18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Zabawa w życie
j................s • 2013-01-09, 21:03
Tak jak w temacie.
Można porozkminiać ich rozmowę i przerzucić na nasze idee

W brzuchu ciężarnej kobiety były blizniaki. Pierwszy
zapytał się drugiego:
- Wierzysz w życie po porodzie?
- Jasne. Cos musi tam być. Mnie się wydaje, że my
własnie po to tu jestesmy, żeby się przygotować na to
co będzie potem.
- Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by
miało wygladać?
- No nie wiem, ale będzie więcej swiatła. Może
będziemy biegać, a jesć buzią….
- No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A
kto widział żeby jesć ustami! Przecież żywi nas
pępowina.
- No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie
o nas troszczyć.
- Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w
ogóle jest?
- No przecież jest wszędzie wokół nas… Dzięki niej
żyjemy. Bez niej by nas nie było.
- Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli
jej nie ma…
- No jak to? Przecież jak jestesmy cicho, możesz
posłuchać jak spiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz
swiat. Wiesz, ja myslę, że prawdziwe życie zaczyna się
pózniej.”
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2013-01-09, 21:07 199
Czy oby na pewno zamieściłeś to na portalu na którym chciałeś?
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-01-09, 21:10 7
Chcę nawrócić sadoli hehe
Zgłoś
Avatar
Aro1 2013-01-09, 21:11 24
Tak oczywiście a po śmierci będziemy jeść dupami zobaczymy potwora spaghetti który nas stworzył i będziemy popierdalać na 4 nogach które nam dodatkowo wyrosną
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-01-09, 21:17 6
Czy to takie kurwa trudne do przełożenia na nasze życie ?? Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do czegokolwiek ale to jest takie oczywiste że nic się nie dzieje bez przyczyny.Sadole,zawiodłem się na was....
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2013-01-09, 21:23
Kurwa, ja w obecność Boga jakoś uwierzyć nie mogę... na kiecoli patrzeć też nie mogę, ale teks mi się podoba.
Zgłoś
Avatar
Elandar 2013-01-09, 21:24 11
Tak kurwa trudno przełożyć na nasze życie bo uwierz mi nie czuje jak kurwa jezus razem z kumplami śpiewa mi jak jestem cicho. I prawda nic nie dzieję się bez przyczyny ale nadawanie błędnych przyczyn skutkom nie jest w żadnym stopniu "fajne". Grecy wierzyli że pioruny są gdy Zeus jest wkurwiony katolicy w inne brednie. To jest takie oczywiste.
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-01-09, 21:39
Elandar napisał/a:

Tak kurwa trudno przełożyć na nasze życie bo uwierz mi nie czuje jak kurwa jezus razem z kumplami śpiewa mi jak jestem cicho. I prawda nic nie dzieję się bez przyczyny ale nadawanie błędnych przyczyn skutkom nie jest w żadnym stopniu "fajne". Grecy wierzyli że pioruny są gdy Zeus jest wkurwiony katolicy w inne brednie. To jest takie oczywiste.



Postaw się w ich sytuacji: Oni, nie mają pojęcia co ich czeka więc sugerują się WIARĄ,a my to już dorośliśmy więc mamy doświadczenie.Tak jak wspomniałeś ,nie wierzymy w Zeusa bo nie mamy doświadczenia. Ale kto wie? może nasze wnuki będą się śmiać bo Zeus to jest patron sadola!
Zgłoś
Avatar
Elandar 2013-01-09, 21:50 11
Weź kurwa skończ. Primo to nie ten portal secundo to pierdolenie jest chuja warte. Kończ waść, wstydu oszczędź.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-09, 22:36 7
Co to za jehowe farmazony? Może trzeba było wkleić treść ostatniego numeru Strażnicy?
Zgłoś
Avatar
xmikexpl 2013-01-09, 23:29
a mi się podoba.. Troszki naciągane, ale i tak fajne....
Zgłoś
Avatar
ex32 2013-01-10, 0:18 20
I po porodzie jedno dziecko matka bierze do cyca, karmi je, opiekuję się nim a drugie za to że nie wierzyło, wrzuca do płonącego pieca.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-10, 6:08 11
Ja tam dalej twierdzę, że osoby które uważają że ich życiem kieruje niewidoczne ożywione zombie będace jednocześnie swoim synem i ojcem i zrodzone z matki dziwicy i że to niewidoczne zombie do nich mówi, słucha i pokazuje co robić - takich ludzi powinno się zamykać w psychiatryku. Dlaczego jak ktoś mówi że jest Napoleonem, mówi sam do siebie i wyjada rodzynki z dupy to nazywa się go chorym wsadza się go do psychiatryka, a jak ktoś gada z niewidocznym zombie - nie?
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-01-10, 7:12
morał jest krótki i niektórym znany, bliźniaki brzuchu matki nie gadają, tak spaliłem... lolka
Zgłoś
Avatar
grishnok 2013-01-10, 14:24 1
Jasno i klarownie sugerujesz cepie jakoby to że jakiś bóg było jasne i oczywiste.
Dowody dowody OP!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie