18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
Zakaz handlu w niedzielę
A................o • 2017-09-28, 7:44
Rządząca partia ponownie wraca z pomysłem ograniczenia handlu od 1 stycznia 2018. Po protestach społecznych wycofali się z tego pomysłu, lecz ponownie usiłują wprowadzić go w życie z drobną zmianą - zakaz ma obowiązywać w co drugą niedzielę. Zakaz uderzy najbardziej w studentów dziennych dorabiających w weekendy w sklepach odzieżowych i spożywczych.
Co ma ta ustawa na celu, nie wiadomo. Twórcy zasłaniali się argumentem o spędzaniu czasu z rodziną. O ile jest w tym szczypta prawdy, to niezrozumiały jest fakt utraty miejsc pracy przez w/w studentów. Z zakazu handlu w niedzielę wycofują się państwa europejskie, w których był on wprowadzony.



Źródło

Zakaz handlu w Europie
Zgłoś
Avatar
dziobakbryndza 2017-09-28, 7:54
Lewica rządzi.
Zgłoś
Avatar
enriqe69 2017-09-28, 7:55
Jestem pracownikiem sieciuwki ,zastanawia mnie kim osoba która wstawia tutaj takie gówno ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-28, 8:06
Faktycznie. Studenci którzy dorabiają w weekendy to ogromna rzesza ludzi... Zajebisty argument.
Pierdolmy 99,999% pracujących na rzecz kilku studentów dorabiających w weekendy.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-09-28, 10:12
Jak chcą się pozbyć studentów to niech zlikwidują połowę miejsc i wydziałów humanistycznych
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-09-28, 10:46
Z tego co wiem rzadowy projekt dotyczy dwóch niedziel z okresu bozego narodzebnia i wielkanocy. Sklepy maja byc czynne do 14, w wigilie o tej prze to juz sie karpiua zapierdala a w wielkanocna niedziele kazdy juz pijany.
Zgłoś