18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
virtutichujuti 2022-05-23, 10:08
Czarno to widzę
Zgłoś
Avatar
UkrainskaOnuca 2022-05-23, 10:13 5
Policyjne gówno
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-05-23, 10:33 34
UkrainskaOnuca napisał/a:

Policyjne gówno



*afroamerykanin
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-23, 10:38 3
Pomijając to że nie wiemy co przeskrobał. Może odjebał coś nieładnego. Nie powinni tak robić, bo kolejny Floyd się rodzi a i prawa człowieka do tego chyba też dochodzą.
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2022-05-23, 10:58 8
baronturbina napisał/a:

Pomijając to że nie wiemy co przeskrobał. Może odjebał coś nieładnego. Nie powinni tak robić, bo kolejny Floyd się rodzi a i prawa człowieka do tego chyba też dochodzą.



...co mają z tym wspólnego prawa człowieka?
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-05-23, 11:59 23
baronturbina napisał/a:

Pomijając to że nie wiemy co przeskrobał. Może odjebał coś nieładnego. Nie powinni tak robić, bo kolejny Floyd się rodzi a i prawa człowieka do tego chyba też dochodzą.



Ile razy mam powtarzać? To jest ZWIERZE! Prawa człowieka nie mają tutaj mocy a jako iż to coś jest czarne i w ciuchach, to nie widzę tutaj zastosowania dla praw zwierząt. Poza tym każdy człowiek który ma oczy i odrobinę oleju w głowie, widzi, że małpa sama się potknęła i wyjebała na ryj.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-05-23, 12:46 3
UkrainskaOnuca napisał/a:

Policyjne gówno



Pewnie na zwykłej skórce od banana poleciał, a ty już piszesz, że na gównie. Otrzeźwiej.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-05-23, 13:08 16
UkrainskaOnuca napisał/a:

Policyjne gówno



baronturbina napisał/a:

Pomijając to że nie wiemy co przeskrobał. Może odjebał coś nieładnego. Nie powinni tak robić, bo kolejny Floyd się rodzi a i prawa człowieka do tego chyba też dochodzą.



Bardzo kurwa dobrze zrobił. Powinien jeszcze buta na ryj dostać. Się kurwa spuszczacie nad jebanymi chwastami. Nie przepadam za policja. Ale nigdy kurwa bez powodu nie dostałem palą. W dzisiejszych czasach wszyscy na nich najeżdżają. Sprobuj cwaniaku przed stadem patusow stanąć i zabroń im kurwa na przykład kradzieży. Pies ma napierdalać, bez litości dla tych kurew. Jak ktoś idzie dziesionować kogoś, albo okradać sklep powinien wiedzieć że jak go psy dojadą to dupa będzie purpurowa od pały. A to tylko tak na dzień dobry. Ostatnio w robocie słuchałem jakiegoś gówniarza. Opowiadał jak to biedne kobiety na strajku kobie były brutalnie przez policję pacyfikowane. Po 1 to kurwa nie wiedziałem w żadnej tv rozjebanych od granatnika gazowego ryjow, albo szczucia leżących psami jak we Francji podczas protestu kamizelek. A po 2 idziesz z łapami na psa, te łapy powinny być połamane. Proste.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-05-23, 13:15 6
Jakby się nie szarpał to by nie wylądował na glebie... Proste akcja reakcja, na 99% nie jest to dobry obywatel a pewnie jakiś bandzior co bez zawahania skatowałby tego policjanta jakby miał taką możliwość, zaraz będą musieli go wypuścić a on pójdzie dalej opierdalać sklepy... Jeżeli wstanie bo trochę sztywno wygląda

@UP dokładnie mi się nawet nie chciało rozpisywać.
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-05-23, 13:53 4
ale zauważyliście jedną tendencje, jak np policjant prowokuje i czarny coś odjebie to lewaki mowią ze to wina Policji, ale jak czarny zaczął się tu szarpąc czy coś no i Policjant zrobił co musiał to znowu wina Policji, te ścierwa co mowią ze to wina Policji, mają w piździe prawo/ poszanowanie innego człowieka ( mowie tu o byciu złodziejem) dlatego tak nie lubią Policji, bo ta ich weryfikuje, jesteście jebanym ściekiem populacji ludzkiej i czym szybciej zdechniecie tym szybciej bedzie na tym swiecie lepiej, amen.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-05-23, 14:20 1
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-05-23, 16:36
Roger Waters napisał/a:

...co mają z tym wspólnego prawa człowieka?



alucard321 napisał/a:

Ile razy mam powtarzać? To jest ZWIERZE! Prawa człowieka nie mają tutaj mocy a jako iż to coś jest czarne i w ciuchach, to nie widzę tutaj zastosowania dla praw zwierząt. Poza tym każdy człowiek który ma oczy i odrobinę oleju w głowie, widzi, że małpa sama się potknęła i wyjebała na ryj.



Oho! Jak zwykle wysyp mądrali, których jedynym "osiągnięciem życiowym" jest to, że urodzili się biali
Jakby policja ukochanego syneczka tatusia tak potraktowała, to byłby kwik.
Że co? Że nie zasłużył? A bo to w Polandii trzeba zasłużyć np. na usmażenie paralizatorem czy inne "niewyjaśnione powody" śmierci na komisariacie?
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-05-23, 17:21 4
mwaski napisał/a:

Oho! Jak zwykle wysyp mądrali, których jedynym "osiągnięciem życiowym" jest to, że urodzili się biali
Jakby policja ukochanego syneczka tatusia tak potraktowała, to byłby kwik.
Że co? Że nie zasłużył? A bo to w Polandii trzeba zasłużyć np. na usmażenie paralizatorem czy inne "niewyjaśnione powody" śmierci na komisariacie?



Po 1: Jakby mojego synusia tak potraktowali, to jeszcze by zebrał wpierdol ode mnie. Po 2: Jak myślę o tobiem co napisałeś, to dochodzę do wniosku, że mam przed oczami wypowiedzi patusa z domu z wielkiej płyty. Zacznij się szanować człowieku. Przesiadywanie pod sklepem lub na ławce w parku nie jest zajęciem.

Ciao
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2022-05-23, 17:29 1
Odchwaszczanie miasta. Dobrze policja działa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie