18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2023-08-11, 1:00 18
To chyba można podciągnąć pod planowane samobójstwo. Te wszystkie ofiary dobrze wiedzą jak jest w tym ich kurwidołku a mimo to siedzą z tymi telefonami na ulicach nawet w nocy (choć tam pora dnia nie robi różnicy). Swoją drogą broń powinna być tam rozdawana każdemu przy okazji uzyskania pełnoletniości. Bandzior i tak ma broń a tak to obywatele jakiś procent patologi by odstrzelili.
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2023-08-11, 8:54
Dobrze mawiają że telefony zabijają
Zgłoś
Avatar
mieszał 2023-08-11, 10:52
Sam jesteś głupi.
Zgłoś
Avatar
C................r 2023-08-11, 11:09
W podstawowym wyposażeniu telefonu powinni mieć granat, dla każdego nowego wybrańca.
Zgłoś
Avatar
Res0r 2023-08-11, 12:16
Jeżeli to był smartfon to nie był taki głupi - chociażby z nazwy
Zgłoś
Avatar
kupaDelfina 2023-08-11, 12:37 6
W głowie się nie mieści, że to ta sama planeta. Jak się ogląda te filmiki niby czlowiek wie że to tylko kilka tysięcy kilometrów dalej, że to też ludzie. Ale widząc co się tam dzieje, jak bardzo chuja warte jest ludzkie życie a rzeczy do nabycia cenne.... nie dociera to do mnie, głowa odmawia przyswojenia takich informacji. Co za chory system, wychowanie, zwyczaje, zezwierzecenie. Ci ludzie, o ile dożyją, będą siedzieć w wieku 70 lat przed swoja favela i wspominać ilu zabili za ile telefonów, wyobrażacie sobie ten stan umysłu? Jak ze soba wytrzymać. Stan majątkowy i tak się nie zmieni, wszystko przebaluja i wydadzą na codzienne potrzeby, taka metoda wzbogacania się nie ma przyszłości. Dramat.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-08-11, 15:01 2
kupaDelfina napisał/a:

W głowie się nie mieści, że to ta sama planeta. Jak się ogląda te filmiki niby czlowiek wie że to tylko kilka tysięcy kilometrów dalej, że to też ludzie. Ale widząc co się tam dzieje, jak bardzo chuja warte jest ludzkie życie a rzeczy do nabycia cenne.... nie dociera to do mnie, głowa odmawia przyswojenia takich informacji. Co za chory system, wychowanie, zwyczaje, zezwierzecenie. Ci ludzie, o ile dożyją, będą siedzieć w wieku 70 lat przed swoja favela i wspominać ilu zabili za ile telefonów, wyobrażacie sobie ten stan umysłu? Jak ze soba wytrzymać. Stan majątkowy i tak się nie zmieni, wszystko przebaluja i wydadzą na codzienne potrzeby, taka metoda wzbogacania się nie ma przyszłości. Dramat.



z tym wiekiem 70 to ja bym się tak nie rozpędzał bo popatrz ile lat mają osoby które występują w południowo amerykanskich spektaklach - 30-40latka znaleźć jest tak samo prosto jak dziewice w niegdyś gimnazjum
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2023-08-11, 16:38 2
kupaDelfina napisał/a:

W głowie się nie mieści, że to ta sama planeta. Jak się ogląda te filmiki niby czlowiek wie że to tylko kilka tysięcy kilometrów dalej, że to też ludzie. Ale widząc co się tam dzieje, jak bardzo chuja warte jest ludzkie życie a rzeczy do nabycia cenne.... nie dociera to do mnie, głowa odmawia przyswojenia takich informacji. Co za chory system, wychowanie, zwyczaje, zezwierzecenie. Ci ludzie, o ile dożyją, będą siedzieć w wieku 70 lat przed swoja favela i wspominać ilu zabili za ile telefonów, wyobrażacie sobie ten stan umysłu? Jak ze soba wytrzymać. Stan majątkowy i tak się nie zmieni, wszystko przebaluja i wydadzą na codzienne potrzeby, taka metoda wzbogacania się nie ma przyszłości. Dramat.



A tam pierdolisz, lewaki mówią, że Polska jest zacofana, ogólnie średniowiecze i w Polsce najgorzej
Zgłoś
Avatar
Lukasz_MX 2023-08-15, 1:27
kupaDelfina napisał/a:

W głowie się nie mieści, że to ta sama planeta. Jak się ogląda te filmiki niby czlowiek wie że to tylko kilka tysięcy kilometrów dalej, że to też ludzie. Ale widząc co się tam dzieje, jak bardzo chuja warte jest ludzkie życie a rzeczy do nabycia cenne.... nie dociera to do mnie, głowa odmawia przyswojenia takich informacji. Co za chory system, wychowanie, zwyczaje, zezwierzecenie. Ci ludzie, o ile dożyją, będą siedzieć w wieku 70 lat przed swoja favela i wspominać ilu zabili za ile telefonów, wyobrażacie sobie ten stan umysłu? Jak ze soba wytrzymać. Stan majątkowy i tak się nie zmieni, wszystko przebaluja i wydadzą na codzienne potrzeby, taka metoda wzbogacania się nie ma przyszłości. Dramat.



Gratuluje wyrabiania sobie opinii o swiecie na podstawie sadola.
Zgłoś