18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
McQurwa 2021-01-26, 9:21 6
Wszystkiemu są winni Polacy, bo łamią konstytucję

Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-01-26, 10:18 1
Ubogacona kulturowo, wolna i demokratyczna Holandia...
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-01-26, 10:24 12
Macx83wwww napisał/a:

Patolstwo ma powód do zadymy...



Pretekst.
A czarne patolstwo to nawet wymówkę, jeżeli chodzi o marksistowskie korpomedia.
Zgłoś
Avatar
Zewłok666 2021-01-26, 11:48 2
Podobno teraz w Holandii te złe rasistowskie prymitywne kibole pilnują w nocy porządku, bo policja sobie nie radzi ze śniadymi książętami "pożyczającymi" towar ze sklepów i wysadzającymi mosty jak na załączonym materiale.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-01-26, 12:10 2
Prawidłowo. Niech wyjebią w kosmos tych niderlandzkich pedałów. Sami tego chcieli.
Zgłoś
Avatar
Rzolniez 2021-01-26, 12:29 24
Pozdrowienia z Holandii, kolega na filmie mówi, "do widzenia" 2020, więc było to na sylwestra, jako, że Holenderski rząd zakazał sprzedaży fajerwerków, chłopaki znaleźli inna opcję, więc tytuł nie na miejscu.
Zgłoś
Avatar
uzumw 2021-01-26, 12:43 2
Fx12 napisał/a:

Ubogacona kulturowo, wolna i demokratyczna Holandia...



Nie o to chodzi. To zamieszki przeciwko wprowadzeniu godziny policyjnej ze względu na kowida. Wszyscy mają w Europie dość.
Zgłoś
Avatar
Bartorek 2021-01-26, 13:09 3
uzumw napisał/a:

Nie o to chodzi. To zamieszki przeciwko wprowadzeniu godziny policyjnej ze względu na kowida. Wszyscy mają w Europie dość.



Nie chodzi o to. Jest afera związana z rządem i dodatkami dla dzieci, sprzed paru lat. Rzad podal sie do dymisji a ludzie szukali od dawna powodu do protestów i wtedy zjawiła się godzina policyjną. To taki zapalnik do tego co już się uzbieralo
Zgłoś
Avatar
uzumw 2021-01-26, 15:38 2
Bartorek napisał/a:

Nie chodzi o to. Jest afera związana z rządem i dodatkami dla dzieci, sprzed paru lat. Rzad podal sie do dymisji a ludzie szukali od dawna powodu do protestów i wtedy zjawiła się godzina policyjną. To taki zapalnik do tego co już się uzbieralo



A to przepraszam za wprowadzanie w błąd.
Zgłoś
Avatar
G................r 2021-01-26, 16:02
Też myślałem coś takiego zrobić tylko że zamiast tych baniaków zrobiłbym podwójny balonik, wewnętrzny wypełniłbym wodorem, a drugi wypełnił benzyną jako skorupkę, do tego słomka, lont, taśma klejąca. Większe gabaryty są ryzykowne jak komuś przyjdzie do głowy takie coś odpalić nad ziemią, bo potem kto wie czy komuś posesji nie zniszczysz. Efekt prawie jak atomówka tylko że benzyna ma dodatkowe substancje spowalniające spalanie.
Zgłoś
Avatar
spoon17 2021-01-26, 16:07
jakie to zamieszki ? zwykłe kurestwo.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-26, 21:44
Gdzie te zamieszki? Ja tu widzę radosnych piromanów wysadzających coś na mostku. Dobrze jebnęło ogniem, niezły efekt, widziałem lepszy z takiej odległości w 1999 w Sylwestra.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-01-27, 1:41
czemu usuwanie tych postów musi być tak popierdolone... chciałem nawrzucać zarówno holendrom i nam, ale później pomyślałem, że jednak chuj z treści wynika, że z holandii, więc może i nie, no i pazury szybsze były niż rozsądek... teraz tylko smutna edycja pozostała...
Zgłoś