18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Nie posiadam żadnych informacji niestety.



Oraz pytanie do Was bo dzisiaj jechałem w tym miejscu ok godziny 20:00 i czy może ktoś ma info odnośnie tego.

ukryta treść





Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-05-28, 9:00 2
Dosłownie 20 metrów dalej jest skrzyżowanie o którym informuje znak A 6a.
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-28, 9:35 2
dwakilo napisał/a:

Jak się jeździ z jedną girą?



A ilu nóg potrzebujesz w automacie? Jednej.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-05-28, 10:18
Wina wspólna. W jaguarze nie dzialą licznik i mózg kierowcy a w tym chrupku brak lusterek
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-28, 10:27 2
Velture napisał/a:

Jechaliśmy 5km/h gęsiego pasem zieleni lewym to mogłem na 11 sekund telefonem nagrać jak i tak szybciej się nie dało a za mną 5 tirów.
Więc nie płacz.


Welczur po jaki chuj mu się tłumaczysz ?
Zgłoś
Avatar
K................a 2024-05-28, 11:21 1
Velture napisał/a:

Jechaliśmy 5km/h gęsiego pasem zieleni lewym to mogłem na 11 sekund telefonem nagrać jak i tak szybciej się nie dało a za mną 5 tirów.
Więc nie płacz.



Ja to chuj ale Halman pewnie poczuł się urażony
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-05-28, 11:27 1
Angevil napisał/a:

Ile razy mi tak ktoś wyjechał w ostatniej chwili... Tylko ja nie zapierdalałem jak pierdolniety pojeb a zwyczajnie wyprzedzałem +/- 8km/h szybciej niż wyprzedzany i miałem czas na reakcję.
No ale to trzeba się urodzić człowiekiem a nie pojebem 👍🏻



Nic tylko życzyć ci czołówki. Mam nadzieję, że masz kamerkę.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-28, 11:45 1
Lubię takich niedojebów za kółkiem, dla których kolejność działań to :
zacznij wyprzedzać, wrzuć kierunek, a na końcu spójrz w lusterko
Zgłoś
Avatar
outline 2024-05-28, 12:08 1
Angevil napisał/a:

Ile razy mi tak ktoś wyjechał w ostatniej chwili... Tylko ja nie zapierdalałem jak pierdolniety pojeb a zwyczajnie wyprzedzałem +/- 8km/h szybciej niż wyprzedzany i miałem czas na reakcję.
No ale to trzeba się urodzić człowiekiem a nie pojebem 👍🏻



Ale o czym ty pierdolisz matole. dosc czeste zjawisko na eskpresówkach. Lecisz normalnie 120, i jakas pizda wlokąca się za tirem najczęściej jakaś cipa, nagle stwierdza ze wyprzedza i wyjebane na wszystko mając 85km wbija na lewy. I sobie możesz pisać ze zapierdalalałem jak pojeb, a jechałem normalnie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-28, 12:16 1
outline napisał/a:

Ale o czym ty pierdolisz matole. dosc czeste zjawisko na eskpresówkach. Lecisz normalnie 120, i jakas pizda wlokąca się za tirem najczęściej jakaś cipa, nagle stwierdza ze wyprzedza i wyjebane na wszystko mając 85km wbija na lewy. I sobie możesz pisać ze zapierdalalałem jak pojeb, a jechałem normalnie.


Zastanów się dziewczyno czy to expresowka. Zastanów się także czy to srebrne nie jechało za szybko bo film pokazuje auto w momencie jak zaczyna hamować..
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-28, 14:01
minions napisał/a:

A ilu nóg potrzebujesz w automacie? Jednej.



No tutaj mogę się nie zgodzić ponieważ jechałem mercedesem w automacie a mercedesy wg. instrukcji obsługi obsługuje się 2 nogami nawet w automacie. Powinno się lewą hamować w mercedesach. Dlatego masz pedał hamulca tak szeroki.

Nie żartuję, tak jest w oficjalnej instrukcji obsługi. Prawa gaz, lewa hamulec aby się jaśnie paniczowi nie popierdoliło
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2024-05-28, 16:55 1
Majomir napisał/a:

Najbardziej mi żal kierowcy tira będzie musiał na laptopie film cofnąć do momentu jak mu przerwali



o typie, aleś mi humor poprawił hahah
Zgłoś