18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Skoro w kraju Impel sprawdza się lepiej niż nasi dzielni żołnierze na warcie, może niech ochrania naszych wojaków i warunkach bojowych?



Tak, zdaję sobie sprawę że tu chodzi o względy ekonomiczne- taniej wszak płacić zewnętrznej wyspecjalizowanej firmie za wystawienie gościa przy szlabanie niż płacić za to zawodowemu żołnierzowi. Niemniej wygląda to jakoś tak śmiesznie i mało poważnie
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-08-22, 12:18
@up "Zainteresowanym mogę podesłać swoją prace dyplomową na ten temat." No to zgłoś się do tego pana, będziesz miał materiał w pigułce z monstrualną liczbą źródeł.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-08-22, 15:05 3
BongMan napisał/a:

No ja wkleiłem informacje z wikipedii. Wy na poparcie tego co pierdolicie, nie macie nic...



O to bongman w całej swej skretyniałej bonmanowatości. Po co mam przytaczać coś, co przy odrobinie dobrych chęci ktoś znajdzie? To raz, dwa, taaak... Wikipedia to bardzo wiarygodne źródło informacji... Zresztą, na niej samej, w cytacie którym przytoczyłeś, jest napisane że tych 40 000 szkolonych rocznie to są ludzie z zewnątrz... Kompromitujesz się, cały czas.
Zgłoś
Avatar
F................m 2012-08-22, 18:03 1
Bongman, skończ i nie kompromisuj się
Zgłoś
Avatar
marszalek1 2012-08-22, 18:13 1
Polska zginie przez to, że nie mamy armii - armia to podstawa, a dzisiaj jak Ruski nas na jadą to jutro już jesteśmy parobkami innego kraju- w tym przypadku rusków...
Zgłoś
Avatar
mak667 2012-08-22, 18:25 1
BongMan człowieku zmień ksywę na Mózg i zacznij rządzić światem bo jesteś najmądrzejszy i nigdy się nie mylisz. Pinky and the Brain to dla ciebie lektura obowiązkowa. A tak zupełnie serio przykro się czyta twoje posty. Trochę pokory brachu. Dodał bym "Proszę" ale nie chce mi się pisać
Zgłoś
Avatar
g................n 2012-08-22, 18:31
Może dziwne porównanie... ale powiedziałbym, że z tych samych przyczyn, z których portale Microsoft'u stoją na Linux'ach

A do dyskusji o zbrojeniach:
- Po pierwsze z armią, czy bez armii - w przypadku ataku Polska i tak jest wdeptana w ziemię, a te 10% budżetu na MON rocznie mogłoby być dużo lepiej zagospodarowane.
- Po drugie - Bronek tarczę pierdolnie więc "bulu" nie zaznamy.

P.S. Swoją drogą... 1/10 budżetu na zbrojenie się w czasie pokoju - chory świat.
Zgłoś
Avatar
Machol 2012-08-22, 19:03
Są zawodowi szeregowi - idealnie stworzeni do takich celów. Ale nie, lepiej zapłacić partaczom i hołocie. Te kurwiszony nie składają PRZYSIĘGI, to dla nich robota jak każda inna. Przyjdzie motłoch, będzie bronił obiektów SWW i SKW, a potem za odpowiednią łapówę wpuści każdego - a na dodatek będzie wiedział, jakie są zabezpieczenia, bo przecież musi wiedzieć co i jak chronić. CYWIL!!!
Chore, chore, po trzykroć kurwa chore.
Zgłoś
Avatar
Cirion 2012-08-22, 19:38
@Machol

Kiedyś, kiedy wojska było 400k można było szwejem z poboru załatwić sprawę służby wartowniczej. Teraz, kiedy wojska dużo mniej, jakoś wole żeby szkolili tam specjalistów w zapierdalaniu talibów a nie ochroniarzy jak z Biedronki...

@gibson
Jakie 10%?! Budżet naszych Sił Zbrojnych wynosi 1,95% PKB... .
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-08-22, 20:46
u mnie w mieście ktoś pobił ochroniarzy którzy ochraniali teren wojskowy, pobił ich i ukradł broń, niezła beka
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-08-22, 22:09
Zejdźcie z Bongmana, nie każdy musi być ekspertem w więcej niż jednej dziedzinie, co prawda to suchary, ale jakiej klasy
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-22, 22:28 1
@up: nie każdy musi zatem wpierdalać wszędzie swoje trzy grosze, jak on
Zgłoś
Avatar
Jatyon 2012-08-22, 22:36 2
Nie chodzi o to, że wojsko nie potrafi się samo bronić przed złodziejami, tylko o komizm sytuacji. Znacie takie pojęcie? Czy to co was śmieszy to już tylko 'suchary', albo kawały o chujach i ruchaniu?
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-08-22, 23:36 3
IMPEL - Inwalida Może Pracować, Ewentualnie Leżeć...
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-08-23, 10:29
a ja chuj położył na to.
Przynajmniej nie muszę 2x w tyg jebać dobowych wart które są bardzo chujowe.
Zajmuje się tym SUFO i każdy jest zadowolony.
i chyba was pojebało jak jednostki ochraniają inwalidzi i inne osoby które przecież mają zezwolenie na broń palną a nie posiadanie legitki inwalidzkiej jak w przypadku ochrony z biedry.
wkurwia mnie ciągły pojazd na naszą armię.
Zgłoś
Avatar
Keleth 2012-08-23, 14:57
mylisz się totalnie
to samo maż na komendach policji
żaden policjant nie pilnuje wjazdu tylko służba ochrony
policjant zarabia około 2 razy więcej więc zamiast 1 policjanta mamy 2 pracowników którzy w razie zagrożenia wezwą odpowiednie służby. ot co
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie