18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Skoro w kraju Impel sprawdza się lepiej niż nasi dzielni żołnierze na warcie, może niech ochrania naszych wojaków i warunkach bojowych?



Tak, zdaję sobie sprawę że tu chodzi o względy ekonomiczne- taniej wszak płacić zewnętrznej wyspecjalizowanej firmie za wystawienie gościa przy szlabanie niż płacić za to zawodowemu żołnierzowi. Niemniej wygląda to jakoś tak śmiesznie i mało poważnie
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-08-23, 15:06
Джамал napisał/a:

O to bongman w całej swej skretyniałej bonmanowatości.


Brak argumentów, więc wyzywamy, co? Nie potrafisz dyskutować jak człowiek? Poza internetem też jesteś takim niewychowanym bucem? Pewnie nie, bo twój rozmówca strzeliłby cię w ryj i skończyłoby się kozaczenie. A przez internet można, prawda?
Джамал napisał/a:

Wikipedia to bardzo wiarygodne źródło informacji...


O którą informację ci chodzi? Pokaż bardziej wiarygodne, które twierdzi inaczej.
Джамал napisał/a:

Zresztą, na niej samej, w cytacie którym przytoczyłeś, jest napisane że tych 40 000 szkolonych rocznie to są ludzie z zewnątrz


Zgadza się. Nigdzie nie napisałem, że jest inaczej. Jeśli napisałem, to pokaż gdzie. W innym źródle znalazłem, że liczba pracowników Blackwater, kiedy ta firma jeszcze tak się nazywa, wynosiła 10 000. Nie wiem z którego roku te dane. Czyli jednak mniej niż nasze wojsko. Aczkolwiek gdyby zebrali ludzi wyszkolonych przez powiedzmy 3 lata, to mieliby ich więcej. Teoretycznie. Tak czy inaczej, nie miałem racji. Zwracam honor. Nie zmienia to jednak faktu, żeś kawał chama i nie potrafisz dyskutować jak człowiek.
Zgłoś