18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
m................c 2020-01-14, 13:24 10
Zapomniał o głowie.
Zgłoś
Avatar
Marek_0485_pol 2020-01-14, 13:39 82
Zajebal bym skurwysyna. Ludzie to kurwy...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-14, 13:51 23
Prawie dobrze ale podejrzewam ze pominieto jeden istotny element.

Pies zakopany, nawet przykryty kamieniami, co się chwali, wzornictwo zawsze ważne.

Ale przed zakopaniem trzeba psa porzadnie obic kołkiem. Nie po to by ulzyc jego cierpieniu, ale by obity ledwo żywy nie wylazł z dziury tylko spokojnie sie udusił.
Zgłoś
Avatar
x................x 2020-01-14, 13:58 8
Obesrane odbyty psiarzy w komentarzach za 3...2...1
Zgłoś
Avatar
Mateusz9102 2020-01-14, 14:13 13
No co za chuj z typa tez bym go tak zakopal i jeszcze nasral na leb
Zgłoś
Avatar
Lyttald 2020-01-14, 14:41 7
Marek_0485_pol napisał/a:

Zajebal bym skurwysyna. Ludzie to kurwy...



Faktycznie ludzie to kurwy. Nie podali linka do fanpejdża zespołu Fasolki dla takich delikatnisiów jak ty.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2020-01-14, 14:57 1
Marek_0485_pol napisał/a:

Zajebal bym skurwysyna. Ludzie to kurwy...



Mateusz9102 napisał/a:

No co za chuj z typa tez bym go tak zakopal i jeszcze nasral na leb



Przecież to Brazylia - spierdolony mentalnie kraj pełen pojebów i gangusów. Czyli w skrócie - chuja byście zrobili
Zgłoś
Avatar
panar3 2020-01-14, 15:30 24
poligon6 napisał/a:

Prawie dobrze ale podejrzewam ze pominieto jeden istotny element.
Pies zakopany, nawet przykryty kamieniami, co się chwali, wzornictwo zawsze ważne.
Ale przed zakopaniem trzeba psa porzadnie obic kołkiem. Nie po to by ulzyc jego cierpieniu, ale by obity ledwo żywy nie wylazł z dziury tylko spokojnie sie udusił.



poligon6, mam do ciebie pytanie: czyj ty jesteś potomek? Cygana i osła, czy ki chuj?! Ciebie, idioto, to kołkiem trzeba obić i zakopać po ten durny łeb w gruzowisku po elektrowni czernobylskiej, kurwa!. Rozumiem że to sadistic, ale mam to w dupie. Pies nie rozumie że zdaniem pojebanego człowieka zrobił coś źle, a karanie psa za to że np. kurę ubił to przejaw kompletnego zidiocenia - każdy chuj który tak czyni - do odstrzału. Lecz się...
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-14, 15:35 3
panar3 napisał/a:

poligon6, mam do ciebie pytanie: czyj ty jesteś potomek? Cygana i osła, czy ki chuj?! Ciebie, idioto, to kołkiem trzeba obić i zakopać po ten durny łeb w gruzowisku po elektrowni czernobylskiej, kurwa!. Rozumiem że to sadistic, ale mam to w dupie. Pies nie rozumie że zdaniem pojebanego człowieka zrobił coś źle, a karanie psa za to że np. kurę ubił to przejaw kompletnego zidiocenia - każdy chuj który tak czyni - do odstrzału. Lecz się...



Oj tam poligon6 mial trudne dzieciństwo w inkubatorze z czerwonym logiem które zakupiłem za siano jakichś ludzi.
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-01-14, 16:39 1
A to nie jest ta słynna akcja, kiedy pies zagryzł niemowlę i został za to zakopany po szyję, po czym ukamienowany - tylko nie do końca skutecznie?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-14, 17:01 1
Caramon napisał/a:

A to nie jest ta słynna akcja, kiedy pies zagryzł niemowlę i został za to zakopany po szyję, po czym ukamienowany - tylko nie do końca skutecznie?



Nawet mnie nie wkurwiaj.
Gdyby tak było to pies miałby u mnie dożywotnią rentę, no i postarałbym się też o jakieś odznaczenie dla niego, order uśmiechu chyba byłby OK. Toż to bohater kurwa mać. Zdziczały kraj.
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2020-01-14, 17:12 3
Fajnie piszczy mogę słuchać pisków godzinami.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-14, 17:21 3
panar3 napisał/a:

poligon6, mam do ciebie pytanie: czyj ty jesteś potomek? Cygana i osła, czy ki chuj?! Ciebie, idioto, to kołkiem trzeba obić i zakopać po ten durny łeb w gruzowisku po elektrowni czernobylskiej, kurwa!. Rozumiem że to sadistic, ale mam to w dupie. Pies nie rozumie że zdaniem pojebanego człowieka zrobił coś źle, a karanie psa za to że np. kurę ubił to przejaw kompletnego zidiocenia - każdy chuj który tak czyni - do odstrzału. Lecz się...



Ale że co mam ci napisać? Że to debile i nie powinni zakopywać psa żywcem...zanim mu nie przetrąca miednicy? Pies z przetrącona miednica nie wygrzebałby sie z takiego dołu i nawet być o tym nie wiedział.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-01-14, 17:24
Ten poligon to chyba jakis niedokolysany. Ewentualnie ojciec go karmił...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie