18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PękniętySłoik 2021-01-17, 10:45
baronturbina napisał/a:

Nie obrażałem cię psie ale muszę zacząć! Pozdrów mamę i podziękuj za wczoraj bo identycznie ryj darła!



Następny niespełniony życiowo cwel próbuje być cwańszy niż jest. Po tekstach godnych 12letniego dziecka neo stwierdzam, że moja matka rozjebałą by cię jednym strzałem z bani, cwelu plemienny. Stary chłop a taki niedojebany.

Parkometr napisał/a:

Hah
Niesamowite jaką masz sieczkę z mózgu. Obecnie młodzież jest o wiele bardziej świadoma i mądra niż kiedyś. Ale wiadomo... Kiedyś to były czasy, ludzie z ulicy mówią pozdro i takie tam.
Czego spodziewać się po sadisticowym społeczeństwie...siedlisko nieuków uważające się za kręgosłupy moralne świata. Wróć do piwkowania przed telewizorem, a nie komentowania cudzych pach. Też je golę i co? Pewnie powiesz że to pedalskie, bo prawdziwy mężczyzna ma chodzić w dresach, nie znać się na modzie i takie tam? W momencie kiedy ty moralizujesz świat to właśnie tacy, którzy co nieco się znają na życiu zaruchali sobie więcej panienek i z trochę wyższej ligi niż ty na oczy widziałeś.
Ulica pozdrawia tylko prawilnych! Facet ma jebać krwią i potem



Oh tak. Dzisiejsza młodzież pod każym względem jest od nas lepsza. Mądrzejsza, bystrzejsza, zdolniejsza manualnie a w szczególności technicznie. I jakże owa młodzież jest bojowa. Sczególnie waleczni są w sytuacji obrony prawa do ruchania się w dupy z kolegami z ławek. Weż pierdolnij głową w mur bo alboś głupi albo pierdolisz na tematy o których nie masz bladego pojęcia.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-01-17, 13:17
Wyzimlak napisał/a:

Następny niespełniony życiowo cwel próbuje być cwańszy niż jest. Po tekstach godnych 12letniego dziecka neo stwierdzam, że moja matka rozjebałą by cię jednym strzałem z bani, cwelu plemienny. Stary chłop a taki niedojebany.
Oh tak. Dzisiejsza młodzież pod każym względem jest od nas lepsza. Mądrzejsza, bystrzejsza, zdolniejsza manualnie a w szczególności technicznie. I jakże owa młodzież jest bojowa. Sczególnie waleczni są w sytuacji obrony prawa do ruchania się w dupy z kolegami z ławek. Weż pierdolnij głową w mur bo alboś głupi albo pierdolisz na tematy o których nie masz bladego pojęcia.


Nie zesraj się z wrażenia dziecko.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2021-01-17, 19:49
baronturbina napisał/a:

Nie zesraj się z wrażenia dziecko.



No to żeś się wyniósł na swe wyżyny intelektualne. Super mocna argumentacja. Pizdo.
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2021-01-18, 2:24
Wyzimlak napisał/a:


Oh tak. Dzisiejsza młodzież pod każym względem jest od nas lepsza. Mądrzejsza, bystrzejsza, zdolniejsza manualnie a w szczególności technicznie. I jakże owa młodzież jest bojowa. Sczególnie waleczni są w sytuacji obrony prawa do ruchania się w dupy z kolegami z ławek. Weż pierdolnij głową w mur bo alboś głupi albo pierdolisz na tematy o których nie masz bladego pojęcia.



Na pewno bardziej świadoma, otwarta na inne punkty widzenia i nie uważająca się za kręgosłupy moralne. Niestety te pojęcia są poza twoją sferą intelektualną i zapewne nie rozumiesz o czym tu napisałem. Ludzi jest tak wiele, że nawet jak obejrzysz sobie na YT 100 nastolatków, którzy są kretynami to nie znaczy, że pokolenie urodzone po 2000 jest zidiociałe. Pracuję z młodzieżą i zgaduję, że mam szerszy obraz świata od zburaczanego konesera piwka. Po tym co napisaleś to widzę, że nie masz pojęcia jak działa społeczeństwo i nie zamierzam ci tego tłumaczyć, ponieważ zwyczajnie tego nie zrozumiesz. Z fartem mordeczko, yo yo ulica pozdrawia i takie tam
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-01-19, 12:49
Wyzimlak napisał/a:

No to żeś się wyniósł na swe wyżyny intelektualne. Super mocna argumentacja. Pizdo.


Pizda to twojego ojca przy płodzeniu wyprzedziła.
Zgłoś