18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
aleleble 2018-07-31, 19:36 42
Pastusy mówią o dzieciach a sami drą mordy i przeklinają.Super przykład dla kilkulatków
Zgłoś
Avatar
k................1 2018-07-31, 19:39 3
i tak się poskramia patologie chociaż i tak uważam że najlepsza byłaby kula w łeb
Zgłoś
Avatar
roughfuck 2018-07-31, 19:39
Nie mam ochoty bronić patologii ale swoją drogą policjant który wali gazem po oczach też powinien w ten tempy ryj tak oberwać. Już pies jebał sebków ale jak mu uszkodzi wzrok to my się na tego Sebastiana potem będziemy zrzucać. Instrukcja użycia gazu mówi jasno gdzie celować strumień gazu, a jeśli nie ma dystansu tylko szamotanina to gaz sobie odpuszczamy.

Z broni palnej są obsrani jal trzeba strzelić ale jak widać po paru przykładach z mediów w kwestii innych środków mamy niedouczoną patole również w postaci Policji. Oczywiście powinni używać tych środków ale zgodnie z przepisami. Raz w jakimś programie o tajniakach taki jeden krewki pies psiknal praktycznie z paru cm w oczy i uszkodził wzrok zatrzymanemu i skutemu delikwentowi.
Zgłoś
Avatar
ToXiCbrd1 2018-07-31, 19:39 3
Pięknie po prostu pięknie a frajera z kamerą powinni później też za mordę skłóć.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-07-31, 19:42 4
Czym się te biosmieci tak podniecają? Drą te pizdy jak nienormalni, jak by to coś miało dać. Gorzej jak małpy. I o chuj chodzi z tym nagrywaniem, że niby policjant będzie miał przejebane za użycie teasera? Jebani idioci.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-07-31, 19:48 18
Co wy mu robicie kurwa, on tam ma szczepionkę! bydlaki pierdolone nie w szczepionkę! Nagrywaj! Masz przejebane! Jesteś u pani!
Zgłoś
Avatar
Nomex 2018-07-31, 20:00 5
Ło panie... 1 na 1 bez pały i broni... spróbuj powiedzieć "to chodź na solo" jak Cie zaczepiają w 5. Wtedy nawet biegające dzieci nie są przeszkodą...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2018-07-31, 20:12 2
tato tato podjechali hahaaha ojciec jak jak i syn patologia
Zgłoś
Avatar
Criner 2018-07-31, 20:23 14
Jak oglądam coś takiego to aż mnie rwie. Nasza policja jest jaka jest i wiele można im zarzucić, a połowa ludzi w ogóle tam pracujących powinna dać sobie spokój żeby nie pogarszać sytuacji. Niektórzy nie znają przepisów i zgrywają cwaniaków, dają sobie wchodzić na głowę i przez to działają niezdecydowanie.

Druga kwestia to postawa pozostałych ludzi. Policjant wydaje polecenia (tak zakładam, bo początek grania to już połowa akcji), a Sebix stawia opór - wiąże się to z odpowiedzią policjanta w postaci paralizatora czy innego środka przymusu. A reszta co robi? Nagrywają i drą mordy jakby im mieli zamordować tego śmiecia.

A w wiadomościach ostatnio co? Afera kto pierwszy użył gazu! Policja czy pojebany tłum na nich napierający. Jeszcze mundurowych pod sąd pierdolną za to. W Amurice tam się nie pierdolą i jebią ich od razu jak się nie słuchają. Mierzy policeman bronią i każe się położyć, a jeśli ktoś jest na tyle głupi żeby tego nie zrobić to obrywa i koniec! Zero afery, nie słuchał na własne ryzyko. Nasi bohaterowie ledwo gaz i paralizator mają i nawet boją się ich użyć bo "poszkodowani" robią aferę.

Wyobraźcie sobie gdyby akcja z nagrania działa się w USA. Wpada dwóch mundurowych, łapią przypałowców, jak się stawiają to paralizator i na komisariat. Szybko sprawnie i po krzyku. Nasze orły tak samo powinni działać przy czym na dodatek zabierać największą kurwę z tego osiedla żeby nie płodziła takich ameb w pomarańczowych koszulach. Bo chwasty to trzeba z korzeniami wyrywać
Zgłoś
Avatar
MgrMajster 2018-07-31, 20:26 2
Czasem mi się marzy, by w Polsce była taka Policja jak w USA. A przynajmniej takie zasady jak tam działają. Taki sebix nawet bez pozwolenia policjanta nie zesrałby się w gacie bo dostałby kulkę, za użycie środków chemicznych przeciwko Policji.
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2018-07-31, 20:29 1
'Ja pierdole kurwa co ty zrobiłeś debilu tu są dzieci' urzekło mnie to, aż wstyd, że dzieci musiały oglądać policję w pracy, i brawa dla sebixów i karyn za wpajanie dzieciom prawidłowych norm!
Zgłoś
Avatar
j................7 2018-07-31, 20:52 3
Ciekawe czy wyborcza i amnesty internacional zrobią z sebixów ofiary kaczystowskiego reżimu.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-07-31, 21:01
Co po oczach kurwa
Zgłoś
Avatar
Bejker 2018-07-31, 21:07
Szkoda ze Polacy jak ten co nagrywa i ta reszta biednych społecznie ludzi zachowuje się jak mieszkaniec Afryki. Zamiast się ogarnąć i pokierować kolegów aby potrenowali przed inwazją allacha to jakie pseudo awantury ze służbą w niebieskich mundurach robią.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-07-31, 21:10 2
MgrMajster napisał/a:

Czasem mi się marzy, by w Polsce była taka Policja jak w USA.


Nierealne. Zobacz co się dzieje jak policjant siknął gazem w tłum agresywnej opozycji. Antypolskie środowiska prawie się zesrały że u nas redźim kaczafiego. A co dopiero jakby kogoś potraktowali jak w USA.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie