18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
psotna_cipka Wczoraj 22:49 1
Chuj z kotem. Ważniejsze czy widły się nie stępiły.
Zgłoś
Avatar
pazuzu Wczoraj 22:55 6
Zgłoś
Avatar
StillAlivePunk Wczoraj 23:04 2
Ogólnie to mnie pierdoli jakoś czy to ptaszka czy kotka czy pieska ktoś zajebał czy nie. Ale żeby chociaż stary ramol wziął i go szybko ubił to by problemu nie było, nie mam nic do gołębiarzy pomimo że sam tych latających szczurów nienawidzę, to rozumiem że komuś może to zwyczajnie sprawiać radość. Tak czy inaczej chuj dziadowi w dupę, skoro się ptak dał złapać to był zwykłą ciotą co nie potrafi uciekać.
Zgłoś
Avatar
Gunter88 Wczoraj 23:07 2
jebany cwel stary
Zgłoś
Avatar
danielusx25 Wczoraj 23:09 2
stary cap teraz może pójść w pasiaki na 3 lata ale powinni go usadzić dla przykładu że wkażdym wieku mozna isc do pierdla bo czują sie bezkarnie
Zgłoś
Avatar
tom116 Wczoraj 23:12 2
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



Nie lubie kotów, a gołębi wręcz nie cierpie. Już pare zajebałem. Jestem ciekawy co gołebie mogą robić oprócz srania .
Ps. koty nie zabijają dla zabawy też je jedzą i wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 23:16 6
Gołębiarze to jebane gówno, Pan Bóg też tak uważa - nie bez powodu spierdolił im na łby dach hali MTK
Zgłoś
Avatar
a1lp2ha3 Wczoraj 23:19
Na wsi to popularne straciliśmy nie jednego psa w ten sposób ale miały odrobinę wolności wielkie rzeczy wymagają kompromisów
Zgłoś
Avatar
nadyb Wczoraj 23:40 2
tom116 napisał/a:

Jestem ciekawy co gołebie mogą robić oprócz srania .


Nic. Ich cykl zyciowy: ziarno->kupa->ziarno->kupa itd...
Zgłoś
Avatar
jacek229 Wczoraj 23:41 1
Stary huj !!!!
Zgłoś
Avatar
chorym Wczoraj 23:51
Spokojnie ten kot ma jeszcze kilka żyć, chociaż nie wiadomo ile razy już dostał z wideł
Zgłoś
Avatar
dominik666 Dzisiaj 0:11 1
Dlatego jebanych gołębiarzy zgłasza się jako uciążliwych ,dotąd aż im nie każą zwinąć hodowli tego latającego gówna. Kumpel w swojej okolicy skasował już ze trzy hodowwle gołębi takimi zgłoszeniami XD
Zgłoś
Avatar
Machol Dzisiaj 0:17
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



Dobra, to brakujący kontekst: Dziad zrobił sobie z tego zabijania rozrywkę, bo podrzucał świeżo padłe ptaki i koty na to leciały. Z drugiej strony oburzeni kociarze, którzy dokarmiali te dziko żyjące koty, wiedząc że nieopodal mieszka pierdolnięty dziadyga i będą się mu kręcić po posesji.
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie Dzisiaj 0:37
Kali111 napisał/a:

y ale kot



Weź usuń kurwa ten komentarz XDDDDDDDDDDDDDD

Koty to pierdolone terminatory. Potrafią w ciągu roku naruchać dwa pierdolone stada. Jeden kot jest w stanie dla zabawy zabic w ciągu dnia ponad 10 ptaków. Obszczywają kurwy wszystko co mogą, jebie to na kilometr. Koty, psy i inne wymysły powinny być kontrolowane przez właścicieli.
Zgłoś
Avatar
LucasSaatkamp Dzisiaj 0:49 1
Don_Vito_Pablito napisał/a:

Jebać kota. To sadol, a nie nastawiony na zyski klub pomocy dla bezdomnych kotów. Te sierściuchy zabijają wiewiórki, myszy, ptaki, jaszczurki, pszczoły, motyle itd. Dziadek jak pare ich ubije nic się nie stanie. Nie robi tego dla zabawy.



No dokładnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie