18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
TwardyHardy Dzisiaj 0:53 1
rufzor napisał/a:

Daj adres tego dziadka



zesraj sie
Zgłoś
Avatar
Alosza Dzisiaj 1:09 1
Qurfa co za Wersal..kamerzysta następny na widelec za grepsy typu.. Proszę się wytłumaczyć co Pan zrobił?
Zgłoś
Avatar
kulawiec Dzisiaj 1:24 2
Yno napisał/a:

utylizacja, nie kota, tylko tego jebanego cwela. mam nadzieję, że do końca życia będą dymać w pierdlu



Kot jest szkodnikiem i nie jest częścią polskiego ekosystemu. Koty powinny być trzymane wyłącznie w domach. Dzikie koty, powinny być odławiane, sterylizowane, a domowe chipowane i właściciel, który wypuszcza kota, powinien płacić olbrzymie kary.

Sam mam koty w domu, i uważam, że ludzie, którzy wypuszczają koty na dwór w Polsce, powinni być jebani w dupę gorącym pogrzebaczem, aż im się naprostują te dwie fałdy w czerepie.
Zgłoś
Avatar
Pawel0991 Dzisiaj 1:37
Jeśli nie masz w domu myszy, to po chuj trzymać kota, żadnego z tego pożytku. Psa to rozumiem , ale te miałczące skurwysyny. Nie żebym pochwalał dziadek ma chyba ukr... korzenie.
Zgłoś
Avatar
Barbarianowypng Dzisiaj 1:56 1
O jebany zwyrol
W bransoletki go, chloropromazyna 200% w udo i do spanka, aż nie kojfnie
Do końca swojego marnego życia będzie warzywem
Zgłoś
Avatar
EL_Loco77 Dzisiaj 2:06
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



Sam jesteś kurwą jebaną
Zgłoś
Avatar
marcin9002 Dzisiaj 2:27 1
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



Ciebie to chyba rodzice nie kochali . Oczywiście o ile ich w ogóle znasz. Niech dziad pilnuje swoje latające szczury srające gdzie popadnie. Jak mi jego latający szczur obsra łeb to też mogę skurwysyna zajebac? I idąc ta logika, skoro zajebał kota widłami to właściciel kota może zajebac teraz jebanego dziada?
Zgłoś
Avatar
Kapiszon Dzisiaj 2:38 1
Tu jest sadistic 😅 nie ma miękkiej gry. Jestem za kotem , jebać gołębie
Zgłoś
Avatar
kakalos Dzisiaj 4:09
Don_Vito_Pablito napisał/a:

Jebać kota. To sadol, a nie nastawiony na zyski klub pomocy dla bezdomnych kotów. Te sierściuchy zabijają wiewiórki, myszy, ptaki, jaszczurki, pszczoły, motyle itd. Dziadek jak pare ich ubije nic się nie stanie. Nie robi tego dla zabawy.



a skąd wiesz? Moze to tez sadol
Zgłoś
Avatar
hitmeme Dzisiaj 4:29 2
Dziadek gada że mu te piszczące kurwy gołębie zabijają. Więc o chuj chodzi? Psy na smyczy trzymać i koty też. Pewnie mu tam szczają jeszcze. Piwo dla dziadka. Wziął sprawiedliwość we własne ręce.
Zgłoś
Avatar
duszekklebuszek Dzisiaj 5:01
Co za skurwyyn. Ten kot przecież miałczy z bólu.. zero empatii. Takich starych dziadów tylko do utylizacji albo najlepiej do Majdanka wywieź. Ja bym dziadowi tak so widły wbił i niech się męczy.
A tfu kurwa!!
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy Dzisiaj 5:36
dżonyłojlker napisał/a:

Gołębiarze to jebane gówno, Pan Bóg też tak uważa - nie bez powodu spierdolił im na łby dach hali MTK


A ta powódź co aktualnie zabiła ileś tam ludzi to za ich kurestwa i wałki idąc twoim tokiem myślenia
Zgłoś
Avatar
silwerbalk Dzisiaj 5:41 1
Kotów jest aż zaa dużo ..... Narobili ludzie gówna i teraz inni mają się kurwa męczyć. A spierdalać mruczka chcesz to se go pilnuj. A nie wypierdalasz bo ci się znudził. Tak 2/3 trzeba by potruć i by było git wtedy z ich populacją

[ Dodano: 2024-09-19, 05:42 ]
duszekklebuszek napisał/a:

Co za skurwyyn. Ten kot przecież miałczy z bólu.. zero empatii. Takich starych dziadów tylko do utylizacji albo najlepiej do Majdanka wywieź. Ja bym dziadowi tak so widły wbił i niech się męczy.
A tfu kurwa!!



Wygląda jak stary SSman ..... Nie zdziwię się jeśli jest to potomek akcji wisła
Zgłoś
Avatar
danielxc717 Dzisiaj 6:18
chorym napisał/a:

Spokojnie ten kot ma jeszcze kilka żyć, chociaż nie wiadomo ile razy już dostał z wideł



Jeszcze słychać że żyje 🤣
Zgłoś
Avatar
atbi Dzisiaj 7:08 1
Koty to najgorsze szkodniki.
Kurwy mordują wszystko dla zabawy.
Do wora sierściucha...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie