18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
CrookerS Wczoraj 21:59 4
Prawidlowo. Nie znecal sie. Pewnie gdyby nie nagrywal zjeb to by juz bylo po sprawie a tak rudy sie meczy.

Nienawidze kotow, za dzieciaka jak hodowalem kroliki to mi rudzielce choroby przynosily
Zgłoś
Avatar
Sztorm13 Wczoraj 22:09 1
2 gołębie jeden kot ,to chyba może dziadek sobie jeszcze dobrać żeby po równo było .. 🤣😂
Zgłoś
Avatar
paragon0 Wczoraj 22:10
Chora akcja, ale dziadek coś wspominał na filmie o gołębiach, przypuszczam że hoduje je i pewnie mu się zdarzyło że mu kot zabił parę, zrozumiałe działanie dziadka. Sam nie miałbym serca zabić takiego sierściucha, choć ja nie hoduje gołębi, które zginęły przez koty, może inaczej bym myślał wtedy.
Zgłoś
Avatar
rayananer Wczoraj 22:10
co wy pierdolcie to nie mam pytan, miaastowi jestescie czy wyprane łby propagandą rodem slava banderini?
Zgłoś
Avatar
janczo89 Wczoraj 22:11 4
jebany stary cwel do utylizacji stary chuju , szkoda nawet na te stare gówno trumny tfuuuuuu
Zgłoś
Avatar
Konrad9292 Wczoraj 22:13 6
Dziadek sadol !! Jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie że ktoś zabłądził w Internecie 😁 nie zapominajcie co to za strona 🍺
Zgłoś
Avatar
Pawehan Wczoraj 22:13 3
Nie chodzi o to że kot mu wchodził w szkodę, najgorsze jest to że pewnie mu dawał jeść ,skurwiel ,dziad pierdolony oby zdechł w męczarniach.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Wczoraj 22:13 8
Szkoda czy nie szkoda kota to w sumie nieważne. Spójrzmy na to z perspektywy kogoś kto prowadzi małe gospodarstwo rolne. Jakiś typ hoduje sobie kury. I lisy przyłażą z lasu i mordują mu te kury. Co robi? Albo ma psa, który lisa zajebie, albo sam przyuważy chujka i jebnie z dwururki. Potem zakopie go za szopą i tyle było słychać. Takie rzeczy mają miejce dzień w dzień w polskich wsiach i nikogo to nie obejdzie bo przecież lis to szkodnik, morderca kurek. Tutaj dziadek zajebał kota własnoręcznie i ktoś to nagrał. I wielkie halo bo kot. No i nagrane. No ja jebie, przecież nie zajebał go, żeby zjeść, czy otworzyć budę z kurczakiem w cieście na ostro. Uznał, że kot mu szkodzi. Jeśli kot był czyjś to trudno, nie dopilnował, jeśli niczyj to zwykły szkodnik.
Zgłoś
Avatar
POLAKZKRWIIKOSCI Wczoraj 22:30 5
Jebac tą starą kurwe chora psychiczna . W łeb mu wbić te widły . Śmieć jebany
Zgłoś
Avatar
Subhuti Wczoraj 22:32
Zgłoś
Avatar
macias2k Wczoraj 22:36 2
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.


Co ty pierdolisz jebać te obsrajduchy . Koty to drapieżniki a ty najwidoczniej ma dwa zwoje mniej od tych osrańców

[ Dodano: 2024-09-18, 22:39 ]
krz30ychu napisał/a:

Szkoda czy nie szkoda kota to w sumie nieważne. Spójrzmy na to z perspektywy kogoś kto prowadzi małe gospodarstwo rolne. Jakiś typ hoduje sobie kury. I lisy przyłażą z lasu i mordują mu te kury. Co robi? Albo ma psa, który lisa zajebie, albo sam przyuważy chujka i jebnie z dwururki. Potem zakopie go za szopą i tyle było słychać. Takie rzeczy mają miejce dzień w dzień w polskich wsiach i nikogo to nie obejdzie bo przecież lis to szkodnik, morderca kurek. Tutaj dziadek zajebał kota własnoręcznie i ktoś to nagrał. I wielkie halo bo kot. No i nagrane. No ja jebie, przecież nie zajebał go, żeby zjeść, czy otworzyć budę z kurczakiem w cieście na ostro. Uznał, że kot mu szkodzi. Jeśli kot był czyjś to trudno, nie dopilnował, jeśli niczyj to zwykły szkodnik.


Przecież jak go dojebał to mogł go złapać i oddać do schroniska. Pierdolisz od rzeczy. Przydałaby ci się deskoterapia. Jesteś szkodnik trzeba cię na widły
Zgłoś
Avatar
Bigoss Wczoraj 22:39 3
Śmieć jebany … żeby ktoś kiedyś podobnie kurwe potraktował

[ Dodano: 2024-09-18, 22:40 ]
Śmieć jebany …
Zgłoś
Avatar
macias2k Wczoraj 22:43 5
Stara ubecka kurwa .
Zgłoś
Avatar
rufzor Wczoraj 22:44 3
Daj adres tego dziadka
Zgłoś
Avatar
Jacson Wczoraj 22:45 1
No...i to jest sadol. Brawo dla widlarza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie