się robi na początku jak są jakieś dziwne sprawy i chowa i nie chwali nim, dopiero na koniec jakby mu coś próbowały wmówic to ma dowód jak było, ewentualnie do sądu.
Zgłoś
Avatar
yomenyo 2019-08-14, 19:50 6
jinn napisał/a:

A może ten gościu to typowy roszczeniowy chujek z miasta? Hiena, która za każdym razem gdy widzi jakies uchybienia w hotelu, straszy właścicieli sądem, żeby ugrać jakiś rabat. Nie wierzę w to, że babki tak nagle wpadły z paralizatorem, żeby wyjebać bogu ducha winną rodzinkę. Pewnie takich "turystów" mają kilku w miesiącu i od razu z grubej rury wypierdalają ich z lokalu.



Byłeś kiedyś na wakacjach bez rodziców?
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-08-14, 20:56 4
w sumie dobrze zrobił że im nie najebał bo wszystko by się obróciło przeciwko niemu, przyznam że pewnie ja i wielu z Was by nie wytrzymało i po tych kilku rękoczynach od tych bab jedna by dostała w końcu z bani w kichawę a druga by skończyła z tym paralizatorem w dupie i było by przejebane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie