18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-10-03, 20:19
10 minut googlowania i szczenę podniosłem z podłogi. Nic specjalnego jednak, po prostu miał sporo kasy na start.

Nie zaczynał od 0.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-10-03, 20:35 3
piniondze to nie wszystko!
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-03, 20:45
Pojebany Płód napisał/a:

10 minut googlowania i szczenę podniosłem z podłogi. Nic specjalnego jednak, po prostu miał sporo kasy na start.

Nie zaczynał od 0.


Podziel się z nami tymi wynikami

@
Cytat:

Raz miałem taką sytuację, w markecie budowlanym, że poprosiłem tamtejszego pracownika, żeby pomógł mi wybrać płytki do kliniki Estinity. Parsknął śmiechem i z wyższością zaczął mi doradzać szyderczym tonem. W gruncie rzeczy to było smutne, gdyż wiedziałem jak potoczą się jego i moje losy. Nie warto koncentrować się na osobach małej wiary. To on będzie płacił konsekwencje codziennie rano patrząc w lustro.



Fragment z jakiegoś wywiadu z nim. Kurwa 20 lat a czuje się pajac lepszy od innych.
Zgłoś
Avatar
koplej 2012-10-03, 20:56 1
Bądźmy racjonalni, klinika to koszt kilku milionów złotych, odpuszczając sobie drożdżówki niemożliwe, że tyle zaoszczędził. Nie zazdroszczę mu niczego i fajnie, że spełnia swoje marzenia, ale w tej całej bajce coś strasznie śmierdzi
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2012-10-03, 21:16
fragment dla ludzi z duszą prawdziwego Polaka:

Czy pieniądze na klinikę uzbierałeś sam czy pożyczyłeś lub dostałeś od rodziny?

Ludzie czasami tak mają, że słyszą, ale nie słuchają. Wszyscy zadają mi jedno pytanie: Czy dostałem pieniądze od rodziny. Nie, nie dostałem. Moja mama pracowała jako niania, a z ojcem nie miałem kontaktu. Nie ważne co powiem, nie ważne jak ciężko pracowałem, jak wiele wyrzeczeń miałem, i tak niektóre osoby powiedzą że dostałem pieniądze. Takie myślenie pomaga niedowiarkom, usprawiedliwia ich nieróbstwo.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-03, 21:17 5
Sprzedał meble z pokoju i kupił za to klinikę.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-10-03, 21:36 1
Dziwne, zapierdalam od 14 roku życia i sie dorobiłem Golfa III i paru tyś na koncie... Moi znajomi to samo...
Widać jesteśmy nieudacznikami życiowymi :F

P.S. Wole być biednym i bez perspektyw, niż mieć taki zjebany łeb
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-10-03, 21:38 1
nitrox89 napisał/a:

Dziwne, zapierdalam od 14 roku życia i sie dorobiłem Golfa III i paru tyś na koncie... Moi znajomi to samo...
Widać jesteśmy nieudacznikami życiowymi :F

P.S. Wole być biednym i bez perspektyw, niż mieć taki zjebany łeb



To naucz się norweskiego, pojedź na fiordy na pół roku. Po powrocie kupisz nowego golfiaczka oraz zostanie jeszcze na dziwki i koks.
Zgłoś
Avatar
szymekk5 2012-10-03, 21:38 2
Czy mi się wydaje? czy oni mu wchodzą głęboko w dupę?
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2012-10-03, 21:41 1
Bo on kradnie jebany.
Zgłoś
Avatar
enviaczek 2012-10-03, 21:42
no zazdroszcze mu kasy i chuj, ale mordy i sposobu gadania nichuja, wygląda jak gej, gada jak gej. I strasznie widać u niego samouwielbienie jednym słowem
Zgłoś
Avatar
Infit 2012-10-03, 21:44
dawać go kurwa na KSW z Najmanem, jak mu nie wpierdoli to cipa nie chłop

a tak serio to rzuca go kurwa od tego miliona na prawo i lewo czy po prostu jego owsiki w dupie mają ADHD
Zgłoś
Avatar
Tetley009 2012-10-03, 21:47
Trzeba olać sadola i wyjsc do roboty :p
Zgłoś
Avatar
Quwer 2012-10-03, 21:47 6
Aaahahaaa...!

Beka z tych co piszą kocopoły o zazdrosnych polaczkach. Fakt, każdy kto nie ma na pewno zazdrości milionów(w tym ja). Jednak trzeba być kretynem, żeby myśleć, że w wieku 20 lat gościu dorobił się "kliniki medycyny estetycznej" SAM! Niby w jaki sposób? W wieku 16 lat zbierał truskawki/winogrona/szparagi, czy cokolwiek innego gdzieś poza Polską, a mając 18 lat uzbierał na budkę po kebabie, którą wyremontował i przyjmował pierwszych pacjentów?! Sam sprzęt wart jest ponad milion, wiec jeśli nie wygrał w totka, nie dostał w spadku, nie ma super dzianego tatusia, bądź po prostu nie jest zwykłym chwytem reklamowym kliniki, to nie ma opcji, że sam się jej dorobił. Więc możecie już skończyć pierdolić od rzeczy.

P.S.: Już dawno nie widziałem tak wkurwiającego oko i ucho filmiku. Szalony wąs prowadzącego + styl i sposób wypowiedzi gościa.. coś strasznego.
Zgłoś
Avatar
dmdavid 2012-10-03, 22:01 1
oby mu się nie udało :]

poza tym coś tu śmierdzi. Koleś ma jeszcze mleko pod nosem i niby zarobił tyle hajsu w swoim krótkim życiu?

no i laska go rzuciła. Jak nawet kasa mu nie pomogła to znaczy że coś z nim nie tak
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie