18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Porównanie „przed i po" efektów z filmu „Miasto 44". Wszystkie te efekty zostały stworzone przez Czeską Firmę UPP, która ma na swoim koncie efekty do takich produkcji, jak: „2012", „SALT" , „Iluzjonista" , „Wolverine" , „Eskadra „Czerwone Ogony" " , „The Walk: Sięgając Chmur" czy z nadchodzących „Warcraft".

Zgłoś
Avatar
Halman 2015-10-17, 20:15 33
nadchodzi czas kiedy nie będziesz wiedział czy materiał filmowy w wiadomościach jest prawdziwy... pracujący cyganie, zintegrowani migranci, poseł jadący tramwajem...
Zgłoś
Avatar
Siljorfag 2015-10-17, 20:41 47
Byłem w kinie na filmie i musze przyznać, że z niektórymi efektami stanowczo przesadzili. Uginające się kule są nierealne i przesadzili też ze Skrillexem w pewnym momencie, ale film godny polecenia.
Zgłoś
Avatar
kataklysm 2015-10-17, 20:46 1
Nie nadchodzi, już nadszedł i ma się niestety dobrze
Zgłoś
Avatar
osa79 2015-10-17, 20:56 16
James Komasa to pajac a nie reżyser... tyle w temacie kina z McDonaldsa.........................
Zgłoś
Avatar
Oberstgruppenführer 2015-10-17, 21:07 2
oglądałem nie polecam
Zgłoś
Avatar
bart20 2015-10-17, 21:20 3
Oberstgruppenführer napisał/a:

oglądałem nie polecam



Jakoś twój nick,avatar oraz wiek nie dziwią mnie,że o tym tak mówisz.

Ale koniec pierdolenia o tym,czy film dobry czy nie...To temat o efektach DO filmu.Jak chcecie gadać o filmie,to zapraszam na Filmweb lub do tematu zbiorczego o filmach na sadolu.
Zgłoś
Avatar
tytus05 2015-10-17, 22:01 27
Wszystkie efekty specjalne w polskich filmach powinna robić ekipa od smoka z "Wiedźmina"
Zgłoś
Avatar
remi1982 2015-10-17, 22:07 5
osa79 napisał/a:

James Komasa to pajac a nie reżyser... tyle w temacie kina z McDonaldsa.........................



A pierdolisz. Takie kino teraz jest w cenie. Tego chcą odbiorcy. A ten film mimo wszystko jest świetny. Opowiada o ważnej rzeczy jaką było powstanie warszawskie, o ludziach w nim walczących. Ale opowiada to w taki sposób, że nastolatkowie łykną to ze względu na te jebane efekty itd. Każdy sposób na przybliżenie historii młodym ludziom, jest dobry. Ja osobiście czekam, aż ktoś w końcu zrobi taki film o którymś z powstań Śląskich.
Zgłoś
Avatar
zaniek123 2015-10-17, 23:02 5
niestety nie pomogło to temu gniotowi i wyszło dno plus metr mułu. Jebane polskie love story jak zawsze..
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2015-10-17, 23:06 6
jak się robi Polski film patriotyczny to się chyba powinno angażować polskie firmy, akurat od efuktów specjalnych mamy profesjonalistów. Filmu nie widziałem bo mam niesmak do wyżelowanych pizdusiów pobrudzonych sadzą jak w tego typu produkcjach i jakoś nie mogę się zabrać za oglądanie.
Zgłoś
Avatar
literatka44 2015-10-17, 23:09 6
Dla mnie film jest słaby. Spowalnianie czasu w scenach miłosnych, muzyka, tańczące kule, deszcz ludzkich szczątków. Po co to wszystko? Same powstanie jest zmarginalizowane, a oglądając ten film czułem się na romansidle. W pewnym momencie zacząłem obstawiać z dziewczyną kto kogo wyrucha. Naprawdę nie stać nas na coś lepszego? Jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał, to nie ma czego żałować, a jeżeli chce poznać rzeczywistość PW to polecam dokumenty których na yt jest pełno, albo książki. Pogooglujecie to znajdziecie wiarygodne materiały Chwała Bohaterom!
Zgłoś
Avatar
SomeonePL 2015-10-17, 23:16 1
Ahoj, mają rozmach skurwysyny. Na filmie byłem... Żałuję. Bullettajmy jak z niskobudżetowych strzelanek a scena kiedy pociski wirują wokół całującej się pary rozbawiła całą salę. Odczucia po filmie, główny bohater powinien nazywać się Janko Ruchanko przewidywalny i trochę przesadzony...
Zgłoś
Avatar
generalisimoos 2015-10-17, 23:29 1
Cytat:

A pierdolisz. Takie kino teraz jest w cenie. Tego chcą odbiorcy. A ten film mimo wszystko jest świetny. Opowiada o ważnej rzeczy jaką było powstanie warszawskie, o ludziach w nim walczących. Ale opowiada to w taki sposób, że nastolatkowie łykną to ze względu na te jebane efekty itd. Każdy sposób na przybliżenie historii młodym ludziom, jest dobry. Ja osobiście czekam, aż ktoś w końcu zrobi taki film o którymś z powstań Śląskich.

Gówno prawda z tym, że nastolatkowie to łykną.Osobiscie film mi sie nie podobał tylko przez te przesadzone efekty.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-10-18, 1:48 1
Siljorfag napisał/a:

Byłem w kinie na filmie i musze przyznać, że z niektórymi efektami stanowczo przesadzili. Uginające się kule są nierealne i przesadzili też ze Skrillexem w pewnym momencie, ale film godny polecenia.



Do momentu z tymi kulami było spoko. Potem równia pochyła.

Akcja w dalszej części filmu strasznie chaotyczna. W zasadzie na samym końcu to już kompletnie chuja wiadomo co się dzieje, gdzie i po chuj.

Powstanie kurwa. No fajnie, ale ja bym chciał żeby losy bohaterów i wydarzenia były przedstawione tak, że tworzą logiczną całość jak w (tutaj wstaw dowolny film kręcony przez doświadczonego reżysera)

Nie polecam. Pamiętam, że miałem duże oczekiwania po tym filmie. Zawiodłem się.

Aha, na co niektórzy narzekają - love story. To akurat pikuś. Według mnie dobra metoda by stworzyć opowieść uniwersalną na swój sposób, do której ludzie z innych krajów niezwiązanych emocjonalnie z powstaniem mogliby się odnieść.

Gdyby tylko reszta nie była taka zjebana.

remi1982 napisał/a:

Każdy sposób na przybliżenie historii młodym ludziom, jest dobry.



Tak, ale kurwa dobrym filmem a nie takim gównem, którego nie da się oglądać (przynajmniej od połowy).

Ja wiem, że już szybko żadnego patriotycznego gówna nie przyjmę na klatę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie