18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
thoms 2010-08-30, 16:45 20
nie wiesz debilu że PIES to ciasta? google translator się kłania ciulu...
Zgłoś
Avatar
jamajboy 2010-08-30, 17:26 2
thoms napisał/a:

nie wiesz debilu że PIES to ciasta? google translator się kłania ciulu...



bo to jest dla śmiechu wrzucone a nie żeby sobie każdy tłumaczył pojedyncze zdjęcie i najwidoczniej nie jestem takim super poliglotą jak ty:] a z tymi wyzwiskami to do mamusi jak cię nie nauczyła kultury...
Zgłoś
Avatar
KacapSKY 2010-08-30, 17:37 2
ej, sorry jamajboy, ale to jest bardziej suche od piasku na Saharze...
Zgłoś
Avatar
meggi 2010-08-30, 21:21 1
dla smiechu? to cos Ci nie wyszlo
Zgłoś
Avatar
777 2010-08-31, 1:04
myślałem o tym, że jest napisane "najlepsze kawy gdzieśtam" , a potem jest pozycja "ciastka"...
Potem jednak zauważyłem komentarz autora
Zgłoś
Avatar
K................t 2010-08-31, 2:55 2
@thoms
To był żart słowny. Dla ciebie najwidoczniej był zbyt trudny, ciulu.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2010-08-31, 11:55
nie ogarniam tej kuwety
Zgłoś
Avatar
GeorgeForeman 2010-09-01, 12:41 1
angielskiego sie wypada troche puczyc geju
Zgłoś
Avatar
ZłoconyPenisZagłady 2010-09-14, 20:36
Nie za trudny a za słaby.

Z czego tu się śmiać? Żeby to chociaż był polski lokal

Autora do szkoły (odpowiednio, albo szkoły angielskiego albo poczucia humoru, a najlepiej do obu)
Zgłoś
Avatar
Torghal 2010-09-14, 20:38
Suchar jakiego dawno nie widziałem Tagi też są dobre: pies, kuchnia, nowinki.
Zgłoś
Avatar
koopa 2010-09-14, 21:05
Krytykować leszcze tylko potraficie zamiast sami coś wrzucić.
Zgłoś
Avatar
Syrq 2010-09-14, 21:19 8
No kurwa, nie wiem jak to skomentować, bo inaczej niż obraza użytkownika się nie da, a na ogół jestem grzeczny i ciężko by mi z tym było .
Dobra, chyba mam.
Myślałem, że sadistic to w miarę normalny portal, na którym można się pośmiać z paru filmików, obrazków, komentarzy. Ale kurwa z dnia na dzień widzę coraz więcej tego gówna, tego typu co w temacie. To chyba nie jest jebane przedszkole, czy podstawówka, tylko Sadistic! To nie jest śmieszne, tylko żałosne, bo pokazuje brak wiedzy autora, który próbuje się jakoś bronić głupimi wymówkami typu "nie jestem super poliglotą :]", a jego wymówki są gówno warte, bo chyba każdy jebany człowiek w tym jebanym kraju w wieku >10 posiada chociaż podstawowy poziom angielskiego, którym chociażby wykazuje się na podwórku czy na internecie. Tak więc, proszę cie, wypierdalaj do szkoły, jak to powiedział użytkownik Kejna. Nie musisz być poliglotą, bądź chociaż bilingwistą w najmniejszym stopniu, żebys rozumiał takie słowa jak "pie", "one", itp.
Chyba skończyłem, najwyżej coś zedytuje później i jeszcze coś popiszę. I przepraszam, ale nie umiem bez przekleństw I wybacz autorze tematu, jednak cię obraziłem
O, przy okazji się przywitam z wszystkimi, bo to chyba mój pierwszy post na portalu!
Cześć!
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-09-14, 21:23 3
Syrq napisał/a:

O, przy okazji się przywitam z wszystkimi, bo to chyba mój pierwszy post na portalu!


Profilu własnego nie widzisz, nie wiesz co robisz czy współdzielisz konto z innymi osobami?

Syrq

Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 7
Zgłoś
Avatar
koopa 2010-09-14, 21:24
2x up
Widze kolego, że na piwka liczysz przez tą wypowiedź.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie