18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zaostrzenie kar
R................i • 2017-03-07, 10:29
Od 1 marca 2017 zaczynają obowiązywać nowe kary za fałszowanie faktura VAT - do 25 lat więzienia. W razie wpadki, doradcy podatkowi sugerują morderstwo kontrolera skarbowego - kara powinna być mniejsza.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-03-07, 11:10 4
Po mojemu to ta ustawa ma jakieś drugie dno. Pewnie mają porządnego haka na opozycję lub ich rodziny i coś myślę, że za parę tygodni nad Tuskiem, Schetyną czy innym zawisną bardzo ciemne chmury...

A co do wyłudzeń to jak najbardziej powinny być karane ale w sposób, poprzez który oszust odpracowuje Państwu to co zaiwanił. Jakieś przymusowe prace w kopalniach czy co takiego, a nie 3 dania, ciepełko, opieka medyczna na koszt orżniętych podatników...

no i się wiadro rozpisałem pod niezłym, krótkim dowcipem...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-03-07, 11:17 9
I dobrze niech nawet 100 lat będzie, to mi się w USA podoba, że za każdego oszukanego by mu osobno dojebali karę i w sumie by wyszło w chuj czasu do odsiedzenia, poza tym nikt przez przypadek nie wyłudza 10mln , za to opozycja się wybitnie sra, że nie będą mieli z kim wigilii jeść...
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-03-07, 12:07 1
Mam już kilka pomysłów jak pomoc co nie którym w nieświadomym fałszowaniu faktur VAT i przejęciu ich biznesu jak pójdą siedzieć.
Zgłoś
Avatar
qnsl 2017-03-07, 13:02
Zajebiści doradcy finansowi.
Jak ktoś odkryje że jesteś oszustem zostań jeszcze mordercą
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2017-03-07, 13:06 2
A nie jest lepsze zagarnięcie majątku z ogromną nadwyżką? Wszystko takiemu skurwielowi zabrać, żeby wylądował na ulicy i po problemie.
Zgłoś
Avatar
bobocpe 2017-03-07, 13:11 2
W życiu większej bzdury nie słyszałem. W Polsce za zabójstwo grozi nawet dożywocie. Za zabójstwo z zamiarem bezpośrednim (w tym przypadku uniknięcia odpowiedzialności karno-skarbowej) to na 25 skończy się minimum... CO ZA KURWA KRETYN TO WYMYŚLIŁ!!! W Chinach ze defraudację jest CZAPA! Poza tym, tępy autorze tych tekstów, to dotyczy faktur na PONAD 10.000.000 zł!!! To jest człowieku defraudacja na 2,3 mln VAT! Poza tym, kto jest na tyle kurwa GŁUPI, że myśląc, że zabije, uniknie kary za fałszowanie faktur... "Uuuuuu, zabiję kontrolera skarbowego, który mnie sprawdza, to pewnie nikt się nie domyśli, że chodziło o wyjebania Państwa na 2,3 mln.... hihihi powiem, że podejrzewałem go o romans z żoną, hihihi". Weźcie kurwa przestańcie pierdolić z tym przepisem, bo chuja się znacie...
Zgłoś
Avatar
Bosewiak 2017-03-07, 13:13 115
@up Panie Prawnik, rozumiesz o co chodzi w dowcipach?
Zgłoś
Avatar
natking 2017-03-07, 13:14 34
Oho chyba mamy tutaj studenta prawa
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2017-03-07, 13:32 5
natking, a także entuzjastę krosfitu (celowo tak napisałem) i bezglutenowego glutenu.
Zgłoś
Avatar
Mateo. 2017-03-07, 13:35 2
I bardzo dobrze, że taką karę dojebali. Cwaniaki jebali państwo (a w sunie to nas - podatników) na grube miliony i w razie wpadki posiedzieli parę lat w pierdlu i po odsiadce hulali resztę życia za te pieniądze. A nawet niektórzy z nich dnia w więzieniu nie spędzili, bo za śmieszną dla nich kaucją wyszli z aresztu i ulotnili się z tymi milionami. W przypadku 25 letniej odsiadki o warunkowym zwolnieniu z aresztu nie ma mowy, a wolności mogą nawet nie doczekać. Zresztą zobaczenie jaki 25 lat pierdla ma silny wymiar prewencyjny! Mogę się założyć, że 90% osób które jebały państwo na miliony właśnie się zesrało ze strachu i zaprzestało tego. Z tym zabijaniem dla ukrycia przestępstwa, to morderstwo kontrolera skarbowego nie ma sensu, ale już morderstwo świadków to co innego - i to jest największa wada tego zaostrzenia kary (oczywiście oprócz takiej wady, że takich darmozjadów będzie trzeba utrzymywać te 25 lat, zamiast tego powinni 15 lat łagru dostać - to by było lepsze rozwiązanie).
Zgłoś
Avatar
bobocpe 2017-03-07, 14:23 2
Kuźwa, przecież jest to oczywiste, że to żart. Ale wystarczy wejść na Facebook'a czy inne ścierwo i ludzie (niedorobione kasztany) traktują to SERIO! Wiara kupuje każde gówno jakie znajdzie się w necie. Ten post to chyba już z 30 razy widziałem opatrzony komentarzem w stylu: "dobra zmiana" czy "państwo w państwie". KURWA!!! Jak PEŁO nas ruchało w dupę przez 8 lat, jebiąc miliardy na autostradach, ekranach przeciwdźwiękowych, fakturach, podatkach, OFE etc. to jakoś kurwa takie żarty nie latały po internecie. WIARA JEST DURNA W CHUJ i powtarza takie bzdury za granicą, jak to w Polsce OSZUSTÓW SIĘ ŚCIGA!!!
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-03-07, 14:33 2
Poza tym że jest to żart.
Smutne jest to że masz firmę przylezie ci łajza z urzędu skarbowego wstrzymana produkcja faktury do kontroli nie ma? Kara urzędnik się pomyli kara zajebać się można w tym państwie.
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2017-03-07, 16:09 2
Państwo przepierdala pieniądze na głupoty. Im mniej pieniędzy ma tym lepiej dla podatników.
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2017-03-07, 16:16 4
Jeszcze nikt tego nie napisał, co mnie bardzo dziwi:
Podatki to kradzież.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie