18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
Szangti Dzisiaj 7:28
Ale zdolny dziadek, piwko dla niego.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały Dzisiaj 7:50 2
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

Jeden kot jest w stanie dla zabawy zabic w ciągu dnia ponad 10 ptaków. Obszczywają kurwy wszystko co mogą, jebie to na kilometr. Koty, psy i inne wymysły powinny być kontrolowane przez właścicieli.



Jeden gołąb jest w stanie dla zabawy w ciągu dnia osrać ponad 10 samochodów. Osrywają kurwy wszystko co mogą, jebie to na kilometr. Gołębie powinny być kontrolowane przez właścicieli.
Zgłoś
Avatar
metyoo Dzisiaj 8:04 2
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



gołębie dla zabawy można zabijać! ani to pożyteczne, ani nieszkodliwe!
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS Dzisiaj 8:15
Nagrywający = zakłamane ścierwo.
Niby "broni" kota ale nie zareagował bo dziadka się wystraszył...?
Zgłoś
Avatar
krogulix Dzisiaj 8:20
Koty to szkodniki w obecnej formie, zabijają dla zabawy wszystko co się rusza, nie tylko gołębie ale wszystkie ptaki, gryzonie, owady, niszczą różnorodność biologiczną nie dając przyrodzie nic w zamian. Jak ktoś chce kotka to niech trzyma go w domu, inaczej zasługuje właśnie na takie widly
Zgłoś
Avatar
Bonkojad Dzisiaj 8:32
Nagrywający nie lepszy. Mógł wyrwać te widły. Co taki stary ch.. mógł mu zrobić.
Zgłoś
Avatar
RSTB30 Dzisiaj 8:38
Ale kotek dostał 😀 załatwił go po upadlińsku
Zgłoś
Avatar
yellow87 Dzisiaj 9:27
Yno napisał/a:

utylizacja, nie kota, tylko tego jebanego cwela. mam nadzieję, że do końca życia będą dymać w pierdlu



to chyba nie za długo... B)

[ Dodano: 2024-09-19, 09:27 ]
Teraz psychodziadzia powinien dostać widły w dupę, po sam kij.
Zgłoś
Avatar
zotrix Dzisiaj 9:29
Yno napisał/a:

utylizacja, nie kota, tylko tego jebanego cwela. mam nadzieję, że do końca życia będą dymać w pierdlu


nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
OscaroCardozo95 Dzisiaj 9:32 2
Akcja 30km ode mnie. Chlop ma na działce zastawione wnyki, pułapki - martwego gołębia, wrzuca do pułapki i tak lapie i zabiją zwierzaki. Stara jebana gangrena do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
PanWladca Dzisiaj 9:34
Pytanie czy to teren dziadka czy nie. Jak działka dziadka to niech ten nagrywajacy wypierdala.
A do psiarzy, mam nadzieję że niedługo tak się zmienia przepisy , że Ci co chodzą z psami (amstafami) bez kagańca i smyczy będę odpowiadać za delikt usiłowania morderstwa. Jak tylko
Zgłoś
Avatar
gdfgdf Dzisiaj 9:52
Pewnie spolszczony ukrainiec, z ukrainy przyjechał, widać od razu że jest wirtuozem wideł, jak kota przyszpilić widłami to nie lada wyczyn, sam mam koty więc wiem jak trudno z kopa czasem im dać, trafić je, a co dopiero tak
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku Dzisiaj 9:59 1
Kurwa ale gołębie to przecież jak kura, to ma jeden pierdolony zwój mózgowy. W mieście łazi to po bocznych drogach, siedzi na asfalcie, nie ucieka, codziennie do pracy gimnastykuje się samochodem żeby tego gówna nie rozjechać, nie z miłości a mam dwa sportowe obniżane, a plastiki i lampy wiadomo dziś jakie. Jakby kot spał na słońcu to te szczury latające same podejdą i mu łeb wsadzą w mordę. Kruki, gawrony ok, cwane, kumate, ale to jest pomyłką ewolucji.
Zgłoś
Avatar
Manfred-Ef Dzisiaj 10:06
A chuj tam , koteł ma 7 żywotów a dziadyga raczej nie ... I starego do nieba chyba nie wpuszczą.
Zgłoś
Avatar
quaku_ Dzisiaj 10:13 2
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.


U mnie na wsi jest typ, który ma gołębie. Jakis kot sąsiada zaczął mu te gołebie wpierdalać. Chłop złapał tego kota i zaczął nim napierdalać o ściane, a następnie wrzucił go do pieca. Nikt by sie nie dowiedział, gdyby nie to, że wszystko nagrał telefonem jego upośledzony umysłowo syn, który pochwalił się nagraniem w szkole.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie