18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Avatar
leeroberts Dzisiaj 14:30
Ona na widły kota, może to Ukrainiec ? Oni moją dużę doświadczenie bo przewaznie nabijali kobiety w ciąży albo dzieci - o obdzieraniu ze skóry Polaków nie wspomnę lub mieli zabawę rozcinając brzuch, wyciągają jelita i obwiązaując wokół głowy . Ale spoko problem z kotkiem i będziemy protestować nie z Ukraincami ... PS. Polacy do dzisiaj nie są godnie pochowani i nikt nie protestuje - Polska to jednak stan umysłu jak Rosja . Tak na marginiesie Ukrainiec czy Rusek jedna swołocz . Dalej Ukrofile czekam na komentarze !
Zgłoś
Avatar
Damianos88 Dzisiaj 14:37 1
Don_Vito_Pablito napisał/a:

Jebać kota. To sadol, a nie nastawiony na zyski klub pomocy dla bezdomnych kotów. Te sierściuchy zabijają wiewiórki, myszy, ptaki, jaszczurki, pszczoły, motyle itd. Dziadek jak pare ich ubije nic się nie stanie. Nie robi tego dla zabawy.



A gołab sra gdzie popadnie to jest prawdziwy szkodnik. A starego dziada do wariatkowa
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham Dzisiaj 15:44 1
leeroberts napisał/a:

Ona na widły kota, może to Ukrainiec ? Oni moją dużę doświadczenie bo przewaznie nabijali kobiety w ciąży albo dzieci - o obdzieraniu ze skóry Polaków nie wspomnę lub mieli zabawę rozcinając brzuch, wyciągają jelita i obwiązaując wokół głowy . Ale spoko problem z kotkiem i będziemy protestować nie z Ukraincami ... PS. Polacy do dzisiaj nie są godnie pochowani i nikt nie protestuje - Polska to jednak stan umysłu jak Rosja . Tak na marginiesie Ukrainiec czy Rusek jedna swołocz . Dalej Ukrofile czekam na komentarze !



Chcesz sobie pisać takie rzeczy to pisz po wojnie. Obecnie takie komentarze nie są na rękę ani Polsce ani Ukrainie. Jedynie Rosja się cieszy.
Zgłoś
Avatar
gorol77 Dzisiaj 16:08 1
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



gorolica
chyba pojebalo cie. Moze robi tak twój kot. GOŁEBIE TO LATAJACE SZCZURY . jak chce dziad to niech je dokarmia mnie na parapet nie będą srały. Nie będzie kotów to zeżra cie myszy jak popiela a gołebie zasrają
Zgłoś
Avatar
Adis19844 Dzisiaj 17:25
Wjebał bym hujowi te widły w ten głupi stary ryj i powiedział tak to twoje widły huju.
Zgłoś
Avatar
Molch Dzisiaj 17:36 1
Koty to ścierwa im więcej ich się zajebie tym lepiej:
naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C32614%2Cnaukowcy-co-roku-koty-zabij...
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce Dzisiaj 19:23
TwójCzarnyPan napisał/a:


Jak hodujesz gołębie, to mam nadzieję, że ktoś też zaopatrzy się w wiatrówkę i zrobi z nimi porządek. Czas wypromować taką szczytną kampanię.
Hodowla sraluchów powinna być zakazana jak hodowla agresywnych psów. Z jednych i drugich nie ma żadnego pożytku, za to są problemy.



Nie, hoduję przepiórki zjebie
Zgłoś
Avatar
elim Dzisiaj 19:42
Typowy gołębiarz, u mnie było kiedyś w okolicy kilku takich to regularnie zabijali koty. Dziadek nie wie że się przepisy zmieniły i teraz za to będzie sobie odpoczywał w więzieniu.
Zgłoś
Avatar
Pyszuki Dzisiaj 19:50 1
Ja pierdole, niech sobie tgrysa kupi i pusci na wioske, czy miasto, dziadek bronil swoich golebi, ktore co najwyzej gdzies sie moga zesrac, one zwierzaka nikomu nie zabija. Hujowo ze widlami i ten kot tam jeczy, ale gosc mial racje. Ja mam kroliczka i sobie biega po balkonie, sasiad ma kota i bym go zajebal jakby zaatakowal mi moja ksiezniczke. Kota i sasiada tez xD

Zgłoś
Avatar
gieroj111 Dzisiaj 19:56
co pan zrobił ? pozbyłem się szkodnika
Zgłoś
Avatar
Pyszuki Dzisiaj 19:59
Dodam jeszcze, ze dziadek odjebal kota widlami juz na swojej posesji, no bardziej w furtce, ale jakby pies forsowal jego furtke?
Takze chlop bronil swojego na swoim, to nie wolno tak?
Zgłoś
Avatar
maveric666 Dzisiaj 20:08
Ubecka kurwa
Zgłoś
Avatar
Latissimus Dzisiaj 20:15
Jak zawsze w komentarzach większe ubolewanie nad zwierzęciem niż człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 20:21
Pyszuki napisał/a:

Dodam jeszcze, ze dziadek odjebal kota widlami juz na swojej posesji, no bardziej w furtce, ale jakby pies forsowal jego furtke?
Takze chlop bronil swojego na swoim, to nie wolno tak?


Jeśli prawdę tu piszą, że zastawia pułapki i wabi koty podkładając martwe gołębie to raczej nie jest w porządku.
Poza tym, to wygląda na działkę ROD, czyli nie za bardzo jest na swoim.
Zgłoś
Avatar
Siriuz Dzisiaj 20:28
Szary_Jeleń napisał/a:

Koty to nie psy baranie. Koty potrzebują wolności.
Inną sprawą jest, że np w miastach kotów nie powinno się chować, po tych waszych klatkach zwanych mieszkaniami.



Co Ty wygadujesz? Od tysięcy lat ludzie trzymają koty blisko, zwłaszcza w miastach czy na statkach. Koty nie robią rozpierdolu i nie szkodzą ludziom, za to likwidują szkodniki, które roznoszą choroby i robią rozpierdol. W miastach powoli już zaczyna być widać efekty lewackiego zwalczania kotów. Jak przez 30 lat życia w Warszawie nie widziałem szczura czy myszy na ulicy, tak teraz po kilka rocznie widzę. Lewacy to popierdoleńcy i też dali popis jak ratując rybki i naturę oprotestowali budowy zbiorników retencynych... Lewactwo to szkodniki i może dlatego nie lubią kotów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie