18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Nie posiadam żadnych informacji niestety.



Oraz pytanie do Was bo dzisiaj jechałem w tym miejscu ok godziny 20:00 i czy może ktoś ma info odnośnie tego.

spoiler





Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-05-28, 0:53 16
Ile razy mi tak ktoś wyjechał w ostatniej chwili... Tylko ja nie zapierdalałem jak pierdolniety pojeb a zwyczajnie wyprzedzałem +/- 8km/h szybciej niż wyprzedzany i miałem czas na reakcję.
No ale to trzeba się urodzić człowiekiem a nie pojebem 👍🏻
Zgłoś
Avatar
K................a 2024-05-28, 0:56 5
Velture malo Ci kurwa kończyn utraconych, że zamiast jechać to nagrywasz jak pizda inne pizdy ? Masz niesztucznego kutasa to szanuj, ja na kolejne zbiórki sie nie dołoże*

*chyba, że na murzyńskie dildo w rowa (Twojego)
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-28, 1:00 11
KungFuPaniDa napisał/a:

Velture malo Ci kurwa kończyn utraconych, że zamiast jechać to nagrywasz jak pizda inne pizdy ? Masz niesztucznego kutasa to szanuj, ja na kolejne zbiórki sie nie dołoże*
*chyba, że na murzyńskie dildo w rowa (Twojego)



Jechaliśmy 5km/h gęsiego pasem zieleni lewym to mogłem na 11 sekund telefonem nagrać jak i tak szybciej się nie dało a za mną 5 tirów.

Więc nie płacz.
Zgłoś
Avatar
Majomir 2024-05-28, 1:08 52
Najbardziej mi żal kierowcy tira będzie musiał na laptopie film cofnąć do momentu jak mu przerwali
Zgłoś
Avatar
Pepewatch 2024-05-28, 2:12 1
Moje wnioski są takie: kierowcą jaguara na 100% nie była kobieta, bez paniki, ładnie wyprowadzone, pojechał dalej.
Velture co to za sleeper? ładnie mruczy
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2024-05-28, 2:27 3
To z Jaguarem pierwsze to na obwodnicy Strzegomia -dolnyslask. Pewnie jakiś wrocławski słoik powoził.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-05-28, 4:39
Po pierwszej dobrze podjechał pod ałto gdyż wyprzedzaał

Bo widać zachowanie kierowcy

Ogółem aha 9

Eh dupka dupeczka ahhh
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-28, 5:58 1
Pepewatch napisał/a:

Velture co to za sleeper? ładnie mruczy



To żaden sleeper jak masz 12 cylindrów
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-28, 7:27 4
Jak zwykle sprawca bez draśnięcia, pozostali poobijani. Człowiek odruchowo kierownicą ucieka, zamiast napierdalać w sprawcę.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-05-28, 7:32 1
Nie powiem, zdarzyło mi się raz, może 2 tak wyjechać na nie swój pas, ale szybko wracałem na swój, a 2, że to nie był z daleka pędzący pojazd, tylko jakiś czop z tyłu, co nie wiadomo było czy będzie za mną jechał, czy wyprzedzał.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-28, 7:58
Velture, wozisz wurst sześćsetą?
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-05-28, 8:16 4
Angevil napisał/a:

Ile razy mi tak ktoś wyjechał w ostatniej chwili... Tylko ja nie zapierdalałem jak pierdolniety pojeb a zwyczajnie wyprzedzałem +/- 8km/h szybciej niż wyprzedzany i miałem czas na reakcję.
No ale to trzeba się urodzić człowiekiem a nie pojebem 👍🏻



I z taka różnica prędkości wyprzedzasz 2 minuty będąc na pasie w kierunku przeciwnym i stwarzasz dużo większe zagrożenie.
Zgłoś
Avatar
keisats 2024-05-28, 8:35
a to nie teren zabudowany?
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-05-28, 8:48
Jak się jeździ z jedną girą?
Zgłoś