18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 10:47
PanJacekPierwszy napisał/a:

A ta powódź co aktualnie zabiła ileś tam ludzi to za ich kurestwa i wałki idąc twoim tokiem myślenia



Ci akurat zginęli przez eko-terrorystów, którzy blokowali budowy zbiorników retencyjnych, a obecnie zasiadają na najwyższych stołkach w antypolskim rządzie, no i przez ryżą kurwę, która zamiast ogłosić ewakuację, pierdoliła, że nie ma powodów do obaw.

[ Dodano 2024-09-19, 10:53 ]
RSTB30 napisał/a:

Ale kotek dostał 😀 załatwił go po upadlińsku



No, nie szkaluj naszych braci. Trzeba wybaczyć, a najlepiej udawać, że nic takiego nie miało miejsca.
Zgłoś
Avatar
Kanar499 Dzisiaj 11:01 1
Jebany stary chuj, podgatunek co topi psy w rzece a w niedzielę w pierwszym rzędzie w kościele, odpierdolcie się od kotów bo to w chuj ludzkie zwierzęta
Zgłoś
Avatar
Wiewór Dzisiaj 11:06 1
psyhepl napisał/a:

o ja pierdole chory dziadek na głowę trzeba mu pomóc



Tak. Trzeba mu podac pavulon

[ Dodano: 2024-09-19, 11:07 ]
kulawiec napisał/a:

Kot jest szkodnikiem i nie jest częścią polskiego ekosystemu. Koty powinny być trzymane wyłącznie w domach. Dzikie koty, powinny być odławiane, sterylizowane, a domowe chipowane i właściciel, który wypuszcza kota, powinien płacić olbrzymie kary.
Sam mam koty w domu, i uważam, że ludzie, którzy wypuszczają koty na dwór w Polsce, powinni być jebani w dupę gorącym pogrzebaczem, aż im się naprostują te dwie fałdy w czerepie.



Ale jak ktos ma dwór to chyba moze na swoim dworze puszczać kota.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 11:08 3
Dziadek wyraźnie jebnięty. Powiedziałbym: "no dobra, chory, nie wie co robi." Ale "dwa gołębie zabrał" wskazuje, że to jebany gołębiarz. Takich trzeba tępić razem z ich fruwającymi szczurami. Kot jest pożyteczny, szczególnie na działkach, bo łapie gryzonie. A gołąb tylko sra. Kto je hoduje i dokarmia powinien być jebany.

Dziadowi ktoś powinien wytruć jego sraluchy, zabolałoby go to bardzo. Może nawet z tego bólu zejdzie na zawał i świat zrobi się lepszy.

[ Dodano: 2024-09-19, 11:14 ]
krogulix napisał/a:

Koty to szkodniki w obecnej formie, zabijają dla zabawy wszystko co się rusza, nie tylko gołębie ale wszystkie ptaki, gryzonie, owady, niszczą różnorodność biologiczną nie dając przyrodzie nic w zamian. Jak ktoś chce kotka to niech trzyma go w domu, inaczej zasługuje właśnie na takie widly


To nagranie z jakichś działek, a tam problemem są myszy i szczury. Ale nie ma ich tam, gdzie żyją dzikie koty. Podobnie w blokach. Po powodzi w 1997 na Wrocław spadła plaga szczurów, bo w piwnicach potopiły się koty. Pamiętam, jak władze ściągały je potem z innych miast.
Więc nie pierdol.

[ Dodano: 2024-09-19, 11:25 ]
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Hoduję ptaki i muszę się potwierdzić, koty to była plaga, aż nie zaopatrzyłem się w wiatrówkę i przestały przychodzić😁 A moje domowe koty swoich nie ruszają


Jak hodujesz gołębie, to mam nadzieję, że ktoś też zaopatrzy się w wiatrówkę i zrobi z nimi porządek. Czas wypromować taką szczytną kampanię.
Hodowla sraluchów powinna być zakazana jak hodowla agresywnych psów. Z jednych i drugich nie ma żadnego pożytku, za to są problemy.
Zgłoś
Avatar
modoc Dzisiaj 11:42
EL_Loco77 napisał/a:

Sam jesteś kurwą jebaną



Bierzesz z połykiem czy bez
Zgłoś
Avatar
dept1987 Dzisiaj 12:08 1
Piwo dla dziadka. Siódme życie siersciuch przebite widlami
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 12:14
kulawiec napisał/a:

Kot jest szkodnikiem i nie jest częścią polskiego ekosystemu. Koty powinny być trzymane wyłącznie w domach. Dzikie koty, powinny być odławiane, sterylizowane, a domowe chipowane i właściciel, który wypuszcza kota, powinien płacić olbrzymie kary.
Sam mam koty w domu, i uważam, że ludzie, którzy wypuszczają koty na dwór w Polsce, powinni być jebani w dupę gorącym pogrzebaczem, aż im się naprostują te dwie fałdy w czerepie.


Co znaczy "polskiego ekosystemu"? Koty, szczury, gołębie, wrony, wróble, a nawet karaluchy i pluskwy są częścią MIEJSKIEGO ekosystemu. I populacja wszystkich musi być pod kontrolą. Koty kontrolują populacje gryzoni i po części, gołębi, których zwyczajnie jest za dużo. To z nimi trzeba robić porządek, a taki dziad-hodowca sraluchów tylko ten problem powiększa.

[ Dodano 2024-09-19, 12:24 ]
Niemalekko napisał/a:

A ja mam beke jak się ludzie rozczulają nad kotkami nad pieskami A człowieka jak zajebią to spoko luz.


Jeden kot jest bardziej pożyteczny niż stu sadoli.
Zgłoś
Avatar
Majomir Dzisiaj 12:37
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



Czy tymoże jesteś pojebany
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 12:41 1
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.


Najlepiej oceniony komentarz? Na chwilę obecną 136 piw dla obrońcy dziada, co hoduje latające szczury? Ja pierdolę.

Wiedziałem, że sadole są popierdoleni, ale nie spodziewałem się tylu pojebanych gołębiarzy.
Zgłoś
Avatar
pppawcio Dzisiaj 12:49 1
Joachim napisał/a:

Chuj tam z kotem



Chuj z Tobą..
Zgłoś
Avatar
xjan Dzisiaj 12:50
Siriuz napisał/a:

Dlatego pierdolone ptaki latają a koty nie. Te które dadzą się złapać kotu to zwyczajne niedołężne pierdoły, które trzeba odsiać z puli genowej.



To samo można napisać o kocie. Dał się złapać na widły i wyleciał z puli genowej.
Zgłoś
Avatar
pppawcio Dzisiaj 12:51
@Joachim: liż kule
Zgłoś
Avatar
Loookas79 Dzisiaj 14:07
Kurde czym on to kręcił ??? nokia 1600 ???
chociaż by sobie obiektyw wyczyścił bo gówno widać ...
Zgłoś
Avatar
Puffin Dzisiaj 14:13
Joachim napisał/a:

Chuj tam z kotem



chujz toba
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń Dzisiaj 14:16
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



Koty to nie psy baranie. Koty potrzebują wolności.
Inną sprawą jest, że np w miastach kotów nie powinno się chować, po tych waszych klatkach zwanych mieszkaniami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie