18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
qciej 2015-02-25, 22:33
strassendiagnose - podwałbrzysze zapalenie mózgu
Zgłoś
Avatar
ossTin 2015-02-25, 22:51 6
odnoszę wrażenie że to ciągle to samo 50 groszy
Zgłoś
Avatar
stefix666 2015-02-25, 22:51 32
Danie piwa za ten materiał raczej nie jest na miejscu.
Zgłoś
Avatar
kwasix 2015-02-25, 23:21 22
Kurwa mac.Bracia Polacy.Raz bylem w Wałbrzychu fakt bieda jak chuj, ale mamy bogatych ludzi w naszym kraju właścicieli stacji telewizyjnych,fabryk i innych skurwieli którzy zarabiają ciężkie miliony poniekąd z nas i naszych podatków .Jak by kilku "bisnesmenow"zainwestowało w ubogie rejony naszej Ojczyzny np. w fabrykę botów,patelni,nieważne co byle by dali zarobić tym ludziom to dali by im sens życia a nie tylko chanie.To może by coś zmieniło w tym smutnym jak pizda kraju.Ale bogacze wolo srać pod siebie i żreć ile wlezie a zwykły Polak nic nie możne zrobić a szkoda.Wybory??No proszę.Na kogo możemy glosować? na te same gadające głowy z pis,po,psl,sld i inne kurwy? jedyna osoba która coś może zrobić w naszym kraju jest Kukiz ale ma 4%poparcia..
Byc może nie mam racji ale już innej opcji nie widzę..

Pozdrawiam Was Bracia..
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-02-26, 1:29 4
stefix666 napisał/a:

Danie piwa za ten materiał raczej nie jest na miejscu.



Zachęciłeś mnie by dać piwo za ten materiał
Zgłoś
Avatar
czosnekzchlebkiem 2015-02-26, 3:26
wszyscy jesteśmy równi tylko w większości z nas nie zdaje sobie sprawy że też tak możemy skończyć piepszone pieniądze !!
Zgłoś
Avatar
KurtSmolorz 2015-02-26, 3:54 11
17 lat... przez ten czas można tak wiele zrobić. Tylu ludzi oddałoby wszystko co ma żeby żyć o ten "jeden" dzień dłużej, by móc coś jeszcze zrobić a ten 17 pierdolonych lat nie robi nic tylko kira...
Zgłoś
Avatar
drfu 2015-02-26, 9:04 3
Bracia !!! Rodacy !!! Ten kraj, rząd, ustrój nas zniszczy ! Jednego po drugim. Podatek od podatku od podatku od podatku i jeszcze vat od podatku ! Wszyscy pójdziemy z torbami, a UE nawet nie potraktuje nas jak Grecji, bo się na nas wypną i nasrają. Lepiej było z ruskimi trzymać, bo paliwo i gorzała tania ! Teraz tylko trzeba głosować na Grodzką, bo chociaż będzie wiadomo kto nas w dupę rżnie !!!
Zgłoś
Avatar
muody14 2015-02-26, 10:01
Za to we wrocławiu mają kolorowe, równouprawnione i multikulti.
Zgłoś
Avatar
Lares86 2015-02-26, 10:33 2
"Jestem trzeźwy JUŻ drugi dzień" Kurwa, jaki dumny
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2015-02-26, 10:53 20
Nikt z was tego nie zrozumie jeśli nie poczuje tego na własnej skórze. Nie chodzi o bezdomność, mój ojciec wyglądał podobnie, jak ten który mówił o dzieciach. Z tymże mojemu ojcu pomogło wiele osób by wyszedł z nałogu. To naprawdę nie jest takie proste, oni nie chcą tego robić, ale muszą. Najbardziej współczuje temu człowiekowi jego żony. Co za zjebana kobieta, widać chłop zadbany, a pół roku już bezdomny. Pewnie nawet nie próbowała mu pomagać, tylko jak nie przestawał pić to wyjebała na zbity pysk. A wystarczyło jak w moim przypadku załatwić sądowy nakaz odwykowy. Tylko taki porządny, a nie 2 miesiące zamkniętego, a potem dochodzeniowy. Tak jestem ekspertem, ojciec już był tam 4 razy. Dopiero ten sądowy pomógł bo zamknęli na dłużej. Ale to jest jak boomerang, trzeba się pilnować, wystarczy jeden kieliszek w okresie abstynencji i następuje nawrót choroby. Naprawdę, nie pozwalajcie odchodzić swoim bliskim. To nie jest ich świadomy wybór, nałóg nie wybiera, jednemu wystarczy tydzień picia, a inny będzie chlał przez miesiąc i nie wpadnie w ciąg. To nie chodzi o bezrobocie, co mnie najbardziej wkurwia jak słyszę, że ludzie są bezdomni bo nie mają roboty. Są tacy ale oni nie piją, tutaj każdy z nich jest chory. Nawet gdyby dostali najlepszą robotę na świecie, to i tak ją stracą bo pić nie przestaną.
Zgłoś
Avatar
dawid.lubinski 2015-02-26, 10:57 2
rzadko daje komentarze, ale widze moje miasto... brud smród i ubóstwo. Niestety. Stolica rozwodów (300 na 500 małzenstw), jedno z najwiekszych łapówkarskich ( przykładowo most na strefie ekonomicznej, zaprojektowany, wybudowany, oddany, nawet wielka impreza była ktora promowała... ale tylko na papierze, w rzeczywistosci mostu wcale nie było, a ktos wział ciezkie miliony i spier z kraju )) takich kwiatków w-ch pełno takze... uhh
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2015-02-26, 11:41
miałem nieprzyjemnosc mieszkac jakis czas w Walbrzychu.
co rano jezdzilismy na robote na okoliczna wies i co rano ten sam widok, mlode chlopaki w bramach od 7 rano pijacy, podczas powrotu z pracy pijacy nadal, ludzie jacys smutni, wszedzie brud...
brudno, biednie, bez perspektyw...
Zgłoś
Avatar
iEska 2015-02-26, 11:42 1
sranie w banie, ja jestem z podlasia, od 2 lat mieszkam w Walbrzychu. Myslicie, ze w Bialymstoku nie ma takich rzeczy? To jest wszedzie, bardziej czy mniej widoczne, bardziej czy mniej odizolowane, ale jest

Ale fakt faktem, Wałbrzych to dosc brudne miasto.

Kochana Polsko..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie